golf 4 14 benzin gaz  

 Online 457 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (21:07):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (21:03):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

3,800 Euro Fiat bravo NDRROHET
Fiat bravo 2008, 1.9 nafte letra per 1 vit, me fuoristrad TOYOTA RAV4

Fiat Bravo

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (21:00):Ndrrohet fiat bravo 2008, 1.9 nafte letra per 1 vit, me fuoristrad toyota rav4 mbi 2006 vetem automat, plus shtese nga ana ime....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

07.12.2019 (20:56):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,400 Euro Shes makinen per aryse ekonomike Shes makine tipi BMW 320 .nafte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet,

Shes Makinen Per Aryse Ekonomike

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

07.12.2019 (20:49):Shes makine tipi bmw 320 .nafte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet,4 porta,kambio manuale.cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro BMW 320 Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (20:38):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Suzuki Shitet Suzuki Vitara 1.6 benxine.  4x4. 

. Me dokumente të rregullta  me

Suzuki

Peshkopi
Benzin Karburanti
1992 Viti
90,000 Kilometra

07.12.2019 (20:36):Shitet suzuki vitara 1.6 benxine. 4x4. . me dokumente të rregullta me goma te reja ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,999 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S350 CDI 
Viti 2001
Nafte
235.000 km 
Ne gjend

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (20:32):Shitet mercedes benz motorr s350 cdi viti 2001 nafte 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara klima, sedilje elektrike, navigator, cd player. cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

850 Euro FORD KA OKAZION 🔥Ford Ka 🔥
🔥1.3 benzine (1290cc)🔥
🔥Me kondicioner🔥
🔥Shum

Ford Ka Okazion

Korce
Benzin Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (20:26):🔥ford ka 🔥 🔥1.3 benzine (1290cc)🔥 🔥me kondicioner🔥 🔥shume ekonomike (qytet,jashte)🔥 🔥e sapolyer 🔥 🔥sallon meshin gri 🔥 🔥player aux,usb,kamer parkimi.. 🔥 🔥sher...Lexo detajet..

1,100 Euro Okazion Makine ford focus 2003 ne gjendje te mirë letra te rregullta deri ne fund te dh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (20:25):Makine ford focus 2003 ne gjendje te mirë letra te rregullta deri ne fund te dhjetorit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,850 Euro Shitet Smart for two viti i prodhimit 2005 motorr 0.7 turbo benzine ne gjendje shum te mire letrat de

Shitet Smart For Two

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (20:23):Viti i prodhimit 2005 motorr 0.7 turbo benzine ne gjendje shum te mire letrat deri ne tetor 2020 te gjitha sherbimet e sapo kryera drita xenon diskofrena te reja ferrota te reja kambio automatike shitet per ars...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Fourtwo 600 benzin Shes Smart fourtwo 600 benzin viti 2002 me kamio automatike

Shitet Smart Fourtwo 600 Benzin

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (20:20):Shes smart fourtwo 600 benzin viti 2002 me kamio automatike ...Lexo detajet..

1,150 Euro Smart Fortwo Automat ,Panoramik, Benzin 599cc Gjendja e makines ne menyre perfekte motorrike. Motorri i nderruar.Sherbimet dhe

Smart Fortwo Automat ,panoramik, Benzin 599cc

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (20:20):Gjendja e makines ne menyre perfekte motorrike. motorri i nderruar.sherbimet dhe taksta te bera ne kohe. automat , benzin 599cc, abs, 2xair bag, mbyllje qendrore, kondic,e zeze, zgare mbrojtese ne mbrapakolp.vi...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZION Shitet per arsye mosperdorimi VOLKSWAGEN LUPO 1.4 BENZINE MANUALE 2004 SUPER EKO

Okazion

Elbasan
Benzin Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

07.12.2019 (20:13):Shitet per arsye mosperdorimi volkswagen lupo 1.4 benzine manuale 2004 super ekononike .ne gjendje shume te mire mekanike dhe shume e paster nga jasht. e ardhur nga italia e shume pak e perdorur ne shqiperi..p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,111 Euro OKAZION Skoda Yetti 2010 1.2 Benzine Kamio Manuale OKAZION Skoda Yetti 2010 1.2 Benzine Kamio Manuale Cmimi Okazion 

Makina Pose

Okazion Skoda Yetti 2010 1.2 Benzine Kamio Manuale

Elbasan
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

07.12.2019 (20:11):Okazion skoda yetti 2010 1.2 benzine kamio manuale cmimi okazion makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->pasqyra antiverbuese ->hapje mbyllje qendrore me pult ->sistem audio i amplifiku...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,111 Euro

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (19:57):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (19:54):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

200,000 Leke Mercedes Benz C Class. Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 1996
Nafte
250.000 km
Ne g

Mercedes Benz C Class.

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:49):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1996 nafte 250.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

2,500 Euro Wolkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.9 TDI
Viti 2003
Nafte
Kondicioner, cd player

Wolkswagen Polo

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (19:40):Shitet volkswagen polo motorr 1.9 tdi viti 2003 nafte kondicioner, cd player, disqe alumini, 2 celesa,xhama elektrike,pasqyre elektrike etj ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

07.12.2019 (19:36):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:36):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,300 Euro Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:29):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

1,200 Euro Renault Clio Shitet Renault Clio
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (19:25):Shitet renault clio motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara per nje vit. cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

07.12.2019 (10:09):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz viti 2003 Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-Gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxh

Shitet Mini Cooper S 1.6 Benzin-gaz Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (19:21):Shitet mini cooper s 1.6 benzin-gaz, viti 2003 ne gjendje te mir, disqe 17, baxho xhami, tapiceri lekure, llampa xenon etj....Lexo detajet..

2,100 Euro Golf 4 gaz benzin Ngjyra blu e erret
Sherbimet e bera
Dokumenta deri ne fund te nentorit
Gaz-be

Golf 4 Gaz Benzin

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (19:20):Ngjyra blu e erret sherbimet e bera dokumenta deri ne fund te nentorit gaz-benzin 1.4 16v (shume ekonomike) freksion i ri makina ne gjendje te mire kontakt whatsapp: +355676040781 gerald...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas