0699999444  

 Online 80 lexues | 7 njoftime ne pritje

33,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

25.06.2019 (22:32):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

33,000 Euro

23,000 Euro

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (22:59):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Letra te paguara deri ne

Shitet Passat

Lushnje
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (07:58):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 1999 nafte letra te paguara deri ne dhjetor ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro nr tel 0695691010...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

27.06.2019 (07:21):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,700 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Dogana e paguara
Ne gjend

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (07:20):Shitet opel corsa motorr 1.4 nafte kambio manuale dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro nr tel 0676207209...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,800 Euro Shitet Opel Corse Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2005
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Opel Corse

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (07:19):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2005 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, kondicioner, xhama elektrike, abs etj dogana e paguara cmimi 1800 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.3
Viti 2000
Benzine
Ne gjendje shume te mire

Shitet Volkswagen Polo

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (07:01):Shitet volkswagen polo motorr 1.3 viti 2000 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Fiat Punto 2003 Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.2
Viti prodhimit 2003 
Benzine-Gaz
Kambio Manu

Shitet Fiat Punto 2003

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (06:50):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti prodhimit 2003 benzine-gaz kambio manuale letra te paguara. cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,800 Euro Shitet Mercedes Benz C Class 2002 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Kambio automatike
Pose

Shitet Mercedes Benz C Class 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (05:02):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2002 kambio automatike posedon: komanda qendrore, sensor parkimi, drita kseno, sedilje me ngrohje, 4 celesa etj.. ne gjendje shume te mire cmimi 2800 euro ...Lexo detajet..

2,500 Euro OKAZiON..Peugeot 307 Nafte 1.6 Manual Viti 2007.. Peugeot 307 Nafte 1.6 Manual Viti 2007..Makina Posedon 2Çelsa.. Kondisioner (ok

Okazion..peugeot 307 Nafte 1.6 Manual Viti 2007..

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (03:32):Peugeot 307 nafte 1.6 manual viti 2007..makina posedon 2Çelsa.. kondisioner (ok) aribag ..abies ..pasqyra elektrike ..xhama elektrik ..radio cd usb aux..mbyllje qendrore me pult ..motorr xhenerike estetike su...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,000 Euro Peugeot 307 okazion !! 	Tiranë
Peugeot 307 manual viti 2004. Gjendja e perkryer. Shum ekonomike. Moto

Peugeot 307 Okazion !!

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (02:42): tiranë peugeot 307 manual viti 2004. gjendja e perkryer. shum ekonomike. motorri 1.9 kubik. karburanti naft. tek dere. goma te reja. vaj dhe filtra te sapo ven. ferrota te reja. letra te pagume deri maj 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (02:20):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,700 Euro Shitet Citroen Shitet Citroen 
Motorr 1.4
Nafte
Kambio automatike
Goma te reja, Kondicioner

Shitet Citroen

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.06.2019 (00:54):Shitet citroen motorr 1.4 nafte kambio automatike goma te reja, kondicioner, kasetafon, cd, usb, 2 celesa, komanda qendrore etj. ne gjendje shume te mire cmimi 2700 euro ...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi 11

Shitet Renault Clio

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (00:40):Shitet renault clio viti 2001 kondicioner ne gjendje shume te mire cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

27.06.2019 (00:17):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (00:16):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Reno schenic.1.9 nafte viti 2004 Reno schenic 1.9 nafte viti 2004

Reno Schenic.1.9 Nafte Viti 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.06.2019 (00:16):Reno schenic 1.9 nafte viti 2004...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,350 Euro Shitet Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
Kambio manuale
Klima auto

Shitet Volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (23:59):Shitet volkswagen golf motorr 1.4 viti 2008 nafte kambio manuale klima automatike ne gjendje shume te mire cmimi 4350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,350 Euro

3,250 Euro SHITET MERCEDES W203 Shitet c class Elegance, viti prodhimit 2001.

Shitet Mercedes W203

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

26.06.2019 (23:59):Shitet c class elegance, viti prodhimit 2001....Lexo detajet..

1,750 Euro Shitet Mercedes Benz 220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 220 CDI
Viti 1997
Kambio automatike
Nafte
Kond

Shitet Mercedes Benz 220

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (23:57):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 1997 kambio automatike nafte kondicioner, goma te reja, disqe 17 etj. ne gjendje shume te mire. me te gjitha sherbimet e bera. cmimi 1750 euro nr tel 0682559141...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Nafte
194.000 km
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (23:52):Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte 194.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,600 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5 
Viti 2005
220.000 km
Motorr 1.9 TDI
Goma te reja
Makina esht

Shitet Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (23:51):Shitet golf 5 viti 2005 220.000 km motorr 1.9 tdi goma te reja makina eshte ne gjendje shume te mire me shërbimet e bera. Çmimi 3600 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

6,100 Euro Toyota auris 2010 automat toyota auris 2010 automat 1.6 benzin 
ne gjendje t shkelqyer me sherbime te kry

Toyota Auris 2010 Automat

Fier
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (23:46):Toyota auris 2010 automat 1.6 benzin ne gjendje t shkelqyer me sherbime te kryera tel 0694332601...Lexo detajet..

14,000 Euro Mercedes-benz Makina eshte ne gjendje perfekte. Eshte bler ne gjermani ne koncesionar prestigj

Mercedes-benz

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

26.06.2019 (23:41):Makina eshte ne gjendje perfekte. eshte bler ne gjermani ne koncesionar prestigjoz. nuk ka nevoje per sherbime , gomat i ka te sapoblera marka continental. kilometrat i ka te sajat dhe ju mbajme pergjegjesi per...Lexo detajet..

3,600 Euro Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+35569

Bmw 320m//design Gaz+benzin 2000 Kamio Manuale

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (23:36):Shitet bmw 320m//design gaz+benzin 2000 kamio manuale nr celdhewhatsapp:+355698103950 makina posedon keto opsione: ->drita xenon ->sensor parkimi te pasme ->sendiljet e perparme me sistem nxehje ->spoil...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

6,800 Euro Shes bmw 328i Shitet bmw 318i benzine ( e gatshme per impiant gazi)letra te paguara deri ne ja

Shes Bmw 328i

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.06.2019 (23:35):Shitet bmw 318i benzine ( e gatshme per impiant gazi)letra te paguara deri ne janar 2020,sediljet me ngrohje dhe me butona me memorie,sallon lekure e zeze+ kamosh,gomat e reja hankook me disqe aluminin bmw orig...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

1,230 Euro Shitet Mercedes Benz W202 Shitet Mercedes Benz W202
Motorr 1.8
Viti 1996 Look 1999
Benzine-Gaz
Kambio

Shitet Mercedes Benz W202

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

26.06.2019 (23:31):Shitet mercedes benz w202 motorr 1.8 viti 1996 look 1999 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne maj 2020. cmimi 1230 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,230 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas