faqe gjermane per makina  

 Online 189 lexues | 2 njoftime ne pritje

3,100 Euro Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz...190mij km..xhamat te zinj nga fabrika...shume

Renault Clio 2009 1.2 Benzin+gaz

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (23:43):Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz...190mij km..xhamat te zinj nga fabrika...shume ekonomike cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,100 Euro Manuale Shitet Renault megane 2
1.5 nafte shum ekonomike 
Targa shqiptare
+3375371805

Manuale

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (23:43):Shitet renault megane 2 1.5 nafte shum ekonomike targa shqiptare +33753718053 whatsapp ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

3,250 Euro BMW e46 330D Automatike Shitet BMW Seria 3 330D automatike +/-.
Viti 2002 e ardhur nga gjermania para 6

Bmw E46 330d Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (23:28):Shitet bmw seria 3 330d automatike +/-. viti 2002 e ardhur nga gjermania para 6 muajsh me letra te paguara deri ne shkurt 2020.pa takse luksi. ka kto opsione: klima me dy zona,sensor shiu,disqe 17",sensor par...Lexo detajet..

2,300 Euro Shes passat 2002 ose bej ndrim me kamio automat jo portobagazh Shitet ose ndrohet me makin kamio automat
Makina esht kamio manuale 1.9 di te k

Shes Passat 2002 Ose Bej Ndrim Me Kamio Automat Jo Portobaga

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (23:23):Shitet ose ndrohet me makin kamio automat makina esht kamio manuale 1.9 di te kuqe me letra deri ne shkurt 2020 per ndrim kerkoj makine automat jo portobagazh plus diferenc nga ana ime. cmimi ne shitje 2300€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

11.12.2019 (23:22):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

2,200 Euro Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Ne gjendje shume e mire
Cmimi 2000 Euro

Mercedes Benz E250

Pogradec
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (23:15):Shitet mercedes benz motorr e250 ne gjendje shume e mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,100 Euro Fiat shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (23:12):Shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

3,600 Euro shitet vw jetta shitet vw jetta viti 2008 full opsion letra t paguara deri ne tetor2020 sherbime

Shitet Vw Jetta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

11.12.2019 (23:11):Shitet vw jetta viti 2008 full opsion letra t paguara deri ne tetor2020 sherbimet e bera ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (23:05):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi  Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (23:03):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (22:59):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

Hyundai 1.6 Nafte, 2015, Automatike, Gjendje Perfekte!

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

11.12.2019 (22:53):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (22:29):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

10,000 Euro Volkswagen jetta 2015  Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor 2000 nafte. Me dogan te p

Volkswagen Jetta 2015

Pogradec
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (22:24):Shitet volkswagen jeta e sapo ardhur nga usa. me motor 2000 nafte. me dogan te paguar gati per dokumenta. me vit prodhimi 2015.xhama elektrik. sedilje me ngrohje dhe ftohje elektrik. kamio tiptronik. sensor shi...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (22:21):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.
Goma te reja 1

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (22:17):Shitet mercedes benz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. goma te reja 100%, bateri e re, vaj-filtra te nderruara. letra te paguara deri ne gusht cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,200 Euro BMW E46 320d  Ne gjendje te mire
Whatsapp per info

Bmw E46 320d

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (22:12):Ne gjendje te mire whatsapp per info...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,900 Euro Shitet Golf 4  1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

11.12.2019 (22:11):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

4,500 Euro Okazion toyota yaris AUTOMAT 1.4 NAFTE Shitet toyota yaris 1.4 D-4D 
E sapo ardhur me dogane te paguar
Ne gjendje shu

Okazion Toyota Yaris Automat 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (22:09):Shitet toyota yaris 1.4 d-4d e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike komanda ne timon xhama elektrik e gacme per cdo lloj prove gjendja 10/10 goma pothuajse te r...Lexo detajet..

1,300 Euro  Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:52):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:48):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,500 Euro C clas 220 cdi e vitit 2000 Letrat der ne mars cdo gje perfeckte 
Shitet per arsye emigrimi 
2.5 euro 0695

C Clas 220 Cdi E Vitit 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:48):Letrat der ne mars cdo gje perfeckte shitet per arsye emigrimi 2.5 euro 0695121341 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

11.12.2019 (21:43):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

11.12.2019 (22:53):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (21:33):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (21:28):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas