oferta njoftime pune 

 Online 2085 visitors | 62 pending ADV

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirana 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge tek rruga “Komuna e Parisit” perballe ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj : Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione Te interesuarat ju lutem te na kontaktojn ne ...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirana 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirana 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirana Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Luce Gas . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:00 . ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirana Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirana 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

Restorant Gjino Kastra Kerkon Te Punesoj Kamarier

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirana 20,000 Leke
Restorant Gjinokastra kerkon te punesoj kamarier ose kamariere me eksperienc pune.Per te gjith te interesuarit mund te vin te restoranti te marin informacionin e duhur,restoranti ndodhet mbrapa ish ekspozites shqiperia sot ose pran gjykates se rethi...

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Telemarketingu - Në Gjuhët Gjermane Dhe Italiane.

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Affiliate Marketing : Kërkon të punësojë opetatore telemarketingu në gjuhën Gjermane dhe Italiane Page duke filluar nga 500 Euro Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi Mundesi rritjeje profesionale Bonuse ditore dhe...
 • Profession: marketing
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkohet Pastruese Tek Fusha E Aviacionit

rezidenca turdiu pas shkolles dhora leka, Tirana Pagesa:20,000 Leke
kerkohet pastruse tek ish fusha e aviacionit por qe te beje edhe lavamanin ne orare te caktuara orari punes eshte 6:30 12:00 dhe ne darke 2 ore nga ora 19:00 21:00 preferohet me vendbanim afer ...
 • Profession: sanitare
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkojme Te Punesojme Agjent Imobiliare

Rruga Haxhi Kika, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/08/2020
Agjensia Living In Tirana (LIT) kerkone te punesoje te rinj , ne rolin e agjenteve imobiliare . Nese jeni ne kerkim te nje pune ku te keni perfitime te mira dhe te jeni te pavarur , ky eshte profesioni i duhur per ju. Aplikoni tani ! Ju lut...
 • Profession: Agjent/e Imobiliar
 • Education: Bachelor
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkohet Pastrues Ne Nje Lokal

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet pastruese per lokal.Kushte te mira pune dhe rroge e kenaqshme....
 • Profession: Pastruese
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkojm Banakiere Dhe Kamarier

Perball me Spital Amerikan 3, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Bar Dual Sense nje ambjent familjar dhe me lodra per femij,eshte ne kerkim te nje stafi te ri profesionist. Ne kerkojm banakiere femer si dhe kamarier. Kushdo qe eshte i interesuar te kontaktoj ne kete numer : ...
 • Profession:
 • Education:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkojme Punetore Fast - Food Me Eksprience Ose Pa Eksperience Per 4 Ore Mbasdite

Rruga At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave , Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetor Fast - Food me eksprience ose pa eksperience per 4 ore mbasdite. Rr. At Zef Valentini, prane Drejtorise se Pergjithshme te Doganave. Cel: ...
 • Profession:
 • Education:
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Farmaci M&sons Laprake Kerkon Te Punsoje Farmacist/e Per Turnin E Trete 11-7

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
farmaci m&sons kerkon farmacist/e per turnin e trete me eksperience pune ne farmaci orari 11-7 paga di fillim 45000 mbas 3 muaj ekperience ne farmaci shkon 50000 leke te gjith te interesuarit te kontaktojne ne what aap pse te paraqiten te farma...
 • Profession: Farmacit/e
 • Education: Master
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Mekanik

Rezidenca Kodra Diellit (selit), Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Mekanik permjeter e renda dhe Autobuza. ...
 • Profession: Mekanik
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Lavazhjer

Rezidenca Kodra Diellit (selite), Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2020
Lavazhjer Autobuzash urban. Linja Teg-kopshti Zoologjik-ishstacioni trenit. Paku Rezidenca Kodra Diellit ( selite)...
 • Profession: Lavaxhjer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkoj Nje Puntore Per Pastrim..

Tirana, Albania, Tirana Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Pershendetje, kerkoj nje puntore per pastrim. Ofroj strehim, te jetoj ne familje. Pagesa : 15.000 leke / puna, 8 ore. Adresa : shkolla Bajram Curri, Tirane. ...

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirana 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

GJERMANI/DANIMARKE/NORVEGJI PUNESIM PER STUDENTET E ARGIKULTURES!!

Sami Peja, Pristina, Tirana 1,200 Euro
Alxher Services ne javen e fundit per intershipit te studentave te Fakulteteve te Agrokultures ben thirrjen e fundit per aplikime! Intershipi eshte ne Gjermani & Danimarke 1-vjecare dhe Norvegji 6 mujore! Studentet duhet te : - Ke...
 • Profesioni: INTERSHIPI
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Infermiere Me Nivelin A2 Te Gjuhes Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana 1,800 Euro
🇩🇪🇩🇪🇩🇪 ⇲ #MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI🇩🇪🇩🇪🇩🇪🌐 📢📢📢 📢🔥🔥🔥🔥 📍#KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ 📍#PAGA_FILLON_ME__1800_EURO_ 📍#FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ ________...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje...

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
📣Restorant Fishop kerkon te punesoje:👉 ✅-pjatalarese turni II ✅-pastrues peshku ✅-ndihmes kuzhiniere 🤩Paga e kenaqeshme Te interesuarit te kontaktojne ne nr e celit...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirana 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirana 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirana Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...

Kujdestare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana 1,000 Euro
NJOFTIM_PER_PUNESIM_NE_️️SUEDI DHE ITALI #KOMPANI_NE_SUEDI_DHE_ITALI_KERKOJNE_PERSONEL_NGA_SHQIPERIA_PER_POZICIONIN_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#KUJDESTARE_NE_SHTEPI _____________________________________________ 🔖- Kandidatet e interes...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirana 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirana 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirana 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: ax...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirana 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Pune Ne FOREX Anglisht

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen Angleze. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Te Punesoj Banakiere

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj banakiere/kamariere pra nje person qe i ben te dyja me eksperjence pune.Kushte shume te mira.Biznesi eshte bar dhe ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit...
 • Profession: Banakiere
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Asistente Ne Nje Klinike Dentare

Vorë, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kerkohet nje asistente ne nje klinike dentare ne Vore. Orari i punes (8:00-17:00) . Perparesi nese sapo jeni diplomuar ne fakultetin e stomatologjise....
 • Profession: Asistente dentare
 • Education: Bachelor
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Banakiere Me Eksperience

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/07/2020
Kerkojme banakiere femer per coffee shop,te kete eksperience te meparshme Adresa Rruga Bardhyl,perballe ish Rozafa...
 • Profession: Banakiere
 • Education: Bachelor
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Kamariere Femer

Rruga Milto Sotir Gura, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Bloom Caffe kerkon kamariere Femer Bar familjar dhe me kend lojrash. Paga e kenaqeshme ...
 • Profession: Kamariere Femer
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkoj Kamarier-e Bar Kafe Old Bazaar

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarier-e per bar-kafe me rroge te kenaqme dhe bakshishe te mira, per me teper info tel nr e meposhtem...
 • Profession: Kamarier-e
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Fastfood M&sons Laprake Kerkon Te Punsoje Puntore Me Eksperience Ne Fastfood .

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
fastfood m&sons kerkon puntore me eksperince . orari turni i pare 07-16 dhe turni i dyte 16-23 dite pushimi ska pushimi behet me alternime. page si fillim 35000 leke .. te interesuarit te me dergojn cv e tyre ne what app ose te me shkruajne... p...
 • Profession: shitese fastfoodi
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkohet Kamariere Femer

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet Kamariere Femer me ose pa Eksperienc Pune Paga e kenaqshme me Sigurime Vetem per Turnin e 1...
 • Profession: Kamariere
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 05/06/2020

Bar Tirana Kerkon Te Punesoj Kamariere( Femer)

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Bar Tirana kerkon te punesoj kamariere( femer) Te kete eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa:Tek Selvija ,Rruga e Saracve,Tirane...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjent Ne Terren📣

Tiranë, Albania, Tirana 400 Euro
📣Oferte per pune!📣 👉Kompania Gjermane Ritello kerkon te punesoj agjent tregtare ne terren ne fushen e mireqenies dhe shendetit me ose pa eksperience pune! 🤩Mundesia me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret dhe nqs ...

📣Kerkojme Retention Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience Ne Forex!📣

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirana 500 Euro
📣Kompania me madhe ne Shqiperi ne fushaten forex ofron mundesi punesimi ne pozicionin retention!📣 👉Ne kerkojme njerez ambicioz dhe energjik! 👉Orari full time: e Hene- e Premte 👉Eksperienca ne forex e detyrueshme 👉Kontra...
 • Profesioni: Retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirana 600 Euro
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen Kamarier

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet Kamarier Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. Ofrojme kushte shume te mira pune * page te kenaqshme + siguracione Adresa : Ali Demi ,rruga Idriz Dollaku...

Music Books Kerkon Kuzhinier

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Music Books Kerkon Kuzhinier Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adresa : Komuan e Parisit, prane Kompleksit Dinamo...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Kamarier Ne Restaurant Himara 28

Pedonalja e Himares, Himare 30,000 Leke
📣Kerkohet Kamarier ne Restaurant Himara 28. 📣 👉Duhet te kete eksperience te meparshme ne restorant. Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem ne pune si edhe te respektoje koleget dhe koleget. Kushtet e punes jane shume te mira. Koleget e ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Citiy Coffee Kerkon Te Punesoj Kamarier

Ish Fusha e Aviacionit, Tirana Me Marreveshje
Citiy Coffee kerkon te punesoje kamarier. Preferohet te jete me eksperience pune. Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Adrsa : Ish Fusha e Aviacionit...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Kerkohet Staf per Eiden Kopmpleks : *Kamarier/e *Ndihmes Kamarier/e *Banakier/e *Ndihmes Banakier/e *Kujdestare per tek lodrat Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme....

KROACI, PUNETORE MIRMBAJTJE NE AEROPORT, 1vjecare ! 600€-800€

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 10/06/2020
Alxher Services ofron mundesi punesimi per vajza dhe gra anglisht folese si punetore mirmbajtje ne Dubrovnik, Kroaci me kontrate pune 1-vjecare. Nisja behet per 2-3 jave! Aplikantet duhet te : - Kene njohuri te gjuhes angleze - Te jene ...
 • Profession: Sanitare
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profession: Operator
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 05/06/2020

Kerkohet Furretar Dhe Nje Specialist Byreku - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2020
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune, afatgjate dhe me dokumenta te rregullt ne Varshave, Poloni. Kerkojme furretar me nje ose me shume nga aftesite e meposhtme: - Prodhim byreku me dore - Prodhim bukeve te ndryshme ne mase - Pr...
 • Profession: Furretar, Byrek
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirana Pagesa:700 Euro Afati i Aplikimit: 01/06/2020
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profession: operator / e
 • Education: Gjimnaz
 • Age: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 04/06/2020

Kerkojm Saldator Tig Dhe Puntore Te Thjesht Per Punime Inoksi

Shkozet, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm puntore per officine ne fushen e punime dhe prodhine inoksi per pajisje bar restorante si tavolina lavamane etjera. Kerkojm nje Saldatore per saldime me Tig me ekperience gjithashtu puntore te thjesht per prejrje me fleksibel perdorim trap...

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirana 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirana Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirana Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi_Asistente Administrate

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/06/2020
Pershkrim i punes Te asistoje zyren e finances me detyra te ndryshme, si regjistrim faturash. Te beje veprime ne institucione/zyra te ndryshme shteterore ose private per llogari te kompanise, sipas nevojave. Te asistoje ne pregatitjen e dokument...

Mundesi Punesimi_Asistent Magazine

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirana Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/06/2020
Pershkrim i punes: Te asistoje ne mbarevajtjen e magazines. Te asistoje ne proçesin e furnizimit dhe te shperndarjes. Te sistemoje materialet ne magazine Te mbaje ambjentin e magazines paster dhe te respektoje kushtet e sigurise. Kualifiki...
 • Profession: Asistent Magazine
 • Education: Gjimnaz
 • Age: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 04/06/2020

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit FREE ADS