Online 335 lexues | 7 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (12:06):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:09):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (09:19):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kondicioner
Ne gjendje shume te mir

Shitet Ford Focus.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (21:49):Shitet ford focus motorr 1.8 benzine-gaz kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,000 Euro Okazion Ford focus 1.8 tdci Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) OPSIONET- Kambio manuale - komanda ne timo

Okazion Ford Focus 1.8 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:46):Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) opsionet- kambio manuale - komanda ne timon - kondicioneri ne gjeneje shum te mire - kasetofon sony original nga fabrika, cd,aux, - 4 xhamat elektrik - kompjuter bordi - ab...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,650 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (21:14):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.letra te paguara per nje vit. cmimi 1650 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

4,000 Euro Shitet Ford CMax Shitet Ford CMax 1.8 benzine gaz viti 2007 gjendje shume tmire fizike dhe xhener

Shitet Ford Cmax

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (21:00):Shitet ford cmax 1.8 benzine gaz viti 2007 gjendje shume tmire fizike dhe xhenerike.impiant italian i sapovendosur,dokumentat te paguara per nje vit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,700 Euro ford focus ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike

Ford Focus

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (20:16):Ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike . me letra deri ne 27 dhjetor 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (20:06):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (18:46):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (12:40):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

2,100 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Nafte 
Goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elekt

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:36):Shitet ford focus nafte goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:13):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Shitet Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (17:11):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2000 euro ...Lexo detajet..

2,700 Euro Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2008 Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2008.Opsionet e Makines..Kondisioner (Ok)

Ford Fiesta 1.2 Benzin/gaz Manual Viti 2008

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2019 (16:25):Ford fiesta 1.2 benzin/gaz manual viti 2008.opsionet e makines..kondisioner (ok) abies ..aribag.xhama elektrik.pasqyra elektrike.radio cd aux.komanda ne timon.motorr.xhemerike super gjendje..estetike super e p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,400 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2400€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...FORD...C-MAKS...MANUALE...NAFT...VITI 2007...MOTORRI 1.6...5 PORTA

🔥🔥🔥okazion.shes 2400€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

18.09.2019 (14:51):Shes makin...ford...c-maks...manuale...naft...viti 2007...motorri 1.6...5 porta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:41):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (09:40):Shitet ford focus viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, xhama elektrike, goma te reja. cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

5,999 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 2.5
Viti 2011
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gj

Ford Fusion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (07:58):Shitet ford fusion motorr 2.5 viti 2011 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire klima, baxho, sensor parkimi etj. cmimi 5999 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford focus portobagazh 1.6 benzin viti 2006 Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 I sapoardhur nga Gjermania

Shitet Ford Focus Portobagazh 1.6 Benzin Viti 2006

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

17.09.2019 (21:58):Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar gati per targim.makina eshte me kondicioner, komanda te timoni ,pasqyra elektrike ,xhama elektrike ,sensor par...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (15:06):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
174.000 km 
Ne gjendje shume te mire moto

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (14:37):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte 174.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. kondicioner,goma te reja,abs,airbag, xhama elektrike, komanda qendrore etj. letra te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Ford Focus.

Elbasan
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

17.09.2019 (14:32):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 1999 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kualodimi deri ne shkurt, siguracioni i paguara per nje vit. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Ford focus 1.8 TDCI Shitet Ford focus 1.8 TDCI 2001.

Ford Focus 1.8 Tdci

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (11:45):Shitet ford focus 1.8 tdci 2001....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,150 Euro Shitet Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjend

Shitet Ford Fiesta

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (11:42):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2005 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2150 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,150 Euro

2,500 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet

Ford Fiesta

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (11:33):Shitet ford fiesta motorr 1.4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,500 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Viti 2009-2010
177.000 km
E ardhur nga Zvi

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (10:08):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2009-2010 177.000 km e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire letra te pa paguara per nje vit cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

1,650 Euro Ford fokus Me letra deri ne 2020.

Ford Fokus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

17.09.2019 (09:20):Me letra deri ne 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

2,500 Euro Fugon Ford Tranzit 2000 ne gjendje perfekte  Shes fugonin Ford Tranzit Motorr 2000sh  krah Anglez, ne gjendje Perfekte  goma

Fugon Ford Tranzit 2000 Ne Gjendje Perfekte

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

17.09.2019 (06:44):Shes fugonin ford tranzit motorr 2000sh krah anglez, ne gjendje perfekte goma te reja sherbime te kryera vaj filtra gjithçka , me dokumenta te rregullta perveç siguracionit qe sja kam prere per shkak mos l...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas