Mercedes Benz Ml 2014 Tirane

Makina ne shitje Data: 04/06/2020 18:52

22,000 Euro

  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014
  • Mercedes Benz Ml 2014

Mercedes Benz Ml 2014

2014 Ml Diesel Amg Look-180km, super super clean, Direct from Mercedes Benz Store, 0 Accident, All Mercedes Benz services, fully loaded, Automatic-Tavan Glass-Folding Mirror, 360 Grad Camera, Back Up Camera, Full LED , Rain Sensors, Finger Sensors, Front and Rear Sensors, Navigation, Heating-Marshall Team in the Tire, Heating + Electric Seats, 2-Zone Business Climate, Buttons Open and Close Bags, Open and Close Central969624, Contactoni 355


Pagesa 22,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2014
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Vore
Adresa Rruga Stacioni i Trenit Vore
Lexime 8809

2014 Ml Diesel Amg Look-180km ,super super clean,Direkt from Mercedes Benz Store,0 Aksident,Te gjitha sherbimet ke Mercedes Benz,fully loaded,Automatic-Tavan Xhami-Pasqyra me palosje,360 Grad Camera,Back Up Camera,Full LED,Sensora Shiu ,Ndezje me Gisht,Sensora para dhe mbrapa,Navigation,Timon me Ngrohje-Marsha ne Timon,Sediljet me Ngrohje+Elektrike,Klima Bizonale me 2 Zona ,Bagazhi Hapje dhe Mbyllje me Buton,Hapje dhe Mbyllje Qendrore ,Contactoni