foristrada ne shitje ne tirane  

 Online 21 lexues | 12 njoftime ne pritje

1,800 Euro Mercedes Benz A Class  Shitet  Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.01.2020 (03:07):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,400 Euro Ford Fusion. Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion.

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.01.2020 (02:52):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,899 Euro Shitet ose nderrohet Shitet ose nderrohet me makin me te madhe benzine gaze 1.4 te gjitha sherbimet e

Shitet Ose Nderrohet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.01.2020 (02:39):Shitet ose nderrohet me makin me te madhe benzine gaze 1.4 te gjitha sherbimet e bera...Lexo detajet..

2,000 Euro Reno clio 2000€  Vitiv2002 Shitet ose nderrohet renault clio 2002
1.4 benzin/gaz , gazi i shkruar ne leje

Reno Clio 2000€ Vitiv2002

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.01.2020 (00:45):Shitet ose nderrohet renault clio 2002 1.4 benzin/gaz , gazi i shkruar ne leje qarkullimi automat te gjitha sherbimet e bera super gjendje 2000€...Lexo detajet..

3,500 Euro -Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne g

-volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

22.01.2020 (00:12):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht 2020 cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,500 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne gjen

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

22.01.2020 (00:06):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (23:48):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

5,500 Euro Audi a6 3.0 Quatro 2006  Makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi

Audi A6 3.0 Quatro 2006

Fier
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.01.2020 (23:18):Makina eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera mundesi nderrimi ...Lexo detajet..

4,200 Euro Yaris automat 1.4nafte Shitet toyota yaris 
Motorr 1.4 D-4D nafte ne gjendje sh te mire
Kambio Automa

Yaris Automat 1.4nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (22:19):Shitet toyota yaris motorr 1.4 d-4d nafte ne gjendje sh te mire kambio automat (robotiku dhe freksioni i sapo bere) kilometra 145000 origjinal me liber sherbimesh ( te bere te gjitha ne kohe kollaj e vertet...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

21.01.2020 (22:05):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

2,200 Euro Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200 Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200

Audi A3 Tdi 1.9 Viti 2007 Targa Angleze C€2200

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (22:01):Audi a3 tdi 1.9 viti 2007 targa angleze c€2200...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

4,500 Euro Okazion toyota yaris automat nafte Shitet toyota yaris 1.4 D-4D 
E sapo ardhur me dogane te paguar
Ne gjendje shu

Okazion Toyota Yaris Automat Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (21:55):Shitet toyota yaris 1.4 d-4d e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike komanda ne timon xhama elektrik e gacme per cdo lloj prove gjendja 10/10 goma pothuajse te r...Lexo detajet..

1,350 Euro Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz 
Motorr 190
Viti 1988
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (21:55):Shitet mercedes benz motorr 190 viti 1988 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire me letra te paguara cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

2,700 Euro okazion!!! shitet opel astra  
OKAZION!!! Opel Astra 1.7 TDCI (manuale).Makina esht e mirmbajtur dhe ne gjend

Okazion!!! Shitet Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

21.01.2020 (21:54): okazion!!! opel astra 1.7 tdci (manuale).makina esht e mirmbajtur dhe ne gjendje optimale, sherbimet e bera rregullisht, dokumentat deri ne gusht 2020. e gatshme per cfardo lloj prove. kontaktoni ne nr. e te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

6,300 Euro ❗SHITET/NDERROHET VW GOLF //GTI// BENZIN-GAZ(Digi-Tronic) Euro 4 ❗ ❗SHITET/NDERROHET VW GOLF //GTI// BENZIN-GAZ(Digi-Tronic) Euro 4 ❗

❗shitet/nderrohet Vw Golf //gti// Benzin-gaz(digi-tronic)

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.01.2020 (21:50):❗shitet/nderrohet vw golf //gti// benzin-gaz(digi-tronic) euro 4 ❗ ❎fulll optioonn❎ ✅stage 2 (270hp) ✅viti dhjetor 2005 ✅kambio automat - ✅xhama te erresuar - ✅pilot aut...Lexo detajet..

3,400 Euro supeer okaziiiion 2.0 nafte 2010 makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me senso

Supeer Okaziiiion 2.0 Nafte 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.01.2020 (21:48):Makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me sensor parkimi shiu drritash sendilje me ngrofje me letrra deri ne shtator 2020 me siguracjon kasko ...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.01.2020 (21:42):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet smart benzine , motorri 600, automatike , viti prodhimi 2000.

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

21.01.2020 (21:08):Shitet smart benzine , motorri 600, automatike , viti prodhimi 2000....Lexo detajet..

1,100 Euro Smart 600cc Shitet smart 600cc benzine 


SHITUR!!!!

Smart 600cc

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

21.01.2020 (21:06):Shitet smart 600cc benzine shitur!!!!...Lexo detajet..

2,800 Euro SHITET TOYOTA  Shitet Toyota yaris:
0695880882
ngjyre blu,viti 2005 ,manuale,1.4 nafte me let

Shitet Toyota

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

21.01.2020 (21:00):Shitet toyota yaris: 0695880882 ngjyre blu,viti 2005 ,manuale,1.4 nafte me letra te sapo rinovuara 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

5,200 Euro Shitet Audi A6  Shes Makinen Audi A6 S-line. Viti 2006. 220,000 Km. Motori 3.0 TDI. (Nafte) Kons

Shitet Audi A6

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

21.01.2020 (20:50):Shes makinen audi a6 s-line. viti 2006. 220,000 km. motori 3.0 tdi. (nafte) konsumi 100 km - qytet 10 litra - autostrade 8 litra. automatik + marshe ne tymon, sensore shiu, sensore parkimi, drita xenon, ...Lexo detajet..

3,800 Euro Mercedez Benz E-Class 280 Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
E280 Avantgarde,sherbime te g

Mercedez Benz E-class 280

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

21.01.2020 (20:47):Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. e280 avantgarde,sherbime te gjitha te kryera ( vaj filtra motori dhe kambio, gomina amortizator etj ),kambio automat ,salloni lekure e zeze shume e paster.,pas...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Shitet golf 4 2001 per arsye emigrimi ne gjendje prefete mund ta kontrolloni ku

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

21.01.2020 (20:44):Shitet golf 4 2001 per arsye emigrimi ne gjendje prefete mund ta kontrolloni ku te doni...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.01.2020 (17:31):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

2,900 Euro Toyota Corolla Toyota Corolla
1.4 nafte
2005
230000 km
Super gjendje

Toyota Corolla

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.01.2020 (20:41):Toyota corolla 1.4 nafte 2005 230000 km super gjendje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,300 Euro Shitet ford fiesta, okazion vetem per 3 dite me kete cmim Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte i vitit 2006. Makina ka ardhur nga italia me sherbi

Shitet Ford Fiesta, Okazion Vetem Per 3 Dite Me Kete Cmim

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.01.2020 (20:34):Shitet ford fiesta 1.4 nafte i vitit 2006. makina ka ardhur nga italia me sherbimet e bera. makina eshte e paster nga jashte dhe brenda.dogana eshte e paguar dhe eshte gati per letra. per cdo info kontaktoni ne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas