ford gupo  

 Online 244 lexues | 7 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (18:52):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (20:01):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro Shitet ford focus shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:59):Shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,000 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 

Motorr 1.6 TDCI

Viti 2006

120.000 km

Nafte

Kam

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

04.06.2020 (19:56):Shitet ford focus motorr 1.6 tdci viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta 1.6 Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . Me probleme shumm te vogla qe

Shitet Ford Fiesta 1.6

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:50):Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . me probleme shumm te vogla qe do pasqyrohen ne cmim.cmimi shkon tek 1500€ (i diskutueshem) makina eshte e gatshme per cdo lloj prove te mundshme. motorr 1.6 b...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

26,000 Euro Shitet jeep wrangler unlimited Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe

Shitet Jeep Wrangler Unlimited

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

04.06.2020 (19:49):Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe disponon liber sherbimesh , ka 127000 mij km te sajat orgjinale , eshte makine super e paster foto flasin vet , per te tjerat mun...Lexo detajet..

Kambio: Manual

26,000 Euro

3,000 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 3000€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...VOLZVAGEN-GOLF...VITI 2006...ME NAFT...MOTORR 1.9...MANUALE...ME 5

💥💥💥okazion Shes Makin 3000€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:44):Shes makin...volzvagen-golf...viti 2006...me naft...motorr 1.9...manuale...me 5 porta ...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 3000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro a class shitet a class viti 2000 automatike
1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem le

A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:42):Shitet a class viti 2000 automatike 1.7 nafte shum ekonomike sendilje gjysem lekure me kondicioner letrat e paguara deri ne gusht 2020 vaj dhe filtra te sapo bera cmimi 1700 euro pak i diskutueshem...Lexo detajet..

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

04.06.2020 (19:41):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:38):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

1,000 Euro okazion Nissan micra 2001
tek dere
1.0 benzin gaz
autimatike
kondicioner
opsion spo

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:38):Nissan micra 2001 tek dere 1.0 benzin gaz autimatike kondicioner opsion sport ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike shitet per pjes ose komplet makina esh pa letra ...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:34):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

150,000 Leke Shitet per arsye mos perdorimi Shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir

Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Elbasan
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,500 Euro Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2003 Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Sekuencial 16 Valvula Manual Viti 2003. Gjendja Motorr

Reno Clio 1.2 Benzin/gaz Manual Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Reno clio 1.2 benzin/gaz sekuencial 16 valvula manual viti 2003. gjendja motorrike+xhenerike super gjendje..ana vizuale e paster si brenda dhe jashte...gomat e reja.super ekonomike..dokumentat taksa+kualidim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,499 Euro Ford C-Max Shitet Ford C-Max 
Motorr 1.6 TDCI 
Viti 2008
180.000 km
Kambio manuale 5+R

Ford C-max

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet ford c-max motorr 1.6 tdci viti 2008 180.000 km kambio manuale 5+r ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera letra te paguara deri ne 30 dhjetor cmimi 3499 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,499 Euro

13,000 Euro OKAZION  !!!!Mercedes-Benz Sprinter!!!!! OKAZION!!Shitet Mercedes-Benz Sprinter 313.Vende 20+1 viti 2007.Me Licence Shkol

Okazion !!!!mercedes-benz Sprinter!!!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Okazion!!shitet mercedes-benz sprinter 313.vende 20+1 viti 2007.me licence shkolle+letra per 1 vit deri prill 2021. makina eshte ne super gjendje gjenerike dhe cdo gje funksionale e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

13,000 Euro

3,700 Euro Mazda Shitet Mazda 5 e sapo ardhur nga Italia 7 vede me dogan 3,700€ ero 4 6 marshe

Mazda

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:31):Shitet mazda 5 e sapo ardhur nga italia 7 vede me dogan 3,700€ ero 4 6 marshe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,900 Euro -Opel Corsa Shitet Opel Corsa 
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendj

-opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (19:15):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2003 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire. letra te paguara deri ne korrik cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro shitet ford focus 1.8 nafte ne gjendje te mire matorrike edhe xhenerike.e gatshme per cdo lloj prove nga ana

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:13):Ne gjendje te mire matorrike edhe xhenerike.e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .cmimi pak i diskurushem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500 Euro Citroen c3 Gjendje shum te mir,Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit.

Citroen C3

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (19:12):Gjendje shum te mir,dokumentat e paguara deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,600 Euro makina shitet Makina eshte me te gjitha dokumenta te rregullta ,1.7 nafte ekonomike ,pasqyra e

Makina Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

04.06.2020 (19:00):Makina eshte me te gjitha dokumenta te rregullta ,1.7 nafte ekonomike ,pasqyra elektronike ,sedilje me ngrohje ,xhama elektrike para dhe mbrapa ,a.b.s , kaldaje ,senor parkimi para dhe mbrapa , kondicioner,seno...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,000 Euro Shitet Nissan Micra Shitet Nissan micra 2004 , 
1.5DCI me kondicioner me dy dyer

Shitet Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (18:59):Shitet nissan micra 2004 , 1.5dci me kondicioner me dy dyer ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,600 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2000
Nafte
180.000 km 
Kambio manuale

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (18:59):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2000 nafte 180.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

22,000 Euro Mercedes Benz Ml 2014 2014 Ml Diesel Amg Look-180km ,super super clean,Direkt from Mercedes Benz Store

Mercedes Benz Ml 2014

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

04.06.2020 (18:52):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class

Motorr 220 CDI
 
Viti 1997
 
Nafte

Ne gje

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

04.06.2020 (18:50):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,200 Euro Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh! Shes ford focus 2002 1.8 Tdci ne gjendje shume te mire pa asnje lloj problemi. M

Shitet Ford Focus 2002 Ne Gjendje Te Shkelqyer Me Liber Sher

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

04.06.2020 (18:47):Shes ford focus 2002 1.8 tdci ne gjendje shume te mire pa asnje lloj problemi. makina eshte perdorur nga femer edhe eshte bler ne koncesionar dhe ka liber sherbimesh te rregullta per cdo servis qe i eshte ber, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas