makina me gas ne shitje  

 Online 205 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,700 Euro Shitet mercedes benz E class 270 Makina eshte ne gjendje shume te mire .

Shitet Mercedes Benz E Class 270

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

09.07.2020 (20:06):Makina eshte ne gjendje shume te mire ....Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class  Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (20:01):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,500 Euro Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Me te gj

Shitet Mercedes-benz C Class, 2.2 Nafte I Vitit 2003, Me Kam

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (20:00):Shitet mercedes-benz c class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. me te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ku te deshironi. jap garanci per makinen. shitet per arsye ekonomike. cmimi 2500€...Lexo detajet..

2,000 Euro shes ose nderoj shes ose nderoj mazda 3 2003 1.6 benzine+gaz dokumenta te paguara deri 25/12/202

Shes Ose Nderoj

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

09.07.2020 (19:59):Shes ose nderoj mazda 3 2003 1.6 benzine+gaz dokumenta te paguara deri 25/12/2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,000 Euro shitet Ka letra deri ne dhjetor
Esh i paster 
Shitet per arsye mosperdorimi

Shitet

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (19:37):Ka letra deri ne dhjetor esh i paster shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,200 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C3 

Nafte

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (19:36):Shitet citroen c3 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te rregullta , kondicioner etj shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin gaz Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne d

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz

Gjirokaster
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (19:33):Shitet fiat punto benzin gaz me dokumenta te rregullta dokumentat i mbarojn ne dhjetor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,200 Euro Skoda Fabia - Shitet Skoda Fabia 

Motorr 1.4
 
Viti 2008

Nafte

Kambio  manuale

Skoda Fabia -

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (19:33):Shitet skoda fabia motorr 1.4 viti 2008 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, sedilje me ngrohje etj dogana e paguar cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,200 Euro Vw polo Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha she

Vw Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (19:27):Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha sherbimet letrat e prera per nje vit. me kondicioner 0683336627...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,800 Euro SHITET WOLSWAGEN GOLF 4 ✅ Modeli : Wolswagen Golf 4
✅ Ngjyra : Blue e erret
✅ Vit Prodhimi : 199

Shitet Wolswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

09.07.2020 (19:17):✅ modeli : wolswagen golf 4 ✅ ngjyra : blue e erret ✅ vit prodhimi : 1999 ✅ km : 270000 ✅ transmetuesi : manual ✅ karburant : naft ✅ letra shqiptare ✅ sherbimet te gjitha te kryera ✅ c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (19:14):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (19:12):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (19:10):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,250 Euro Alfa Romeo OKAZION ALFAROMEO LETRAT PER 1 VITI NE SUPER GJENDJE CMIMI 1200EURO......OKAZIOO

Alfa Romeo

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (19:02):Okazion alfaromeo letrat per 1 viti ne super gjendje cmimi 1200euro......okazioooooon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

20,000 Euro SHITET HONDA ACCORD VITI 2019, E RE, dogana e paguar Motori : 1.5 turbo. Kilometrazhi : 1400 milje. Nuk eshte perdorur , ende me qese

Shitet Honda Accord Viti 2019, E Re, Dogana E Paguar

Tirane
Benzin Karburanti
2019 Viti
10,000 Kilometra

09.07.2020 (18:57):Motori : 1.5 turbo. kilometrazhi : 1400 milje. nuk eshte perdorur , ende me qeset e pahequra. harxhon 6 litra per cdo 100 km....Lexo detajet..

1,500 Euro audi a6 viti 2001 .motor 2.5 naft 4x4 Audi a6 ka prishur vetem permistopin e kamjos ..eshte me dokumenta te regullta .

Audi A6 Viti 2001 .motor 2.5 Naft 4x4

Gjirokaster
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (18:55):Audi a6 ka prishur vetem permistopin e kamjos ..eshte me dokumenta te regullta .....Lexo detajet..

3,700 Euro VW GOLF PLUS 1.6 benzin 2007 Germany 🇩🇪 ME DOGAN  VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1.6 BENZIN 2007
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ

Vw Golf Plus 1.6 Benzin 2007 Germany 🇩🇪 Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

09.07.2020 (18:52):Volkswagen golf plus 1.6 benzin 2007 motor i thjesht pershtatet 100 % ne gaz me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike sensor parkimi, ganxh terheqje gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class

Motorr 220 CDI
 
Viti 1997
 
Nafte

Ne gje

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (18:41):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

09.07.2020 (18:38):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

250,000 Leke Shitet Touran Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit Por eshte pa letra ka 1 vit   Cmimi 2500 Lek Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit P

Shitet Touran Touran Tdi 6+1 Viti 2005 Makina Eshte Ne Gjend

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (18:10):Touran tdi 6+1 viti 2005 makina eshte ne gjendje perfekte ne pjeset e kembimit por eshte pa letra ka 1 vit cmimi 2500 lek ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

7,000 Euro NISSAN Qashqai 1.5 TCDi PANORAMIC viti 08/2009 Manuale Diesel 150230 km Liber Servisi Shitet NISSAN Qashqai 1.5 TCDi, PANORAMIC, viti 08/2009, Manuale, Diesel, 150230

Nissan Qashqai 1.5 Tcdi Panoramic Viti 08/2009 Manuale Diese

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

09.07.2020 (18:08):Shitet nissan qashqai 1.5 tcdi, panoramic, viti 08/2009, manuale, diesel, 150230 km liber servisi, sapoardhur nga germany (1 pronar), dogane te paguar, air condition clima, kompjuter board, navi, camera back, p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

1,799 Euro OKAZION SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE 1.8 TDDI INJEKTORE MEKANIK ME GARANCI MOTORRIKE SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANI

Okazion Shitet Ford Focus Super Gjendje 1.8 Tddi Injektore M

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (18:08):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1.8 tddi injatore pompe nafte mekanike viti 2002 me sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota bateri e re te 4 gomat e reja me kondicioner xhama elektrik mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,799 Euro

1,500 Euro Citroen c3  Gjendje shum te mir,Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit.

Citroen C3

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (18:03):Gjendje shum te mir,dokumentat e paguara deri ne fund te vitit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km  Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

6,200 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 MOTOR 2.2 D4 NAFTE SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 10/2006 MOTOR 2.2 NAFTE
ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA ,

Okazion Toyota Rav 4 Motor 2.2 D4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.07.2020 (17:52):Shitet toyota rav 4 viti 10/2006 motor 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6200 euro me kontakto...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,200 Euro

9,500 Euro Mercedes Benz E220 Shitet  Mercedes Benz E220

Motorr 2.2

Viti 2010

Nafte

Kambio automat

Mercedes Benz E220

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

09.07.2020 (17:38):Shitet mercedes benz e220 motorr 2.2 viti 2010 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te paguara cmimi 9500 euro ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas