💥Shitet E Class w212💥 Tirane

Makina ne shitje Data: 14/04/2021 15:07 Post Id: 327541


extra info
Pagesa 12,000 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 771

📂Motorri 👉 350 Benzine (pershtatet 100% me gaz)
📂Viti prodhimit 👉 08/2011
📂Lloji Kambios 👉 Automatik 7g
📂Kilometra 👉 205,400
📂Salloni 👉 Lekure Bezhe
📂Dogana 👉 Po
📂Pershkrim 👉 Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektrike . Sedilje me ngrohje + levizje & memory . Perde elektrike origjinale , Baxha xhami, Kamer parkimi origjinale , Xhama te erresuar sipas ligjit , 💥Navigator full 💥(Cd Bagazhier Aux Usb Karte memorje Bluetooth)
Makina eshte ne gjendje shume te paster dhe pa ndryshk . Dogana e paguar gati per targa.

💥Cmimi 12000Euro 💥 👉Mundesi nderrimi.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrat me poshte :
1.
2.