makina me qera ne shkoder  

 Online 408 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:41):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:39):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,200 Euro Renault Clio Shitet Renault Clio
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:39):Shitet renault clio motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, xhama elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara per nje vit. cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,000 Euro Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne Gjendje

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:36):Shitet makina fiat stilo , motor 1.2 , viti 2003. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,800 Euro Sprinter Mercedes Benz Shitet sprinter Mercedes Benz
Motorr 2300
Viti 2000
Ne gjendje shume te mire

Sprinter Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:33):Shitet sprinter mercedes benz motorr 2300 viti 2000 ne gjendje shume te mire me dokumente, shitet per arsye emigrimi. cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:30):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
211.000 km
Kambio m

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:30):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte 211.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. mundesi nderrimi. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:27):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Mercedes Benz 240 Shitet Mercedes Benz 
Motorr 240 CDI
Viti 1984
Ne gjendje shume te mire
I cr

Mercedes Benz 240

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:22):Shitet mercedes benz motorr 240 cdi viti 1984 ne gjendje shume te mire i cregjistruar pa letra cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

15.11.2019 (18:19):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

2,900 Euro Ford Fiesta 2007 Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fiesta 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:13):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

3,000 Euro OPEL CORSA 2010 1.3 CDTI MANUALE, 3,000 EUR Opel Corsa 2010 e blere te koncesionari. Makine shume ekonomike, motorr Eco 1.3

Opel Corsa 2010 1.3 Cdti Manuale, 3,000 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:11):Opel corsa 2010 e blere te koncesionari. makine shume ekonomike, motorr eco 1.3 cdti nafte. e mirembajtur dhe me liste servisi e faturash per cdo sherbim. ne gjendje shume te mire me vaj e filtra dhe servis xhe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,600 Euro Shitet per arsye emigrimi Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha f

Shitet Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:09):Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha filtrat gaz kondicioneri te sapo bera , dokumentat deri ne 15 prill 2020 , bagazh i bollshem , xhama elektrik , te erret 25 % . of...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (18:08):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,700 Euro Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendj

Volkswagen Polo

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:08):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,000 Euro Shes makinen e Tipit Chryesier Shes makinen Chryesier Crossfire 3.2 
 Makina ka gjendje perfekte esht ne targ

Shes Makinen E Tipit Chryesier

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (18:06):Shes makinen chryesier crossfire 3.2 makina ka gjendje perfekte esht ne targa zvicerane she gjendet ne kosove per info me te hollsishme mund te me kontaktoni ne ket nr te tel. +355693208315 apo ne wiber d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

4,400 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale 
Ne

Mercedes Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:06):Shitet mercedes benz c class motorr 1.9 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. komanda ne timon, kondicioner, xhama elektrike, kompjuter bordi, sedilje ne ngrohje,drit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

2,100 Euro Okazion, Toyota Yaris 1.0 benzine Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, m

Okazion, Toyota Yaris 1.0 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (18:03):Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, mbyllje qendrore me pult, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, shume ekonomike, taksat e paguara deri ne mars 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,500 Euro $ Alfa Romeo 147 $ 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 $ Alfa Romeo 147 $ 1.9 cc , JTDm Diesel , viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Rad

$ Alfa Romeo 147 $ 1.9 Cc , Jtdm Diesel , 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (18:01):$ alfa romeo 147 $ 1.9 cc , jtdm diesel , viti 2006 , kondicioner , airbag , radio cd , goma te reja , me klima , euro 4 , me dy celesa ,bateri e re , ne gjendje te shkelqyer , akull e paster , me dogane te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

15.11.2019 (17:44):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,650 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.3
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Toyota Yaris

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (17:41):Shitet toyota yaris motorr 1.3 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, xhama-pasqyre elektrike, 2 celesa etj. letra te paguara. cmimi 2650 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,650 Euro

1,500 Euro Shitet Renault Laguna 1.9 DCI Shitet Renault Laguna 1.9 DCI 
Vaj Filtra te sapo bera , Goma te reja 
Letrat

Shitet Renault Laguna 1.9 Dci

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (17:36):Shitet renault laguna 1.9 dci vaj filtra te sapo bera , goma te reja letrat te paguara deri ne gusht 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

500 Euro Ford escort cabriolet ⤵
✔ Marka,Modeli :Ford Escort
✔ Viti : 1990
✔ Kambjo : manuale
✔ L

Ford Escort Cabriolet

Durres
Benzin Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

15.11.2019 (17:30):⤵ ✔ marka,modeli :ford escort ✔ viti : 1990 ✔ kambjo : manuale ✔ lenda djegese : benzine ✔ forca motorrike : 1.6 ✔ targa : aa ✔ km :3840 ✔ ngjyra :kuqe e erret ✔ opsionet shtese ...Lexo detajet..

3,000 Euro -Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
189.000 km 
Ne gjendje s

-volkswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (17:27):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2006 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

4,500 Euro SMART FORTWO TURBO 1000CC 84 CV Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike
Smart Fortwo 1000cc TURBO

Smart Fortwo Turbo 1000cc 84 Cv

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
70,000 Kilometra

15.11.2019 (17:25):Shitet ne gjendje perfekte motorrike si dhe xhenerike smart fortwo 1000cc turbo 84cv, makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe nuk ka akoma nje muaj qe eshte targuar ne shqiperi. smart fortwo 1000cc 84cv,viti 200...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas