makina deri ne 1500 euro  

 Online 217 lexues | 2 njoftime ne pritje

2,700 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.6 
Viti 2007-2008
Nafte
190.000 km 
Ne gjendje s

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:53):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007-2008 nafte 190.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. me dogane te paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,900 Euro Shitet Golf 4  1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

10.12.2019 (10:52):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,350 Euro Mercedes Benz 190  Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (10:52):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,500 Euro Shes fiat punto 1.2 sporting Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe

Shes Fiat Punto 1.2 Sporting

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:50):Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe e mbajtur mire.motori ne gjendje shum te mire,letrat deri ne korik 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

10.12.2019 (10:39):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (10:33):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

2,750 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Viti 2007-2008
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (10:27):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2007-2008 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2750 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,750 Euro

300,000 Leke Okazion fiat idea 1.3 nafte Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi

Okazion Fiat Idea 1.3 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:27):Ne gjendje shume te mire. shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:24):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

2,300 Euro Golf 4- me 6 marsha. Shitet makine golf 4 me 6 marsha. motorr 1900 cc( Ka motorr golf 5). Eshte ne su

Golf 4- Me 6 Marsha.

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:20):Shitet makine golf 4 me 6 marsha. motorr 1900 cc( ka motorr golf 5). eshte ne super ne gjendje. shitet per arsye emigrimi. cmimi eshte i diskutueshem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (10:10):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (10:09):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,600 Euro okazionnn ford fokus ford fokus 1.8 naft 2003 letrat deri ne gusht te gjitha sherbimet e bera te rea.

Okazionnn Ford Fokus

Lezhe
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (10:05):Ford fokus 1.8 naft 2003 letrat deri ne gusht te gjitha sherbimet e bera te rea. goma te rea kama matotri rryp matotri voj filtra gomina e tjer te gjitha te rea ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro  Audi A3 S-Line 2TDI viti 2007/07 Audi A3 S-line 2TDI naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqye

Audi A3 S-line 2tdi Viti 2007/07

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (10:02):Audi a3 s-line 2tdi naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqyer, i sapoardhur nga italia në muajin nëntor me doganë dhe targa shqipëtare, siguracioni deri në nëntor 2020. mundësi ndër...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

7,700 Euro Shitet Mercedes Benz EVO 320 Bluetec 2008 full Mercedes Benz Evo 320 Bluetec Viti Prodhimit 2008 Me 245.000 Km Kamio Automat ,

Shitet Mercedes Benz Evo 320 Bluetec 2008 Full

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (09:42):Mercedes benz evo 320 bluetec viti prodhimit 2008 me 245.000 km kamio automat , baxha xhami , perde orgjinale mbrapa , timon druri sedilje elektrike +ngrohje ,navi te madh bagazhiere 6 cd , klima , komanda ne t...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (09:27):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

10.12.2019 (09:23):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

Hyundai 1.6 Nafte, 2015, Automatike, Gjendje Perfekte!

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

6,300 Euro Mercedes E Klas 220 • Avantgarde • 2006 
Mercedes benz • Avantgarde • E Klas 220 Cdi • Viti 2006 • Nafte • Ka

Mercedes E Klas 220 • Avantgarde • 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (08:58): mercedes benz • avantgarde • e klas 220 cdi • viti 2006 • nafte • kambio automatike • klima automatike • sensor parkimi • sensor dritash + shiu • drita bi - xenon • stopa me led • me dog...Lexo detajet..

6,700 Euro Volkswagen Passat • Individual • Automatike •  
Volkswagen Passat • Individual • Viti 2006 • Nafte • Kambio Automatike

Volkswagen Passat • Individual • Automatike •

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (08:58): volkswagen passat • individual • viti 2006 • nafte • kambio automatike • klima automatike bi - zone • tapiceri lekure bezhe • sedile me ngrohje para + mbrapa • sedile me memorje • navigacion...Lexo detajet..

3,250 Euro BMW e46 330D Automatike Shitet BMW Seria 3 330D automatike +/-.
Viti 2002 e ardhur nga gjermania para 6

Bmw E46 330d Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (08:56):Shitet bmw seria 3 330d automatike +/-. viti 2002 e ardhur nga gjermania para 6 muajsh me letra te paguara deri ne shkurt 2020.pa takse luksi. ka kto opsione: klima me dy zona,sensor shiu,disqe 17",sensor par...Lexo detajet..

1,450 Euro Makina ne shitje Shitet fiat punto 1.2 benzin 
Viti 2001 
Cmimi 1450€

Makina Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (08:21):Shitet fiat punto 1.2 benzin viti 2001 cmimi 1450€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (07:48):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (07:23):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

40,000 Leke Ndrohen 3 makina + lek me apartament ne Tirane Ndrohen makina me apartament.
Ndrohen 3 makina + lek me apartament afer qendres

Ndrohen 3 Makina + Lek Me Apartament Ne Tirane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (07:20):Ndrohen makina me apartament. ndrohen 3 makina + lek me apartament afer qendres te tiranes. 1. glk 350 benzi full opsion tavan xhami 2 pal disqe 2010 2. rav 4 2.2 naft automat 2012 full 3. tiguan 2010...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas