makina ne shitje sot  

 Online 181 lexues | 7 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet C250 V6 2010

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

💥shitet benz c250 v6 💥 📂motorri 👉 250 benzine-gas () 📂viti i prodhimit👉 11/2010 📂lloji i kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 110000 📂salloni 👉 lekure e zeze 📂dogana 👉 e targuar 📂pershkrimi 👉 maki
17.04.2021 (15:58)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

💥shitet E Class W212💥

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

📂motorri 👉 350 benzine (pershtatet 100% me gaz) 📂viti prodhimit 👉 08/2011 📂lloji kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 205,400 📂salloni 👉 lekure bezhe 📂dogana 👉 po 📂pershkrim 👉 makina eshte ne gjendje shu
21.04.2021 (18:07)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

💥2010 E550 Amg Line💥 Okazion

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas ) ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me leje para dhembrapa ➖amor
22.04.2021 (16:22)...Lexo detajet..

BMW Bmw 320d Automatike 2.0 Nafte 2008 Super okazion 4400 euro bmw 320d automatike 2.0 nafte 2008 
makina posedon keto

4,400 Euro Elbasan Bmw 320d Automatike 2.0 Nafte 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Super okazion 4400 euro bmw 320d automatike 2.0 nafte 2008 makina posedon keto opsione: ->ndezje startdhestop me buton ->navi i madh me ekran me prekje me dvd mp3 usb aux ->shumllojshmeri komandash ne timon ->sallon ngjyre qumeshti ->klima d
23.04.2021 (15:55)...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Focus viti 2001/1.4 benzin Shitet ford focus viti 2001 1.4 benzin 
esht makine familjare dhe shum ekonomik

1,650 Euro Tirane Shitet Ford Focus Viti 2001/1.4 Benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

Shitet ford focus viti 2001 1.4 benzin esht makine familjare dhe shum ekonomike cmimi 1650 euro per me shum info na kontaktoni ne nr e tel ose na shkruani ne whatsapp 0683863925
23.04.2021 (15:48)...Lexo detajet..

BMW Shitet Makina BMW 320/2006 Nafte. Teksti:
shitet makina bmw ne gjende shume te mire motorike dhe xhenerike,me gom

4,600 Euro Tirane Shitet Makina Bmw 320/2006 Nafte.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Teksti: shitet makina bmw ne gjende shume te mire motorike dhe xhenerike,me goma te reja,sensor parkimi,kondicioner klima!me letra te bera deri ne tetor te 2021.per me shume info tel 0688060507. cmimi i diskutushem!
23.04.2021 (15:45)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C-Class C180 CDI Avantgarde aut Viti model: 2012
kilometrazhi: 96,000
kutia e marsheve: automatik
karburanti:

6,000 Euro Tirane Mercedes-benz C-class C180 Cdi Avantgarde Aut

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

Viti model: 2012 kilometrazhi: 96,000 kutia e marsheve: automatik karburanti: naftë diesel
23.04.2021 (15:41)...Lexo detajet..

Mini  OKAZION - MINI Cooper S - Cabriolet - Automat - Turbo Mini cooper s
cabriolet
viti 2009
1.6 benzine turbo
kambio automat
175 000

4,800 Euro Tirane Okazion - Mini Cooper S - Cabriolet - Automat - Turbo

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Mini cooper s cabriolet viti 2009 1.6 benzine turbo kambio automat 175 000 km full - option ndezje me buton mbyllje qendrore pasqyra elektrike xhama elektrik kondicioner sedile me ngrohje winter pack (pakete dimri -xhamat para - pas me
23.04.2021 (14:41)...Lexo detajet..

Toyota  Toyota Yaris 1,3 manual Gaz 2006 Shitet
toyota yaris
1,3 benzine gaz
viti 2006
manuale
170 000 km
ardhur ng

3,700 Euro Tirane Toyota Yaris 1,3 Manual Gaz 2006

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Shitet toyota yaris 1,3 benzine gaz viti 2006 manuale 170 000 km ardhur nga italia me targa shqiptare hapje mbyllje me pult butona timon kondicioner etj...
23.04.2021 (14:41)...Lexo detajet..

Toyota TOYOTA-COROLLA-AUTOMAT Toyota-corolla automat dogana epaguar viti 2006 karbuaranti naft 1.4 kilomatra 1

4,000 Euro Durres Toyota-corolla-automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

Toyota-corolla automat dogana epaguar viti 2006 karbuaranti naft 1.4 kilomatra 130 mij org sensor shiu clima airobeg dy celsa mbyllje me pult. cmimi i diskutushem
23.04.2021 (12:39)...Lexo detajet..

Tjeter Shitet motorr Shitet motorr dajan 

kosh dhurate

100 kubik

2000 km

Shitet Motorr

Tiranë, Albania | Tirane NjoftimeFalas.com
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

13.04.2021 (09:45):Shitet motorr dajan kosh dhurate 100 kubik 2000 km ...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet mitsubishi oulander viti 2009 Shitet makine mitsubishi outlander full extra.
viti i prodhimit 2009.
motorri

10,800 Euro Korce Shitet Mitsubishi Oulander Viti 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

Shitet makine mitsubishi outlander full extra. viti i prodhimit 2009. motorri 2.2 nafte/diesel. makina disponon : sendilje meshini me ngrohje , ka 7 vende, ka dvd player , sistem alarmi te dyfishe , sensor dhe kamera para-mbrapa , kasefoton me pre
23.04.2021 (12:28)...Lexo detajet..

BMW BMW X5 Viti 2009 3.5 xdrive ➖bmw x5 full-opsion
➖viti 2009
➖3.5 xdrive
➖motorr 3.0 nafte pa takse

10,900 Euro Tirane Bmw X5 Viti 2009 3.5 Xdrive

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

➖bmw x5 full-opsion ➖viti 2009 ➖3.5 xdrive ➖motorr 3.0 nafte pa takse lluksi ➖automat ➖km 207 mij liber sherbimesh ➖panorama ➖sensor parkimi para/mbrapa ➖sedilet me ngrohje para/mbrapa ➖sedilet me memorje ➖timon
23.04.2021 (12:07)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet mitsubishi pajero 2001, 3000 euro Shitet mitsubishi pajero,
viti 2001.
ne gjendje te mire.
me letra te pa pagua

3,000 Euro Vlore Shitet Mitsubishi Pajero 2001, 3000 Euro

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

Shitet mitsubishi pajero, viti 2001. ne gjendje te mire. me letra te pa paguara per 2 vjet. me mundesi nderrimi
23.04.2021 (11:51)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006 Super okazion 3300 euro mercedes a180 nafte kamio automatike viti 2006 
makina

3,300 Euro Kavaje Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Super okazion 3300 euro mercedes a180 nafte kamio automatike viti 2006 makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->sensor parkimi ->komanda ne timon ->klima dixhitale tronike ->pasqyra elektrike ->sendilje me ngrohje ->pasqyra antiver
23.04.2021 (11:39)...Lexo detajet..

Audi TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe

8,500 Euro Tirane Tirane,okazion Audi A4 2.0t Benzine/ Gaz(prins) Viti 2010

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi! makina ka nje impiant gasi full automatik te markes boterore prins dhe punon 100% me gas. makina ka opsione te ndryshme si tavan xhami, sedil
23.04.2021 (09:37)...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION VW Touran 2.0 TDI Shitet makina vw touran ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,motorr

3,500 Euro Tirane Okazion Vw Touran 2.0 Tdi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

Shitet makina vw touran ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,motorr shume ekonomik, 7 vendesh ,letra te rregullta , sensor parkimi , navi i madh , sedilje me ngrohje, kondicioner klima , mbrapa xhama te erret origjinal nga fabrika, 25000
23.04.2021 (09:06)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet makine mercedez benz e vitit 2017 Shitet mercedaz benz e viti 2017.  motori e220 kamera para mbrapa 360 grad . mo

27,500 Euro Tirane Shitet Makine Mercedez Benz E Vitit 2017

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2017 Viti
150,000 Kilometra

Shitet mercedaz benz e viti 2017. motori e220 kamera para mbrapa 360 grad . motori haxhon 4.6 ne qytet . 3.6 ne autostrade .me dogane te paguar vetem per targa . makina eshte blere ne gjermani te mercedezi ju lutem per cdo informacion te detaju
23.04.2021 (04:40)...Lexo detajet..

Audi Audi A4 Marka // audi
modeli // a4
motorri // 1.9
lenda djegese // naft
viti // 2003

2,900 Euro Lushnje Audi A4

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Marka // audi modeli // a4 motorri // 1.9 lenda djegese // naft viti // 2003 kambio // manuale informacione shtes // me letra te paguara deri ne tetor "mundesi nderrimi" cmimi i diskutueshem nr tel // 0685720917
23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Audi TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe

Tirane,okazion Audi A4 2.0t Benzine/ Gaz(prins) Viti 2010

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

23.04.2021 (09:37):Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi! makina ka nje impiant gasi full automatik te markes boterore prins dhe punon 100% me gas. makina ka o...Lexo detajet..

Mercedes-Benz ⛔Benzin Gaz me letra per 1 Vit SapoTarguar⛔0684733356 🚗mercedes benz w/203 🚗
⛽ 1.8 kompresor. gaz
📆 viti i prodhimit12/ 2

5,100 Euro Tirane ⛔benzin Gaz Me Letra Per 1 Vit Sapotarguar⛔0684733356

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

🚗mercedes benz w/203 🚗 ⛽ 1.8 kompresor. gaz 📆 viti i prodhimit12/ 2005 kambio manuale. klima bi zona. air bag. abs. esp.radio-cd . pilot automatik.baxha xhami,serdile elektrike me ngrohje kompjuter board. . xhama elektrike. pasqyra elek
23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Fiat Fiat grande punto Shitet fiat grande punto fund 2008
motorr🇨🇭1.4 benzin turbo.sport
abs.es

3,300 Euro Tirane Fiat Grande Punto

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Shitet fiat grande punto fund 2008 motorr🇨🇭1.4 benzin turbo.sport abs.esp.clima me 2 zona amortizim sport komanda ne timon kasetofon cd.mp3.radio.usb look abarth sport.120 hp disqe 17-goma te reja makina esht shum e paster. dogane e pa
23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Opel 💥Automat Benzin💥0684733356

3,000 Euro Tirane 💥automat Benzin💥0684733356

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra


23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Smart Tirane, shes makine smart Fortwo Viti 2008, 3.200 Euro Karburanti: benzin
ngjyra.....: e bardhe
kamjo......: tiptronik
ftohja......:

3,200 Euro Tirane Tirane, Shes Makine Smart Fortwo Viti 2008, 3.200 Euro

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Benzin Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

Karburanti: benzin ngjyra.....: e bardhe kamjo......: tiptronik ftohja......: kondicioner fuqia kw..: 44 km..........: 109000 targa shqipetare dokumenta te paguara deri ne nentor 2021 sherbimet e sapobera gjendje perfekte cmimi pak i disk
23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Volvo OKAZION!! VOLVO .S60 . 4X4 . Automat . Benzin-Gaz        3200EUR Makina ne gjendje te shkelqyer..
e ardhur nga zvicra , me liber sherbimesht , t

3,200 Euro Tirane Okazion!! Volvo .s60 . 4x4 . Automat . Benzin-gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Makina ne gjendje te shkelqyer.. e ardhur nga zvicra , me liber sherbimesht , tera sherbimet e bera totale ne zvicer. impjant gazi stag origjinal , e shenuar ne leje qarkullimi motorri super gjendje - 2.4 turbo . 4x4 km - 215000 origjinale goma
23.04.2021 (00:49)...Lexo detajet..

Volkswagen VW Tiguan 2.0 benzin. panorama

6,900 Euro Durres Vw Tiguan

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

2.0 benzin. panorama
22.04.2021 (23:48)...Lexo detajet..

BMW BMW X3 3.0i 3.0 benzine. behet 100% me gas. e sapo ardhur ne shqiperi. panorama, pilot autom

6,990 Euro Durres Bmw X3 3.0i

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

3.0 benzine. behet 100% me gas. e sapo ardhur ne shqiperi. panorama, pilot automatik.
22.04.2021 (23:48)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz cls 350 Benzine ✅6900€✅
mercedes benz cls
viti 2006
motorr 3.5 benzine 
automat 
km 2

6,900 Euro Tirane Mercedes Benz Cls 350 Benzine

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

✅6900€✅ mercedes benz cls viti 2006 motorr 3.5 benzine automat km 210 mij panorama sedilet me ngrohje+memorje sensor parkimi makina esht ne gjendje perfekte,e gatshme per cdo prove letra te paguara deri ne nentor 2021 vendodhja
22.04.2021 (23:08)...Lexo detajet..

Fiat Shitet Fiat Punto Shitet fiat punto 

viti i prodhimit 2007

1.9 diesel

letrat te paguara p

Shitet Fiat Punto

Durres NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.04.2021 (21:21):Shitet fiat punto viti i prodhimit 2007 1.9 diesel letrat te paguara per nje vit 💸 pagesa 3700€ ...Lexo detajet..

Volkswagen SHITET VW GOLF 5 1.9 ME NAFTE Shitet vw golf 5 1.9 me nafte me sherbime te sapo bera kamio manuale me letra pe

3,300 Euro Elbasan Shitet Vw Golf 5 1.9 Me Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Shitet vw golf 5 1.9 me nafte me sherbime te sapo bera kamio manuale me letra per nje vit me klima bizonale dixhitale tronike me hapje mbyllje me pult sherbimete e bera te gjitha edhe freksion volant makina eshte e gatshme per cfardolloj prove nga a
22.04.2021 (22:25)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet kontenjer frigorifer me nafte ose 3 fazor Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. per

2,200 Euro Berati Shitet Kontenjer Frigorifer Me Nafte Ose 3 Fazor

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent. permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. i sapo ardhur nga italia.d
22.04.2021 (22:13)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas