goma te perdorura ne tirane  

 Online 233 lexues | 8 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.08.2019 (22:42):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

2,200 Euro Fiat Stilo Shitet Fiat Stilo
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine-Gaz
Kambio manuale
180.000-1

Fiat Stilo

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (13:10):Shitet fiat stilo motorr 1.4 viti 2005 benzine-gaz kambio manuale 180.000-190.000 km goma te reja 80%, sensor parkimi, usb, aux, bluetooth etj. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 2200 eur...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (13:06):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Klima, goma te reja, xhama te zi original etj
Ne

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (13:05):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi klima, goma te reja, xhama te zi original etj ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2500 euro ...Lexo detajet..

1,000 Euro Okazion vw polo 2001 1.9 nafte  me letra deri ne tetor 2019 Vw polo 1.9 nafte kamio manuale prodhim dhjetor 2001 pasqyra dhe xhamat para ele

Okazion Vw Polo 2001 1.9 Nafte Me Letra Deri Ne Tetor 2019

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (12:55):Vw polo 1.9 nafte kamio manuale prodhim dhjetor 2001 pasqyra dhe xhamat para elektrik 1300 euro i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Benz c class AMG 220 Shitet Benc c class 220 AMG sport pakete, ne gjendje perfekte, 140.000 km origji

Benz C Class Amg 220

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

22.08.2019 (12:55):Shitet benc c class 220 amg sport pakete, ne gjendje perfekte, 140.000 km origjinale, mundesi nderimi me hyrje (cmimi i disketueshem) ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,800 Euro Okazion okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne q

Okazion

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

22.08.2019 (12:42):Okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne qershor te 2020 gomat te reja te 4 brigeston vaj filtra te nderuara makina shitet per arsye emigrimi .te int te kont .0692680092...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,350 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio manuale
Ne

Mercedes Benz A Class

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (12:41):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit. cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

50,000 Leke Golf 3 Shes golf tre ngjendje shum te mir

Golf 3

Durres
Nafte Karburanti
1992 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (12:36):Shes golf tre ngjendje shum te mir ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (12:29):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro chryzler. 6+1 me sendilje te heqshme ne gjendje super te mire cmim i padiskutuesem

Chryzler.

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

22.08.2019 (12:18):6+1 me sendilje te heqshme ne gjendje super te mire cmim i padiskutuesem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,200 Euro Shitet Toyota Avensis Shitet Toyota Avensis
Motorr 2.0
Viti 2002
Nafte
200.000 km
Kambio manuale

Shitet Toyota Avensis

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (12:16):Shitet toyota avensis motorr 2.0 viti 2002 nafte 200.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,200 Euro -benz Shitet : Mercedes Benz - 270 cdi , Nafte , Viti 2003,  , me sensor parkimi para

-benz

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

22.08.2019 (11:57):Shitet : mercedes benz - 270 cdi , nafte , viti 2003, , me sensor parkimi para mrapa, kambjo automatike , tapiceri lekure te paster ngrohje dhe ftohje , super gjendje si motorrike dhe gjenerike dhe estetike ...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine-Gaz
Letra te sapo paguara
N

Shitet Ford Fiesta.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (11:47):Shitet ford fiesta motorr 1.2 viti 2001 benzine-gaz letra te sapo paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

5,000 Euro Shitet Golf 5  Shitet Golf 5. Liber sherbimesh. Me dogane te paguar. Nuk ka nevoje per sherbime

Shitet Golf 5

Peshkopi
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (11:44):Shitet golf 5. liber sherbimesh. me dogane te paguar. nuk ka nevoje per sherbime. cmimi i diskutueshem. makina gjendet ne diber dhe tirane. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

1,700 Euro Shitet Opel Meriva  Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Opel Meriva

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (11:41):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. dogana e paguara. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,600 Euro Hyundai Santafe Shitet Hyundai Santafe 
Motorr 2.9
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale 5+1
Ne gj

Hyundai Santafe

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (11:35):Shitet hyundai santafe motorr 2.9 viti 2003 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire, kondicioner, xhama elektrike, letra te paguara. cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,350 Euro Shitet Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5
Viti 2000
Nafte 
270.000 km
Kambio automatike
E

Shitet Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

22.08.2019 (11:33):Shitet audi a6 motorr 2.5 viti 2000 nafte 270.000 km kambio automatike e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. posedon: navigator, sedilje me ngrohje elektrike, xhama e...Lexo detajet..

2,450 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2450€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...PEZHO...5 PORTA...MANUALE...NAFT...1450€

🔥🔥🔥okazion.shes 2450€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

22.08.2019 (11:25):Shes makin...pezho...5 porta...manuale...naft...1450€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,450 Euro

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (11:23):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Okaziooooon!!   Shitet Pezho viti 2001 1.9 naft Shitet pezho viti 2001
Motorr 1.9 naft i thjesht 
Kondicioner, gomat e reja

Okaziooooon!! Shitet Pezho Viti 2001 1.9 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (11:05):Shitet pezho viti 2001 motorr 1.9 naft i thjesht kondicioner, gomat e reja dokumentat deri ne prill 2020 cmimi 1200 euro i padiskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

500 Euro Shitet per pjes Fiat Punto ,eshte perplasur para majtas ,la demtuar parakolp ,parafango Fener ,m

Shitet Per Pjes

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
2 Kilometra

22.08.2019 (10:36):Fiat punto ,eshte perplasur para majtas ,la demtuar parakolp ,parafango fener ,motori i pa prekur ,bateri e re ,tapiceri e re goma ne gjendje te mire pirelli ...Lexo detajet..

Kambio:

500 Euro

650 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.8
Viti 1999
Nafte  
Ne gjendje shume te mire
Le

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (10:24):Shitet ford fiesta motorr 1.8 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 650 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (10:20):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

50,000 Leke RENO  RENO MEGANE 1999 1.4 
 ME LETRA TE SKADUARA 
SHITET PER PJESE KEMBIMI

Reno

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (10:19):Reno megane 1999 1.4 me letra te skaduara shitet per pjese kembimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

50,000 Leke

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (10:16):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas