honday tukson  

 Online 144 lexues | 27 njoftime ne pritje

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2020 (17:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.11.2020 (11:17):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (22:16):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C 220 CDI Viti 2008, 7.500 Euro Karburanti: Diesel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klim

7,900 Euro Fier Mercedes-benz C 220 Cdi Viti 2008, 7.500 Euro

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:11):Karburanti: diesel ngjyra.....: blu kamjo......: automatik ftohja......: klima fuqia kw..: 110 km..........: 178000 mercedes-benz c 220 cdi- motorri : 2148 cm³ diesel- fuqia : 125 kw (170 kf)- viti pro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet B Class Shitet automjet B class, i vitit 2007, me kambio manuale 6+R. Makina eshte e sap

4,500 Euro Elbasan Shitet B Class

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (21:33):Shitet automjet b class, i vitit 2007, me kambio manuale 6+r. makina eshte e sapoardhur nga italia, me dogan te paguar gati per targim. motorr 2.0, kilometra 266.193 origjinale, gomat jane 100% te reja. eshte n...Lexo detajet..

BMW Bmw seria 3 (E 90 ) okazion Mbw seria 3 e sapoardhur me dogan dhe siguracion te paguar.
Karburanti _Naft
V

3,777 Euro Tirane Bmw Seria 3 (e 90 ) Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (21:23):Mbw seria 3 e sapoardhur me dogan dhe siguracion te paguar. karburanti _naft viti _2007 prodhuesi _bmw kambio_automatike makina eshte ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike. nxitoni super okazi...Lexo detajet..

Ford Okazion ford focus Marka👉Ford focus 
Forca motorike👉1.6 tdci
Lloji kamjos👉Manual
Karbur

2,500 Euro Tirane Okazion Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

25.11.2020 (21:21):Marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉manual karburanti👉dizel vit prodhimit👉2005 kilometrat👉210 mi km marka👉ford focus forca motorike👉1.6 tdci lloji kamjos👉...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet GOLF 5 VW Golf 5
Viti 2005
Motori 2.0 naft
Kambio manuale 6+R
219.000 KM
Makina di

3,300 Euro Berati Shitet Golf 5

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (21:14):Vw golf 5 viti 2005 motori 2.0 naft kambio manuale 6+r 219.000 km makina disponon:esp,4 xhama elektrik, sensor shiu,dual klima,navi golf 6,cd.mp3 makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike dhe sap...Lexo detajet..

Audi Audi A3 2001 makina esht ne gjendje te mire esht makin ekonomike dhe e shpejt me dokumenta per 1 vi Audi A3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 
0685500181
Cmimi d

2,000 Euro Lezhe Audi A3 2001 Makina Esht Ne Gjendje Te Mire Esht Makin Ekon

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (21:09):Audi a3 2001 1.9 ne gjendje te mire dokumenta korrik 2021 0685500181 cmimi diskutueshem ...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

24.11.2020 (20:33): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (21:04):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Citroen Shitet per arsye mos perdorimi Letra te sapopaguara , goma te reja brenda garancise , marshe tek timoni , cmimi

2,000 Euro Tirane Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (20:49):Letra te sapopaguara , goma te reja brenda garancise , marshe tek timoni , cmimi i padiskutueshem vetem sms dhe whts ....Lexo detajet..

BMW Shitet/Nderrohet BMW X3 Shitet BMW X3, viti 2007, automat, 3.0 nafte, thuajse 257000 km origjinale. Gjen

6,000 Euro Tirane Shitet/nderrohet Bmw X3

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

25.11.2020 (20:44):Shitet bmw x3, viti 2007, automat, 3.0 nafte, thuajse 257000 km origjinale. gjendja motorike dhe xhenerike e shkelqyer. ka nje krisje ne xham dhe disa gervishtje ne parakolp dhe prapakolp. makina shitet ose nde...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Motorr Piaggio x9 200cc Shitet motorr Piaggio x9 200cc viti 2002 me letra
Motorri vjen me goma te reja

600 Euro Tirane Shitet Motorr Piaggio X9 200cc

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2002 Viti
50,000 Kilometra

25.11.2020 (20:29):Shitet motorr piaggio x9 200cc viti 2002 me letra motorri vjen me goma te reja guanicioni i testates i nderruar i ri valvula te tjera gjithashtu pompe uji dhe helike radiatori te nderruara te reja motorri esh...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

25.11.2020 (20:26):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Renault Renault Scenic Megane 1.9 Nafte Manula 6+R Viti 2005 Renaut Megane Scenic 1.9 Nafte Manual 6+R Viti 2005.Opsionet e Makines 2Çelsa M

1,350 Euro Durres Renault Scenic Megane 1.9 Nafte Manula 6+r Viti 2005

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (20:25):Renaut megane scenic 1.9 nafte manual 6+r viti 2005.opsionet e makines 2Çelsa me pult ndezja start /stop sedilet meshin kamosh.. aribag.abies.klima (ok).xhama elektrik.pasqyra elektrike.radio cd.me pult..mbyl...Lexo detajet..

Daihatsu Dum dum 2002 Eshte ne gjendje te mire ,nuk ka probleme dhe eshte aktive.Eshte dum dum i vitit

35,000 Leke Tirane Dum Dum 2002

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
90,000 Kilometra

25.11.2020 (20:15):Eshte ne gjendje te mire ,nuk ka probleme dhe eshte aktive.eshte dum dum i vitit 2002 ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 4    1.9 nafte Shitet golf 4,  1.9 nafte

Per me shume info tel... 0688259009

1,300 Euro Durres Shitet Golf 4 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (19:47):Shitet golf 4, 1.9 nafte per me shume info tel... 0688259009...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (19:40):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra

2,100 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (19:38):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet ose nderrohet golf 3 Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. Makina eshte 2.0 benzine gti doch. Gjithash

1,300 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet Golf 3

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (19:35):Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. makina eshte 2.0 benzine gti doch. gjithashtu ka te instaluar impiant gazi te firmes lovato. eshte me letra. eshte shume e shpejte si makine. cmimi 1300 euro.....Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet Golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
Me targa Sh

8,500 Euro Tirane Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Nissan Vetem shitet jo nderrim Shitet per arsye mos perdorimi

5,300 Euro Pogradec Vetem Shitet Jo Nderrim

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:13):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet makine mercedes-benz viti prodhimit 1998 me portobagazh, 250cc, tipi i karburantit nafte. Shitet makina e tipit mercedes-benz viti prodhimit 1998 me portobagazh, 250cc, t

1,000 Euro Tirane Shitet Makine Mercedes-benz Viti Prodhimit 1998 Me Portobaga

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

25.11.2020 (17:32):Shitet makina e tipit mercedes-benz viti prodhimit 1998 me portobagazh, 250cc, tipi i karburantit nafte. ...Lexo detajet..

Tata Tata Pick Up 2008 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,425 Euro Tirane Tata Pick Up 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

25.11.2020 (17:24):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet golf 5 2006 1.9 nafte me 188 mije kilometra Shitet golf 5 1.9 nafte 2006 manuale me sensor

3,600 Euro Tirane Shitet Golf 5 2006 1.9 Nafte Me 188 Mije Kilometra

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (16:46):Shitet golf 5 1.9 nafte 2006 manuale me sensor ...Lexo detajet..

Volkswagen polo benzin gas automatike shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te

2,100 Euro Tirane Polo Benzin Gas Automatike

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

25.11.2020 (15:52):Shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te sapo bera...shum ekonomike..viti 2004...Lexo detajet..

Toyota Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris .Viti prodhimit 2006 .1.4WD Nafte Automatike ne gjendje shum

3,700 Euro Tirane Toyota Yaris

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

25.11.2020 (15:38):Shitet toyota yaris .viti prodhimit 2006 .1.4wd nafte automatike ne gjendje shume te mire.makina disponon letrat per nje vit .cmimi 3700euro i padiskutueshem....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas