makina deri ne 1000 euro  

 Online 54 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.08.2019 (16:50):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

650 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.8
Viti 1999
Nafte  
Ne gjendje shume te mire
Le

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

26.08.2019 (05:56):Shitet ford fiesta motorr 1.8 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 650 euro...Lexo detajet..

90,000 Leke Punto 1.1 Punto 1.1 98    4 dyer siguracjon deri gusht vitin tjetr

Punto 1.1

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

26.08.2019 (05:55):Punto 1.1 98 4 dyer siguracjon deri gusht vitin tjetr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

4,000 Euro Mercedes Benz Shitet ose nderrohet E Class 320 Cdi 211, viti prodhimit 2002.
Dokomenta te pag

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.08.2019 (04:41):Shitet ose nderrohet e class 320 cdi 211, viti prodhimit 2002. dokomenta te paguara deri ne prill te 2020. serviset e kryera goma te reja...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Klima, goma te reja, xhama te zi original etj
Ne

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

26.08.2019 (02:54):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi klima, goma te reja, xhama te zi original etj ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 2500 euro ...Lexo detajet..

1,100 Euro Renault Laguna  Shitet makina Renault Laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor.

Renault Laguna

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilometra

26.08.2019 (02:51):Shitet makina renault laguna 1996 1.8 benzine + gaz, dokumentat deri ne tetor....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

26.08.2019 (02:25):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,800 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
160.000 km
Kambio manuale

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

26.08.2019 (02:16):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 160.000 km kambio manuale ngjyra e zeze, goma te reja, xhama elektrike te erret, kondicioner etj. ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. dogana ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
E ardhur nga Anglia, pa dogane.
Ne

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.08.2019 (02:08):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2006 nafte e ardhur nga anglia, pa dogane. ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

5,800 Euro Shitet Range Rover Okazion Shitet Range Rover Okazion
Range Rover 2005 
Full option per vitin e prodhimit

Shitet Range Rover Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.08.2019 (00:43):Shitet range rover okazion range rover 2005 full option per vitin e prodhimit 3.0 nafte pa taks lluksi perfetk dhe e gatshme per cdo lloj prove...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

25.08.2019 (23:54):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Shiter Makina eshte ne gjendje shum te mire

Shiter

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

25.08.2019 (23:36):Makina eshte ne gjendje shum te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,800 Euro toyota corolla verso toyota corolla verso , kontakt 0685856714

Toyota Corolla Verso

Vlore
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

25.08.2019 (23:29):Toyota corolla verso , kontakt 0685856714...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,700 Euro Shitet Mercedes Benz C Class W203 Shitet Mercedes Benz C Class W203
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Nafte
Kambio manu

Shitet Mercedes Benz C Class W203

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

25.08.2019 (23:28):Shitet mercedes benz c class w203 motorr 220 cdi viti 2000 nafte kambio manuale 235.000 km letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 2700 euro nr tel 0693134866...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,200 Euro Makine ne shitje Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert.

Makine Ne Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
1991 Viti
250,000 Kilometra

25.08.2019 (23:24):Makina ne gjendje shume te mire dhe e pastert....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

45,000 Euro Mercedes benz CLA 200 sport coupe 2019 Full optional 1.3 benzin 120kw 163cv
Targa italiane viti 07/2019 3.000 km
Edhe

Mercedes Benz Cla 200 Sport Coupe 2019

Tirane
Benzin Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Full optional 1.3 benzin 120kw 163cv targa italiane viti 07/2019 3.000 km edhe me nderrim ( apartament, dyqan ose toke ne vlore dhetirane)...Lexo detajet..

6,800 Euro Mercedes Benz C Class 200 Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Viti 2008
231.000 km
Kambio auto

Mercedes Benz C Class 200

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi viti 2008 231.000 km kambio automatike posedon: sensor parkimi, sedilje me ngrohje,pilot automatike etj. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te pa...Lexo detajet..

6,800 Euro Mercedes Benz C Class 2008 Shitet Mercedes Benz C Class
Model avant-garde
Motorr 220 CDI
Viti 2008
Naft

Mercedes Benz C Class 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet mercedes benz c class model avant-garde motorr 220 cdi viti 2008 nafte 214.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire. posedon : navi, sensor parkimi etj cmimi 6800 euro...Lexo detajet..

5,700 Euro Volkswagen Golf 5. Shitet Volkswagen Golf 5
Viti 2008
E ardhur nga Gjermania
Ne gjendje shume te

Volkswagen Golf 5.

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet volkswagen golf 5 viti 2008 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

4,700 Euro Golf 5 Shitet  Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2004
Nafte
240.000 km
Kambio

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2004 nafte 240.000 km kambio manuale 5 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. posedon: xhama te zi, pasqyre elektrike, c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

4,400 Euro Ford Focus 2009 Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Viti 2009 
Benzine I pershtate 100% dhe gazi
11

Ford Focus 2009

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2009 benzine i pershtate 100% dhe gazi 115.000 km e ardhur nga zvicra kondicioner, xhama dhe pasqyre elektrike. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. dogana e pag...Lexo detajet..

4,300 Euro Audi A4 NAFT 1.9 manual 2007 me dogan gjendje perfekte  Audi A4 naft 1.9 viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar kamje manual 
Clima

Audi A4 Naft 1.9 Manual 2007 Me Dogan Gjendje Perfekte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Audi a4 naft 1.9 viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar kamje manual clima bi zona pilot automatic kasetofon me bagazhier xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult pasqyra me mbyllje, goma...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

3,800 Euro Fiat  Shitet Fiat
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire,klima, xhama

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet fiat motorr 1.9 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire,klima, xhama-pasqyre elektrike etj dogana e paguara cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Ford Fusion Plus  Shitet Ford Fusion Plus
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
165.000 km
E ardhur nga

Ford Fusion Plus

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet ford fusion plus motorr 1.4 viti 2008 nafte 165.000 km e ardhur nga italia ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes Benz model 203 Shitet Mercedes Benz Model 203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Model 203

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Shitet mercedes benz model 203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,kondicioner, goma te reja, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje me memorie etj. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,500 Euro Ford Focus 1.6 nafte manual Ford Focus 1.6 nafte
Manual viti 2006
Asnje nevoje per sherbim gjendje super.

Ford Focus 1.6 Nafte Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

25.08.2019 (23:15):Ford focus 1.6 nafte manual viti 2006 asnje nevoje per sherbim gjendje super. shitet se duhet makine me madhe....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas