4x4 fshatar  

 Online 353 lexues | 6 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (20:19):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,500 Euro Alfa 147 Shitet Alfa 147
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Alfa 147

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:32):Shitet alfa 147 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,000 Euro Sprinter 208 ne gjendje shum te mir pune letrrat te gjitha te paguara  Cmimi i diskutueshem

Sprinter 208 Ne Gjendje Shum Te Mir Pune Letrrat Te Gjitha T

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:27):Cmimi i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,300 Euro shitet Opel Meriva 2004 Shitet Opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telef

Shitet Opel Meriva 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:19):Shitet opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telefononi ne nr me poshte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Renault Clio 1.5 diesel 2003 Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te

Renault Clio 1.5 Diesel 2003

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

24.02.2020 (21:18):Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te paguara deri ne maj 2020. Çmimi esht i bisedueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:17):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Mercedez benz E class 220  Makina eshte Ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspekte

Mercedez Benz E Class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

24.02.2020 (21:14):Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspektet... per me shum info ose foto kontaktoni nmr perkates. ...Lexo detajet..

1,600 Euro Per arsye emigrimi Makima asht me gjendje shum te mir motorike

Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:12):Makima asht me gjendje shum te mir motorike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro Shes Golf 5 , 1.9 nafte, kambio manuale Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Xhama e

Shes Golf 5 , 1.9 Nafte, Kambio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:08):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe xhama elektrike, 2 celesa me cip, abs, airbag, radio am/fm, cd, lidhje me bluetooth me celularin. ne gjendje shume te mire letra te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,800 Euro OKAZION !!! OKAZION !!
Shitet Golf 4  Gaz/Benzine 1.4 manual
Impianti me garanci 2-Vjecare

Okazion !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:07):Okazion !! shitet golf 4 gaz/benzine 1.4 manual impianti me garanci 2-vjecare ! kondicioner,xhama elektrike,frena abs ! te gjitha sherbimet e bera..mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. cmimi: 1800€ pak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:02):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

3,300 Euro Golf V 1.9 diesel GolfV
1.9 diesel
Super

Golf V 1.9 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:00):Golfv 1.9 diesel super...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:57):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

5,700 Euro -Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4

Motorr 2.2

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Cmimi

-toyota Rav 4

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:44):Shitet toyota rav 4 motorr 2.2 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike OKAZION 3000€ Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike,v 2005 dale n

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (20:44):Okazion 3000€ mercedes benz a class a160 nafte ,kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 dogane te paguar , kamio automatike, xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne t...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet fiat punto automat 1.2 benxine  Fiat punto automat viti 2000.
1.2 benxine me letra gjendje suprer

Shitet Fiat Punto Automat 1.2 Benxine

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:41):Fiat punto automat viti 2000. 1.2 benxine me letra gjendje suprer ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:41):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,200 Euro Shitet citroen C5  pa dogane 1200€ Shitet makine Citroen C5 viti 2002, 2.0 hdi 180mij km. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Citroen C5 Pa Dogane 1200€

Berati
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:37):Shitet makine citroen c5 viti 2002, 2.0 hdi 180mij km. makina eshte ne gjendje shume te mire. eshte me targa spanjolle (pa dogane) me kontaktoni ne whatsapp 0034617678022 dori...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,700 Euro Audi a3  Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:32):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:29):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro okazionn reno clio okazion shitet reno clio 1.5 nafte shum ekonomike me sherbime te bera vaj filtra

Okazionn Reno Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:28):Okazion shitet reno clio 1.5 nafte shum ekonomike me sherbime te bera vaj filtra ryp faze ryp dinamo etj.....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

500 Euro OKAZION OKAZION !!!

PER ARSYE EMIGRIMI SHITEN DY AUTOVETURA BMW X3 4/2010 dhe AUDI A4

Okazion

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

24.02.2020 (20:27):Okazion !!! per arsye emigrimi shiten dy autovetura bmw x3 4/2010 dhe audi a4 7/2013 ne gjendje te persosur motorrike mekanike full option cmimi do konkordohet nga palet gjate inspektimit fizik qe do i be...Lexo detajet..

2,300 Euro makina shitet  makina manuale ne gjendje te mire

Makina Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
10,000 Kilometra

24.02.2020 (20:21):Makina manuale ne gjendje te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:21):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

23.02.2020 (15:46):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus, vitit 2002, 1.6 benzin.
Makina ka 213000 km origjinale t vet

Shitet Ford Fokus

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (20:21):Shitet ford fokus, vitit 2002, 1.6 benzin. makina ka 213000 km origjinale t vetat, goma te reja te vena ne qershor te 2019 , letrat t vlefshme deri ne fund qeshori 2020. makina eshte ne gjendje shume te mir p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,400 Euro supeer okaziiiion 2.0 nafte 2010 makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me senso

Supeer Okaziiiion 2.0 Nafte 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:20):Makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me sensor parkimi shiu drritash sendilje me ngrofje me letrra deri ne shtator 2020 me siguracjon kasko ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas