toyota rav 4  

 Online 189 lexues | 4 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (10:37):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

4,200 Euro -Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 270 CDI
Viti 2005
Kambio automatike 
Ne gjend

-mercedes Benz Ml

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (17:55):Shitet mercedes benz ml motorr 270 cdi viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4200 euro ...Lexo detajet..

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (17:54):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,500 Euro Citroen c3 Gjendje shum te mir,Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit.

Citroen C3

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (17:23):Gjendje shum te mir,dokumentat e paguara deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,750 Euro Shitet Reno Megano Kabrjole Viti 2006 1.9 Nafte Shitet Reno Megano Kabrjole Viti 2006 1.9 Nafte,e sapo ardhur nga Gjermania me d

Shitet Reno Megano Kabrjole Viti 2006 1.9 Nafte

Fier
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (17:11):Shitet reno megano kabrjole viti 2006 1.9 nafte,e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina eshte ne super gjendje dhe i jane kryer te gjitha sherbimet,gomat e reja,cd audio,hapja e kabrios me buton,k...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,750 Euro

2,200 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C3 

Nafte

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (17:08):Shitet citroen c3 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te rregullta , kondicioner etj shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

1,000 Euro Volkswagen polo motor 1000 benzine nr cel:0675335350 Shitet per arsye mos perdorimi

Volkswagen Polo Motor 1000 Benzine Nr Cel:0675335350

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

01.06.2020 (17:05):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,100 Euro Shitet 'sharan' 7 vendesh, Makina ne gjendje te mire pune. Me letra te paguara eri ne  16 tetor 2020.

Shitet 'sharan' 7 Vendesh,

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

01.06.2020 (16:50):Makina ne gjendje te mire pune. me letra te paguara eri ne 16 tetor 2020. ...Lexo detajet..

2,700 Euro Peugeot 207 Shitet Peugeot 207 

Motorr 1.4

Viti 2008

Benzine 

141.253 km

Kamb

Peugeot 207

Fier
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (16:41):Shitet peugeot 207 motorr 1.4 viti 2008 benzine 141.253 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,700 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4
 
Viti 2006-2007

Nafte

Kambio manuale

Ford Fiesta

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (16:39):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2006-2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (16:34):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,000 Euro Shitet Shitet Renault Clio 1.4 Nafte

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (16:24):Shitet renault clio 1.4 nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Shitet mercedes benz E class 270 Makina eshte ne gjendje shume te mire .

Shitet Mercedes Benz E Class 270

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (16:17):Makina eshte ne gjendje shume te mire ....Lexo detajet..

1,600 Euro SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA DERI NE MARS 2021 SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1753cc NAFTE TDDI KONSUM 4.5L PER 10

Shitet Ford Focus 1.8 Tddi Injatore Pompe Nafte Mekanike Let

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (16:10):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1753cc nafte tddi konsum 4.5l per 100km sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota te 4 gomat e reja bateri e re me kondicioner xhama pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

200,000 Leke Nissan Micra Shitet Nissan micra 
Motorr 1.3 Nafte 
Kambio manuale
4 Dyer me dokumenta te

Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (15:43):Shitet nissan micra motorr 1.3 nafte kambio manuale 4 dyer me dokumenta te paguara ne gjendje te mire shitet per vetem 2 miljon lek ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

5,999 Euro Mercedez Benz E Class EVO. Cmimi i zbritur per pak dite. Mercedez Benz 220 EVO. Ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime t

Mercedez Benz E Class Evo. Cmimi I Zbritur Per Pak Dite.

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (15:40):Mercedez benz 220 evo. ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime te bera rregullisht. me te gjitha opsionet funksionale dhe dokumenta te paguara. Çmimi eshte okazion vetem per disa dite per arsye...Lexo detajet..

2,250 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2250€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...FORD-C-MAKS...VITI 2006...MOTORR 1.6...ME NAFT....MANUALE...ME 5 PO

💥💥💥okazion Shes Makin 2250€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (15:25):Shes makin...ford-c-maks...viti 2006...motorr 1.6...me naft....manuale...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2250€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,250 Euro

1,300 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mir

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (15:16):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

400,000 Leke Okazion Shitet per arsye mosperdorimi.
4 x 4
Kondicioner.
Letrat e paguara deri ne 20

Okazion

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (15:11):Shitet per arsye mosperdorimi. 4 x 4 kondicioner. letrat e paguara deri ne 20 shtator, siguracion etj. radio cd....Lexo detajet..

Kambio: Manual

400,000 Leke

2,500 Euro FORD FIESTA, VITI 2007,MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio manuale,

Ford Fiesta, Viti 2007,manuale, Motorr 1.2 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

01.06.2020 (14:59):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel, xhama eklektrik+ pasqyra elektrike, dy celesa me p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

5,000 Euro Shitet Toyota RAV 4, 5000 Euro, 2005 Shitet Toyota RAV 4, 2.0 4x4 automatike nafte, kambio manuale, 275,000 km, prodh

Shitet Toyota Rav 4, 5000 Euro, 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (14:59):Shitet toyota rav 4, 2.0 4x4 automatike nafte, kambio manuale, 275,000 km, prodhim korrik 2005, me pedane, goma te reja, rrip faze i saponderruar, letrat deri nentor 2020, i mirembajtur...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

4,000 Euro Mercedes-Benz C-class C200 Evo Viti 2006. Shitet Mercedes-Benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mi

Mercedes-benz C-class C200 Evo Viti 2006.

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

01.06.2020 (14:59):Shitet mercedes-benz class i vitit 2006 me km 219000 ne gjëndje shumë të mire teknike dhe xhenerike ,vaj filtra te sapo nderruara per 10 mij km.motorre evo kamje manuale 6+r. dokumenta të paguara deri ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

750 Euro Shitet opel corsa viti 2000 1.0 benzin. Shitet opel corsa viti 2000 benzin 1.0 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri n

Shitet Opel Corsa Viti 2000 1.0 Benzin.

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (14:45):Shitet opel corsa viti 2000 benzin 1.0 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri ne shkurt 2021....Lexo detajet..

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class

Motorr 220 CDI

Viti 2003

Nafte

Kambio a

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (14:42):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

2,100 Euro  Golf 4 benzin gaz 1.6 SUPER GJENDJE NDRROHET :MUNDESI NDERRIMI golf 4 benzin gaz GAZI NE LEJE 1.6 98 manuale 5 marsha ngjyre

Golf 4 Benzin Gaz 1.6 Super Gjendje Ndrrohet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

01.06.2020 (14:31)::mundesi nderrimi golf 4 benzin gaz gazi ne leje 1.6 98 manuale 5 marsha ngjyre e zeze kondicioner airbag abs timon 3 sallon cope e paster 4 xhama elektrike disqe alumini yll origjinale kasetafon fm cd aux usb ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

01.06.2020 (14:22):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas