kerkoj toyota yaris me motor 1.4 nafte me kambio automatike  

 Online 23 lexues | 9 njoftime ne pritje

Citroen

Citroen Ds5

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

• citroen ds5 • viti 2012 • 2.0 nafte • kambio automatike aisin,japoneze • kilometra 223000 • ne gjendje shume te mire, vaj filtra te bera te koncesionari,vaj kambio i nderruar te koncensionari,kit fazae ,rryp motori + pompe uje . g
19.01.2021 (14:31)...Lexo detajet..

Audi

Audi Q7 Okazion!! 130 Mije Km!!!

Rruga Skender Luarasi, Tirana, Albania | Tirane Gradi
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

Audi q7, viti 2007, full option, lekur-kamosh sedilet, 135 mij km origjinale!!! vetem nje pronar! e sapo ardhur ne shqiperi, letra per 1 vit. mbajtur gjithmon ne garazh, servis i sapo bere vaj filtra pastrim filtri partikular, ferrota. goma 90% te re
20.01.2021 (17:03)...Lexo detajet..

Citroen Shitet Citroën C3 Citroën c3 
me letra te sapopaguara

2,000 Euro Tirane Shitet Citroën C3

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

Citroën c3 me letra te sapopaguara
21.01.2021 (00:04)...Lexo detajet..

Peugeot ‼️OKAZION‼️ SHITET Peugeot 308 2500€ Peugeot 308 sw, viti 2009,manuale,1.6 nafte,sherbime te kryera,goma te reja,kond

2,500 Euro Tirane ‼️okazion‼️ Shitet Peugeot 308 2500€

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

Peugeot 308 sw, viti 2009,manuale,1.6 nafte,sherbime te kryera,goma te reja,kondicioner,sensor parkimi,me liber sherbimesh,xhama elektrik pasqyra elektrike kompjuter bordi,shume ekonomike. tirane cmimi :2500€
20.01.2021 (23:55)...Lexo detajet..

Opel shitet opel corsa benzin+gaz automat cmimi okazjon Shitet opel corsa 1.2 benzin+gaz kamjo automat cmimi okazjon 1500euro gjendje sh

1,500 Euro Tirane Shitet Opel Corsa Benzin+gaz Automat Cmimi Okazjon

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

Shitet opel corsa 1.2 benzin+gaz kamjo automat cmimi okazjon 1500euro gjendje shume e mire
20.01.2021 (23:16)...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Golf4 1.4 benzin-gaz Shitet golf 4
manual
1.4 benzin-gaz
ne gjendje shume te mire
sherbimet e sap

2,000 Euro Tirane Shitet Golf4 1.4 Benzin-gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf 4 manual 1.4 benzin-gaz ne gjendje shume te mire sherbimet e sapo bera xhama te zi me leje 5 vjecare tek dere cmimi 2000 euro i diskutueshem
20.01.2021 (23:16)...Lexo detajet..

BMW Bmw x6 -2010 
bmw x6 30d, 2010, full option. kamera. lekur bezh sedilet shum e paster. mbajt

17,000 Euro Tirane Bmw X6 -2010

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

bmw x6 30d, 2010, full option. kamera. lekur bezh sedilet shum e paster. mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrimi. servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! mbajtur nga merakli.
20.01.2021 (23:00)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Shitet makina ne gjendje shume te mire,e gatshme per cdo lloj prove ,me dogane t

6,500 Euro Lezhe Shitet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

Shitet makina ne gjendje shume te mire,e gatshme per cdo lloj prove ,me dogane te paguar.
20.01.2021 (21:30)...Lexo detajet..

Volkswagen ✅ Shitet VW Golf 6 ▪︎1.6 Naft ▪︎Viti 2012 ✅ Shitet 
✴ vw golf 6 highlin ✴
✅viti 2012
✅motorri 1.6 nafte bluemotio

7,300 Euro Berati ✅ Shitet Vw Golf 6 ▪︎1.6 Naft ▪︎viti 2012 ✅

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

Shitet ✴ vw golf 6 highlin ✴ ✅viti 2012 ✅motorri 1.6 nafte bluemotion ( teper ekonimik, konsumi ne qytet 5.6 litra ) ✅kambio automatike ✅ ekran i madh me touch dhe sistem android - dvd - bluetooth - aux - usb - wifi - youtube dhe go
20.01.2021 (20:35)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Makine ne shitje : Mercedes Benz Makine ne shitje : mercedes benz

viti 2005.

kambio : automatike

motorr

Makine Ne Shitje : Mercedes Benz

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

14.01.2021 (17:55):Makine ne shitje : mercedes benz viti 2005. kambio : automatike motorri : 320 me letra te paguara per nje vit klm : 223.000 ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003 Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per i

Shitet Volsvagen Polo 1.4 Benzin 2003

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.01.2021 (08:16):Shitet volsvagen polo 1.4 benzin viti 2003 ne super gjendje e pershtatshme per impiant gazi , sportive ...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion 4000 euro i pa diskutushem passat 2008 manual 2 naft Marka . _volkswagen pasat
forca mottorrike_2.0 
lloji i kambjos- manuale
karb

4,000 Euro Tirane Okazion 4000 Euro I Pa Diskutushem Passat 2008 Manual 2 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

Marka . _volkswagen pasat forca mottorrike_2.0 lloji i kambjos- manuale karburanti naft viti i prodhimit 2008 kilometrat. 30000 nr i kontaktit. 0694889901 pershkrim makina esht ne gjendje si motorrike dhe xhenerike shume te mire mund
20.01.2021 (19:22)...Lexo detajet..

Volkswagen Wv POLO Wv polo
       
☎️ ///kontakt vetem ne whats-up////☎️


📂v

5,200 Euro Durres Wv Polo

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Wv polo ☎️ ///kontakt vetem ne whats-up////☎️ 📂viti prodhimi:2011 📂 forca motorrike : 1.2 📂 karburanti :naft 📂 kambio : naft 📂 kilometra : 200:00 origjinale liber sherbimi 📂 cmimi :5200 € 📂
20.01.2021 (19:22)...Lexo detajet..

Scania Zator same 43kv Shitet ne gjendje te mire 43kuaj fuqi

1,800 Euro Elbasan Zator Same 43kv

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1990 Viti
10,000 Kilometra

Shitet ne gjendje te mire 43kuaj fuqi
20.01.2021 (18:47)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf IV benzine+gaz 1.6. Shitet golf iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi. dokumenta te

250,000 Leke Gjirokaster Shitet Golf Iv Benzine+gaz 1.6.

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf iv, motor 1.6 srs, benzine dhe gaz me leje qarkullimi. dokumenta te paguara deri ne qershor 2021. makina ne gjendje shume te mire, amortizatore te rinj, rryp faze komplet bashke me pompe uji, filtrat dhe vaji i jane ndruar gjate vitit 20
20.01.2021 (18:17)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet, Benz C300 Mercedez benz c300 cdi 4 matic
viti 2012
tapiceri lekure
tavan panoamik
kami

12,500 Euro Tirane Shitet, Benz C300

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

Mercedez benz c300 cdi 4 matic viti 2012 tapiceri lekure tavan panoamik kamio tronic full opsion look amg sensor parkimim, sensor dritash pa dogan km- 165 000
20.01.2021 (17:09)...Lexo detajet..

Audi Audi Q7 okazion!! 130 mije km!!! Audi q7, viti 2007, full option, lekur-kamosh sedilet, 135 mij km origjinale!!!

7,200 Euro Tirane Audi Q7 Okazion!! 130 Mije Km!!!

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

Audi q7, viti 2007, full option, lekur-kamosh sedilet, 135 mij km origjinale!!! vetem nje pronar! e sapo ardhur ne shqiperi, letra per 1 vit. mbajtur gjithmon ne garazh, servis i sapo bere vaj filtra pastrim filtri partikular, ferrota. goma 90% te re
20.01.2021 (17:03)...Lexo detajet..

Volkswagen VW POLO 1.9 NAFT Shitet vw polo 1.9 nafte manual. viti 2000 super gjendje te gjitha sherbimet e b

1,900 Euro Berati Vw Polo 1.9 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

Shitet vw polo 1.9 nafte manual. viti 2000 super gjendje te gjitha sherbimet e bera gati per cfaredo lloj prove. 1900€ i diskutueshem.
20.01.2021 (16:49)...Lexo detajet..

Opel Shes Opel Astra 2.0 Nafte!!! Makina eshte ne gjendje shum te mire.
eshte e vitit 2000 
cmimi 1500 euro 
te

1,500 Euro Tirane Shes Opel Astra 2.0 Nafte!!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje shum te mire. eshte e vitit 2000 cmimi 1500 euro tel : 0694521438
20.01.2021 (16:47)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Mercedes-Benz OKAZIOOON ML 350 Okaziooon ml 350. viti 2012. pa takse luksi

18,000 Euro Tirane Okaziooon Ml 350

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

Okaziooon ml 350. viti 2012. pa takse luksi
20.01.2021 (14:31)...Lexo detajet..

Tjeter Motorr me bateri 400€ okazion Motorr me bateri i ri okazion

50,000 Leke Tirane Motorr Me Bateri 400€ Okazion

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Elektrike Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

Motorr me bateri i ri okazion
20.01.2021 (14:28)...Lexo detajet..

Ford Ford Fokus 1.6 nafte Makina eshte 1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer.
me liber sherbimi dhe kilometra

2,900 Euro Tirane Ford Fokus 1.6 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Makina eshte 1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer. me liber sherbimi dhe kilometra orgjinale. komanda ne timon. sensor parkimi. makina eshte me kondicioner ,xhama elektrik,mbyllje me pult,dy celsa. makina eshte shume e paster si jashte dhe brenda..
20.01.2021 (14:27)...Lexo detajet..

Volkswagen VW TOURAN AUTOMAT 7 vende ✅vw touran 2.0 diezel viti 2007
✅makina me dogane
✅cmimi 4.990eu

4,990 Euro Tirane Vw Touran Automat 7 Vende

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

✅vw touran 2.0 diezel viti 2007 ✅makina me dogane ✅cmimi 4.990eu 🔺️ kamio automatike🔺️ ✅kondicioner cd esp ✅xhama te erret origjinal ✅makina 7 vende ✅kompiuder bordi ✅sensor parkimi ✅km 240.000
20.01.2021 (14:27)...Lexo detajet..

Volkswagen SUPER OKAZION! Shitet Golf 6 kambio automatike, Viti 2011 Shitet golf 6 kambio automatike, 
1,6 nafte, ne gjendje perfekte. 
me targa sh

8,000 Euro Tirane Super Okazion! Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. drita xenon, klimatronik me dy zona, siste
20.01.2021 (12:19)...Lexo detajet..

Fiat FIAT GRANDE PUNTO //fiat grande punto 1.4 benzin gaz 2008
//makina me dogane
/////cmimi 2.699€

2,699 Euro Tirane Fiat Grande Punto

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

//fiat grande punto 1.4 benzin gaz 2008 //makina me dogane /////cmimi 2.699€ //gjendja peefekte //kondicioner cd esp //komoiuder bordi //km 210.000 //nr kontakti 067 6000 107
20.01.2021 (12:06)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES BENC C 300 //mb c300 benzin viti 2010. 4 matic
//makina me dogane.    amg luk
//sllo

8,599 Euro Tirane Mercedes Benc C 300

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

//mb c300 benzin viti 2010. 4 matic //makina me dogane. amg luk //slloni lekure //tavani panoramik //sedile me ngrofje //navi cd dvd tv esp //komando ne timon //motorri ideal per gaz //pilot automatik //klima zone //pasyra me palosj
20.01.2021 (11:36)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz ml350 4matic benzin gaz Shitet ml 350 benzin gaz 4 matic ne super gjendje perfekte me te gjitha sherbime

6,500 Euro Tirane Ml350 4matic Benzin Gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

Shitet ml 350 benzin gaz 4 matic ne super gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera ne kohe makina ka shume opsione xhama te zinj me letrat e tyre perkatese tapiceri lekure ngjyre bezhe pershtatet per cdo terren malor rruge e drejte si dhe dishe
20.01.2021 (10:39)...Lexo detajet..

Land Rover ✅ Shitet Range - Rover▪︎Viti 2007 ✅ ✅ shitet rang - rover ✅
📂viti:2007
📂motorr 2.7 hse naftë
motorr i

7,500 Euro Berati ✅ Shitet Range - Rover▪︎viti 2007 ✅

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

✅ shitet rang - rover ✅ 📂viti:2007 📂motorr 2.7 hse naftë motorr i ri dhe me garanci ne gjendje te shkelqyer!!! 📂ngjyre mat shum e bukur 📂kambio automatike 📂4x4 me opsion off road dhe ulje ngritje sipas terrenit 📂sedilje
20.01.2021 (09:17)...Lexo detajet..

Nissan Shitet makina Shitet 
motorr 1000cc 
me kondicioner
xhamat e certifikuar per 5 vjet 
letra

1,200 Euro Tirane Shitet Makina

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

Shitet motorr 1000cc me kondicioner xhamat e certifikuar per 5 vjet letrat per 1 vit freksjon 1 jav ka qe esht ven i ri cmimi i diskutushem .. 1200€
20.01.2021 (09:17)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas