fjale te urta per dembelizmin elbasane  

 Online 13 lexues | 20 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
26.02.2021 (19:04)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 AVANTGARDE Shitet c class 200 blueefficiency

cmimi 7500 euro

🔵motorri 200 nafte ,

7,500 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C Class 200 Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitet c class 200 blueefficiency cmimi 7500 euro 🔵motorri 200 nafte , tipi i ri 2011 e lart 🔵216.000 km dhe mund ta kontrolloni ku te deshironi tek mekaniku juaj i besuar 🔵kamio automatike 🔵avantgarde 🔵 navigator 🔵
27.02.2021 (02:11)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Touran 2.0 Nafte Viti 2008 Kamio Manuale Shitet vw touran 2.0 nafte viti 2008 kamio manuale
makina posedon keto opsione:

4,700 Euro Elbasan Vw Touran 2.0 Nafte Viti 2008 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Shitet vw touran 2.0 nafte viti 2008 kamio manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrik ->pasqyra elektrike me palosje ->klima dixhitale tronike ->shumllojshmeri komandash ne timon ->kompjuter bordi ->kasetofon me disk+radio ->hapj
27.02.2021 (00:20)...Lexo detajet..

Jaguar Shitet&Nderrohet Jaguar S-Type 2.7 Nafte Viti 2004 Automatike Shitetdhenderrohet jaguar s-type 2.7 nafte viti 2004 automatike 
makina posedon

4,600 Euro Elbasan Shitet&nderrohet Jaguar S-type 2.7 Nafte Viti 2004 Autom

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet jaguar s-type 2.7 nafte viti 2004 automatike makina posedon keto opsione: ->letra te paguara ->shumllojshmeri komandash ne timon ->xhamat e pasem te zinj ->klima dixhitale tronike ->sallon lekure ->hapje mbyllje qendrore -
27.02.2021 (00:20)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C220 NAFTE AMG LOOK 2008 AUTOMATIKE Mercedes c220 nafte i vitit 2008 kamio automatike amg look full options me letra

6,700 Euro Elbasan C220 Nafte Amg Look 2008 Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes c220 nafte i vitit 2008 kamio automatike amg look full options me letra te paguara ndodhet ne elbasan cmimi okazion 6700 euro bejm e nderrime me nderrim ka cmim tjeter
27.02.2021 (00:20)...Lexo detajet..

Toyota Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale Shitet toyota yaris 1.3 benzine viti 2008 manuale 
makina posedon keto opsione:

3,900 Euro Elbasan Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzine Viti 2008 Manuale

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shitet toyota yaris 1.3 benzine viti 2008 manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->klima dixhitale tronike ->kasetofon me disk+radio ->kompjuter bordi ->hapje mbyllje qendrore ->pasqyra elektrike ->pasqyra antiverbuese ->
27.02.2021 (00:20)...Lexo detajet..

Peugeot Peugeot 207 1.4 Gaz+Benzine Kamio Manuale Viti 2010 Peugeot 207 1.4 gaz+benzine kamio manuale viti 2010 
makina posedon:
->

3,600 Euro Elbasan Peugeot 207 1.4 Gaz+benzine Kamio Manuale Viti 2010

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

Peugeot 207 1.4 gaz+benzine kamio manuale viti 2010 makina posedon: ->xhama elektrike ->kondicioner ngrohje+ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->pasqyra antiverbuese ->kompjuter bordi ->kasetofon me disk+radio ->145.000 km origjinale makina e
27.02.2021 (00:19)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Passat 2003 Kamio Manuale 6+1 Marshe 1.9 Nafte Full Options Shitet vw passat 2003 kamio manuale 6+1 marshe 1.9 nafte full options 
makina p

2,300 Euro Kavaje Vw Passat 2003 Kamio Manuale 6+1 Marshe 1.9 Nafte Full Optio

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

Shitet vw passat 2003 kamio manuale 6+1 marshe 1.9 nafte full options makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje ->klima dixhitale tronike ->hapje mbyllje qendrore me pult ->timon me 3 hapje ->xhama te zinj origjinale ->letra te pa
27.02.2021 (00:18)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet Mitsubishi Asx suv 2015 [u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u]

[i]viti[/i]: 2015

kambio : man

Shitet Mitsubishi Asx Suv 2015

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

02.02.2021 (10:56):[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 11.000 euro makina eshte me targa shqiptare. 📲per me shume informacione mund te k...Lexo detajet..

Tata TATA TECNOLINE 4X4 2.0 NAFTE KAMIO MANUALE Shitet tata tecnoline 4x4 2.0 nafte kamio manuale e pershtatshme per terrene mal

3,700 Euro Kavaje Tata Tecnoline 4x4 2.0 Nafte Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

Shitet tata tecnoline 4x4 2.0 nafte kamio manuale e pershtatshme per terrene malore makina eshte 5 vendeshe+karroceri e vitit 2008 me letra per nje vit per me teper mund ta shikoni nga afer ndodhet ne gose kavaje tek marsok oil
27.02.2021 (00:18)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Golf 5 1.6 Gaz+Benzine Fabrike Viti 2007 Manuale Vw golf 5 1.6 gaz+benzine fabrike viti 2007 manuale
makina posedon keto opsione

3,600 Euro Kavaje Vw Golf 5 1.6 Gaz+benzine Fabrike Viti 2007 Manuale

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Vw golf 5 1.6 gaz+benzine fabrike viti 2007 manuale makina posedon keto opsione: ->timon me 3 hapje gt ->kompjuter bordi ->disqe alumini ->goma ne gjendje teper te mire ->xhama elektrike ->pasqyra elektrike ->hapje mbyllje qendrore me pult
27.02.2021 (00:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C KLAS 230 BENZINE 4 MATIC 4X4 E VITIT 2009 Shitet ose nderrohet mercedes c klas 230 benzine 4 matic 4x4 e vitit 2009 kamio

8,000 Euro Kavaje C Klas 230 Benzine 4 Matic 4x4 E Vitit 2009

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ose nderrohet mercedes c klas 230 benzine 4 matic 4x4 e vitit 2009 kamio automatike full options me sendilje elektrike me ngrohje me baxho xhami me tv me navi me palosje me dvd memory card mp3 mp4 aux klima dixhitale tronike me dogane te pagua
27.02.2021 (00:17)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C220 AMG//LooK Automatike Nafte Shitet mercedes c220 amg//look automatike nafte "motorr evo" v

4,200 Euro Kavaje C220 Amg//look Automatike Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

Shitet mercedes c220 amg//look automatike nafte "motorr evo" viti 2004 makina posedon keto opsione: ->sensor parkimi origjinale para mbrapa ->navi i madh android ->klima dixhitale tronike ->goma ne gjendje teper te mire ->komanda ne timon -
27.02.2021 (00:17)...Lexo detajet..

Audi Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4 Kamio Automatike 2009 Shitetdhenderrohet audi a4 2.0 benzine quattro 4x4 kamio automatike 2009 
makin

7,200 Euro Kavaje Shitet&nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4 Kamio A

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet audi a4 2.0 benzine quattro 4x4 kamio automatike 2009 makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh fenera me pika led fenera me lupa qe kthehen sipas drejtimit te timonit baxho xhami sendilje me memorje xhamat e pasem te zinj car
27.02.2021 (00:17)...Lexo detajet..

BMW Bmw 120 - 07 Bmw seria 1, 120, 2007, 270 mij km, manual. gjendje e mir, mbajtur gjithmon me g

3,500 Euro Tirane Bmw 120 - 07

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

Bmw seria 1, 120, 2007, 270 mij km, manual. gjendje e mir, mbajtur gjithmon me garazh. vetem shitet. cmimi 3500 euro
26.02.2021 (21:38)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES-BENZ  E-KLASSE NE GJENDJE PERFEKTE Makina esht ne gjendje shum te mir,disqe amg 18orgjinal,sedilje lekurë,shum e p

3,000 Euro Korce Mercedes-benz E-klasse Ne Gjendje Perfekte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Makina esht ne gjendje shum te mir,disqe amg 18orgjinal,sedilje lekurë,shum e paster nga te gjitha,gati per cdo lloj prove shitet per arsye kam tjeter makine dhe nuk po e perdor, cmimi i diskutueshem. telefonata serioze
26.02.2021 (20:07)...Lexo detajet..

Volkswagen Polo 2011 me dogane 🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :polo mk5
📆 𝙑𝙞𝙩

4,800 Euro Shkoder Polo 2011 Me Dogane

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :polo mk5 📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2011 🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:1.2 tdi ⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: nafte/dizel ®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: manuale 📶 𝙆𝙢:1720
26.02.2021 (20:06)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen Shiter VW Touran ✅vw touran viti 2003 1.6 benzin
✅makina me dogane
✅siguracion te prere p

3,600 Euro Tirane Shiter Vw Touran

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

✅vw touran viti 2003 1.6 benzin ✅makina me dogane ✅siguracion te prere per 1 vit 🔺️kambio manuale🔺️ ✅makina 5 vende ✅ 140.000 kilometra ✅ nr kontakti 0699612664 makina eshte e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shume te
26.02.2021 (20:06)...Lexo detajet..

Ford FORD FOCUS  1.8 TDCI 	kambio manuale 
	nafte 
	viti 2003
	km 211000
makina eshte ne

2,200 Euro Kukes Ford Focus 1.8 Tdci

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

 kambio manuale  nafte  viti 2003  km 211000 makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe mekanike . me letra te paguara dhe te gjitha sherbimet e sapo bera, e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli. makina disponon, a/c
26.02.2021 (19:35)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet makina : Mercedes Benz C Class [i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u]

📂viti i prodhimi 2007-2008.

📂k

6,000 Euro Tirane Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
26.02.2021 (19:04)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz OKAZION! SHITET BENC 280 cdi ,250 000 Km. Okazion! benc 280 cdi , avantgarde në gjendje shume të mirë, 250 000 km.

5,999 Euro Tirane Okazion! Shitet Benc 280 Cdi ,250 000 Km.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Okazion! benc 280 cdi , avantgarde në gjendje shume të mirë, 250 000 km.
26.02.2021 (17:53)...Lexo detajet..

Volkswagen VW Tiguan •Viti 2012 •2.0 TSI 4Motion •Automat - DSG Vw tiguan
- automtik tiptronic
- viti 2012
- motorr 2.0 tsi benzin
- 130 mij

15,000 Euro Tirane Vw Tiguan •viti 2012 •2.0 Tsi 4motion •automat - Dsg

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

Vw tiguan - automtik tiptronic - viti 2012 - motorr 2.0 tsi benzin - 130 mij km origjinale - kamer parkimi mbrapa - fener full led + sensor robotik - panoramik - komanda ne timon + sendile me memorje -bluetooth / aux / radio / navigator - s
26.02.2021 (15:47)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz shitet Benz E 220 CDI Shitet benz cdi 220 ose shkembehet me makine me te vogel . nese keni makine per

1,900 Euro Tirane Shitet Benz E 220 Cdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

Shitet benz cdi 220 ose shkembehet me makine me te vogel . nese keni makine per me e shkemby dergoini ne whats upp
26.02.2021 (14:14)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes benz C220 Makina eshte model c220 e vitit 2004, nafte, avantguard, tapiceri lekure ne gjen

3,500 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C220

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte model c220 e vitit 2004, nafte, avantguard, tapiceri lekure ne gjendje shume te mire. kolaudimi, taksat dhe siguracioni per tu rinovuar ne tetor 2021. makina eshte ne gjendje shume te mire teknike me sherbime te kryera rregullisht.
26.02.2021 (12:26)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedez Benz C-Class coupe 220 cdi, 2002. Letra te paguara deri ne gusht 2021 Shitet urgjent, arsye ekonomike

2,200 Euro Tirane Shitet Mercedez Benz C-class Coupe 220 Cdi, 2002. Letra Te P

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Shitet urgjent, arsye ekonomike
26.02.2021 (12:19)...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION VW TOURAN 1.9 naft 2008 Shitet per arsye mosperdorimi vw touran 1.9 nafte vetem 178mij km.
makina eshte

11 Tirane Okazion Vw Touran 1.9 Naft 2008

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shitet per arsye mosperdorimi vw touran 1.9 nafte vetem 178mij km. makina eshte ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike nje makin perfekte per familjar , shume e rehatshme dhe ekonomike. ka te gjitha opsionet e llojit te vet 4+1 vende ne dokume
26.02.2021 (12:14)...Lexo detajet..

Hyundai Hyundai Tucson 2.0 nafte Hyundai tucson 2.0 nafte prodhuar dhjetor 2010 me;
opsione sigurie:
-airbag
-

9,000 Euro Tirane Hyundai Tucson 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

Hyundai tucson 2.0 nafte prodhuar dhjetor 2010 me; opsione sigurie: -airbag -sensor parkimi -kamera te pasme -abs, esp, eps opsione te brendshme: -sedilje me ngrohje -ekran me sistem navi dhe android -kondicioner -pasqyra elektrike -xhama
26.02.2021 (12:03)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas