zetor xhondjer  8596 njoftime

 Online 102 lexues | 0 njoftime ne pritje

6,000 Euro

Volswagen Caddy Viti 2008, Benzine+gaz, Letrat Te Prera Sot,

Rruga mes Brrylit dhe Ali Demit | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (07:55):Shitet volswagen caddy, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e mbajtur shume mire. siguracioni eshte prere diten e sotme. motorri shume ekonomik pasi eshte me impjant gazi. e perdorur shume pak ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,000 Euro

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd Automatike

Autostrada DR-TR km 13, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (00:01):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

850,000 Leke Mercedes Benz kamionçin vinç 408 vit prodhimi 2004 ne gjendje te mire pune... Shes Mercedes Benz kamionçin vinç vit prodhimi 2004 ne gjendje te mire pune..

Mercedes Benz Kamionçin Vinç 408 Vit Prodhimi 2004 Ne Gjen

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (08:26):Shes mercedes benz kamionçin vinç vit prodhimi 2004 ne gjendje te mire pune......Lexo detajet..

Kambio: Manual

850,000 Leke

100,000 Euro Eskavator HITACHI 200 +450 2 hitsci ex200..450 shiten ose nderrohen

Eskavator Hitachi 200 +450

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):2 hitsci ex200..450 shiten ose nderrohen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Euro

3,700 Euro Shitet Mercedez Benz C220 CDI Shitet Mercedez Benz 
Motorr C220 CDI
Kambio manuale
Xhama te zinj
Sensor pa

Shitet Mercedez Benz C220 Cdi

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet mercedez benz motorr c220 cdi kambio manuale xhama te zinj sensor parkimi Çmimi 3700 euro nr tel 0676044342...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,900 Euro Shitet Mazda 2 Shitet Mazda 2
Motorr 1.4
Nafte
Goma te reja
Disqe alumini
Xhama elektrik

Shitet Mazda 2

Korce
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet mazda 2 motorr 1.4 nafte goma te reja disqe alumini xhama elektrik pasqyra elektrike komando ne timon radio, cd kondicioner Çmimi 2900 euro nr tel 0695131501...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,500 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus 
Benzinë-Gaz
Shërbimet e bëra.
Letra deri ne shkurt
Çm

Shitet Ford Fokus

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet ford fokus benzinë-gaz shërbimet e bëra. letra deri ne shkurt Çmimi 2500 euro nr tel 0676052966...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Benzinë-Gaz
Viti 1999
Kambio manuale
Xhama elektrik
Ne gjend

Shitet Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet golf 4 benzinë-gaz viti 1999 kambio manuale xhama elektrik ne gjendje shume te mire. me letra te paguara. Çmimi 1500 euro nr tel 0682092310...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,200 Euro Shitet Tuaran motorr 1.6 TDI Shitet Volkswagen Tuaran 
Motorr 1.6 TDI
Nafte
Viti 2012
Kambio manuale 6+1

Shitet Tuaran Motorr 1.6 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet volkswagen tuaran motorr 1.6 tdi nafte viti 2012 kambio manuale 6+1 sensor parkimi xhama te zin me dogan te paguar mundesi nderrimi Çmimi 8200 euro nr tel 0699324799...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,200 Euro

5,800 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2005
260.000 km
4 porta, xhama te zinj, Chrome

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet volkswagen passat viti 2005 260.000 km 4 porta, xhama te zinj, chrome detalis, disqe 17, rial lugano me marshe 6+1, navigator, sedilje lekure, taksa- siguracioni. Çmimi 5800 euro nr tel 0689080777...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

4,400 Euro Shitet Tuaran motorr 200 TDI Shitet Volkswagen Tuaran 
Motorr 200 TDI
Nafte
Kambio automatike
230.000 km

Shitet Tuaran Motorr 200 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet volkswagen tuaran motorr 200 tdi nafte kambio automatike 230.000 km 4+1 vende, xhama te zi, baxho xhami, sensor parkimi-shiu- drite, navigator, komando ne timon, drita kseno, xhama-pasqyra elektri...Lexo detajet..

4,300 Euro Shitet Touran motorr 1.9 TDI Shitet Volkswagen Touran 
Motorr 1.6 TDI
Viti 2005
Nafte
Me dogan te paguar

Shitet Touran Motorr 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet volkswagen touran motorr 1.6 tdi viti 2005 nafte me dogan te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Çmimi 4300 euro nr tel 0685724974...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Nissan Micra Shitet Nissan Micra
Motorr 1.3
Benzinë-Gaz
Kambio manuale
Viti 2009
Dogana

Shitet Nissan Micra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet nissan micra motorr 1.3 benzinë-gaz kambio manuale viti 2009 dogana e paguar mundësi nderrimi Çmimi 3700 euro nr tel 0699324799...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,600 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5 
Viti 2005
220.000 km
Motorr 1.9 TDI
Goma te reja
Makina esht

Shitet Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet golf 5 viti 2005 220.000 km motorr 1.9 tdi goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire me shërbimet e bera. Çmimi 3600 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Opel Frontera Shitet Opel Frontera 
Viti 2003
Motorr 2.2
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

Shitet Opel Frontera

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet opel frontera viti 2003 motorr 2.2 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mir. me te gjitha shërbimet e bera. Çmimi 3000 euro nr tel 0682386747...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,900 Euro Shitet Fiat Bravo Shitet Fiat Bravo 
Nafte
Viti 2007
Letra te paguara
Çmimi 2900 Euro
Nr Tel

Shitet Fiat Bravo

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet fiat bravo nafte viti 2007 letra te paguara Çmimi 2900 euro nr tel 0685614832...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Smart 600 Shitet Smart 600
Benzinë
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me te gjitha

Shitet Smart 600

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet smart 600 benzinë makina eshte ne gjendje shume te mire. me te gjitha shërbimet e bera. Çmimi 1900 euro nr tel 0684189819...Lexo detajet..

1,050 Euro Shitet Audi 8 Shitet Audi 8 
Motorr 1.6
Nafte
Goma të reja
Me shërbimet e bera. Letra te

Shitet Audi 8

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (07:53):Shitet audi 8 motorr 1.6 nafte goma të reja me shërbimet e bera. letra te paguara. Çmimi 1050 euro nr tel 045631247...Lexo detajet..

1,600 Euro Shes Golf 4 👇 Shes Golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. Eshte i mirmbajtur pasi perdoret ng

Shes Golf 4 👇

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

19.03.2019 (07:44):Shes golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. eshte i mirmbajtur pasi perdoret nga familjar dhe me te gjitha sherbimet e kryera, me dekumenta te rregulla dhe te paguara. shitet per arsye emigracioni per vetem 16...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Kambio manuale
Nafte
Viti 2003
Kondicione

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (07:15):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi kambio manuale nafte viti 2003 kondicioner sherbime te kryera 180000 km sherbime te bera me letra te paguara deri ne 2020 Çmimi 1600 euro nr tel 0682414112 06936602...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Korsa viti 2004 Shitet Opel Korsa 
Viti 2004
Benzinë
Letra deri ne shkurt te 2020
Sgum ekon

Shitet Opel Korsa Viti 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (07:01):Shitet opel korsa viti 2004 benzinë letra deri ne shkurt te 2020 sgum ekonomike Çmimi 1600 euro nr tel 0695169988...Lexo detajet..

800 Euro shes makine opel corsa 1.2 shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz
cmimi 800 euro

Shes Makine Opel Corsa 1.2

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

19.03.2019 (06:57):Shes makinen opel corsa 1.2 benzin-gaz cmimi 800 euro...Lexo detajet..

800 Euro Opel crosa Opel crosa atomat 1.4 benzin+ gaz ne gjendje te mir

Opel Crosa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

19.03.2019 (06:56):Opel crosa atomat 1.4 benzin+ gaz ne gjendje te mir ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Mini Cooper Shitet Mini Cooper 
Motorr 1.6
Benzinë-Gaz
Viti 2004
Letra te paguara deri

Shitet Mini Cooper

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.03.2019 (02:06):Shitet mini cooper motorr 1.6 benzinë-gaz viti 2004 letra te paguara deri ne gusht. Çmimi 2500 euro nr tel 0682007222 ...Lexo detajet..

8,000 Euro Nissan Qashqai+2  2.0L dci 4WD Automatike Shitet Nissan Qashqai+2 Motori(CC):2.0L DCI 4WD Tipi Karburantit Nafte Viti Prod

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.03.2019 (00:01):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

16,000 Euro BMW 328i Luxury Line BMW 328i motorr 2.0 prodhim USA. Viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie

Bmw 328i Luxury Line

Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (23:55):Bmw 328i motorr 2.0 prodhim usa. viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie origjinale te certifikuara. full extra , sallon lekure individual , sedilje elektrike,ngrohje + ftohje memory,fryrje + cfryrje + m...Lexo detajet..

350 Euro skuter Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc

Skuter

Berati
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.03.2019 (22:49):Dua ta shes per arsye mosperdorimi 250cc...Lexo detajet..

4,500 Euro HYUNDAI i30 benzin gaz viti prodhimit 2008 me 91000km  hyundai i30 benzin gaz me91000km me 1 pronar qe ne fillim

Hyundai I30 Benzin Gaz Viti Prodhimit 2008 Me 91000km

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

18.03.2019 (22:48):Hyundai i30 benzin gaz me91000km me 1 pronar qe ne fillim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,999 Euro Shitet Benz B Class Shitet Benz B Class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) .
Makina esht ne gjen

Shitet Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

18.03.2019 (22:48):Shitet benz b class i viti 2007, motor 200 nafte (manual) . makina esht ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. e gatshme per cdo lloj prove.taxa per 1 vit. kontrolli teknik i sapo kaluar me sukses....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,999 Euro

3,500 Euro Shitet makina Shitet makine E-class viti 2005 ne gjendje shum te mir motorrike . OKAZION

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (22:07):Shitet makine e-class viti 2005 ne gjendje shum te mir motorrike . okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro shitet okazion BMW 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje

Shitet Okazion

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

18.03.2019 (22:06):Bmw 528 benzin gaz sallon lekure me opsione te 2004 sendilje elektrike + memorje komanda ne timon limitator shpejsie tronik sensor parkimi orgjinal . sherbimet e kryera si vaj filtra benzine /ajri/gazi . ferro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

200,000 Leke Shitet Ford Focus 1.8 Nafte TDI, Dokumente per 1 vit, 2 milion leke Shitet Ford Focus 1.8 Nafte TDI, i vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrik

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Tdi, Dokumente Per 1 Vit, 2 Mili

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (22:02):Shitet ford focus 1.8 nafte tdi, i vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentat te sapo rinovuara per 1 vit, kolaudimi i kryer ne date 20 shkurt 2019. Çmimi 2 milione leke. kontakt ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas