dieta dy javore  

 Online 432 lexues | 2 njoftime ne pritje

2,500 Euro Wolkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.9 TDI
Viti 2003
Nafte
Kondicioner, cd player

Wolkswagen Polo

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (19:40):Shitet volkswagen polo motorr 1.9 tdi viti 2003 nafte kondicioner, cd player, disqe alumini, 2 celesa,xhama elektrike,pasqyre elektrike etj ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

07.12.2019 (19:37):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

07.12.2019 (19:36):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire.  Okazion Shitet golfe 4  ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:36):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:33):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:30):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

1,300 Euro  Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:29):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

1,200 Euro Renault Clio  Shitet Renault Clio
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:25):Shitet renault clio motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara per nje vit. cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,700 Euro Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz viti 2003 Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxh

Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-gaz Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (19:21):Shitet mini cooper s 1.6 benzin-gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxho xhami, tapiceri lekure, llampa xenon etj....Lexo detajet..

2,100 Euro Golf 4 gaz benzin Ngjyra blu e erret
Sherbimet e bera
Dokumenta deri ne fund te nentorit
Gaz-be

Golf 4 Gaz Benzin

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:20):Ngjyra blu e erret sherbimet e bera dokumenta deri ne fund te nentorit gaz-benzin 1.4 16v (shume ekonomike) freksion i ri makina ne gjendje te mire kontakt whatsapp: +355676040781 gerald...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,000 Euro Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:16):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:14):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

3,300 Euro ML 270 CDi AUTOMAT Viti 2000 letrat per 1 Vit Mercedes - Benz ML 270 CDi AUTOMAT 
Viti 2000 , me letra per 1 Vit
Kondicioner

Ml 270 Cdi Automat Viti 2000 Letrat Per 1 Vit

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (19:13):Mercedes - benz ml 270 cdi automat viti 2000 , me letra per 1 vit kondicioner , tapiceri lekure e zeze shume e paster,sedilje me ngrohje xhama te zi origjinal hapese lart, 2 çelesa, kasetofon navi cd us...Lexo detajet..

1,700 Euro opel astra shitet opel astra 
viti 2001
manuale
190.000 km
nafte

makina esht ne gjen

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (19:11):Shitet opel astra viti 2001 manuale 190.000 km nafte makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, drita xeno, 4 gomat e reja, sherbimet e bera ne kohe dhe e mirmbajtur, cmimi 1700€ i d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Shes makine Cmimi i diskutueshem

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:02):Cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,000 Euro Shitet benz 190 d per arsye mosperdorimi me letra Makina esht super gjendje.
Letra te prera deri 1 gusht 2020.
4 goma te reja 1m

Shitet Benz 190 D Per Arsye Mosperdorimi Me Letra

Durres
Nafte Karburanti
1990 Viti
10,000 Kilometra

07.12.2019 (18:58):Makina esht super gjendje. letra te prera deri 1 gusht 2020. 4 goma te reja 1muaj te perdorura. Çmimi 1000€. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,350 Euro Shitet BMW 320D Marka/Modeli: SERIA 3 BMW 320D 2000 NAFT

📆 Viti: 2000

⛽ Karburanti: D

Shitet Bmw 320d

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (18:39):Marka/modeli: seria 3 bmw 320d 2000 naft 📆 viti: 2000 ⛽ karburanti: diesel 🕹 transmisioni:manual 5+r 💶 cmimi: 2350 euro diskutushem ☎ telefon: ‭ ‭ 0693024322 🗺 vendodhja: e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,350 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (18:37):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro FORD FOCUS 1.6 NAFTE AUTOMAT FORD FOCUS 1.6 NAFTE
AUTOMAT 7G VITI 12/2006
SUPER GJENDJE VETEM 118 MIJ KM
T

Ford Focus 1.6 Nafte Automat

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

07.12.2019 (18:27):Ford focus 1.6 nafte automat 7g viti 12/2006 super gjendje vetem 118 mij km targa shqiptare 3700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Opel Vecra  Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (18:19):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
Kondicioner, xhama pasqy

Volkswagen Touran

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (18:17):Shitet volkswagen touran motorr 1.9 viti 2006 nafte kondicioner, xhama pasqyre, mbyllje qendrore, dogana e paguara. ne gjendje shume te mire cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (18:14):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002  .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (18:11):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

07.12.2019 (10:09):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,400 Euro Shes makinen per aryse ekonomike Shes makine tipi BMW 320 .nafte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet,

Shes Makinen Per Aryse Ekonomike

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

07.12.2019 (18:10):Shes makine tipi bmw 320 .nafte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet,4 porta,kambio manuale.cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

4,500 Euro Shitet Audi A3  Pak e perdorur ne Shqiperi, xhama te zinje,dok te paguara per 1vite, 2.0nafte TD

Shitet Audi A3

Sarande
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (18:10):Pak e perdorur ne shqiperi, xhama te zinje,dok te paguara per 1vite, 2.0nafte tdi e shpejt dhe ekonomike, disqe 17, manual 6marshe, ne gjendje shum te mire si fizike dhe nga interiori, gjendja motorike e xhener...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas