makina ne shitje benzin gs  

 Online 191 lexues | 3 njoftime ne pritje

23,000 Euro

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (14:04):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

4,350 Euro Shitet Opel Astra  Shitet Opel Astra
Motorr 1.8
Viti 2005-2006
Benzine-Gaz
Kambio automatike
1

Shitet Opel Astra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (17:30):Shitet opel astra motorr 1.8 viti 2005-2006 benzine-gaz kambio automatike 198.000 km e ardhur nga zvicra dogana e paguara cmimi 4350 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Citroen C3  Shitet Citroen C3
Motorr 1.6
Viti 2004
Benzine
Ne gjendje shume te mir
Letr

Shitet Citroen C3

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:30):Shitet citroen c3 motorr 1.6 viti 2004 benzine ne gjendje shume te mir letra te paguara cmimi 1500 euro nr tel 0694557135...Lexo detajet..

1,100 Euro Shes Makinen A Class Mercedez-Benz  Shes makinen tip A Class, Mercedes-Benz, vit prodhimi 2001, me benzine, 1.4, me

Shes Makinen A Class Mercedez-benz

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:28):Shes makinen tip a class, mercedes-benz, vit prodhimi 2001, me benzine, 1.4, me dokumenta. taksa te paguara. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz A Class  Motorr 1.7 CDI  Shitet Mercedes Benz A Class 
Motorr 1.7 CDI
Kambio automatike
Nafte
Viti 20

Shitet Mercedes Benz A Class Motorr 1.7 Cdi

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:26):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 cdi kambio automatike nafte viti 2001 tapiceri lëkure, navigator, sedilje me ngrohje, komanda ne timon, klima, cd, bluetooth, radio, xhama elektrik etj... letra t...Lexo detajet..

1,200 Euro okazion 600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . I padiskutushem

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

24.06.2019 (17:22):600 benzine letrrat i mbarojn ne fund te muajit . i padiskutushem ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Motorr 600
Viti 2001
Benzine
Kambio automatike
Posedon: Kondi

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

24.06.2019 (17:21):Shitet smart motorr 600 viti 2001 benzine kambio automatike posedon: kondicioner, panoramike, goma te reja ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 1300 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet smart Smart me letra re paguara per nje vit

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

24.06.2019 (17:21):Smart me letra re paguara per nje vit ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (17:16):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

1,300 Euro shitet per makine me te madhe familjare makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj

Shitet Per Makine Me Te Madhe Familjare

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:14):Makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,800 Euro Shitet Okazion shitet per araye emigrimi makina ne gjendje perfekte me sherbime te bera

Shitet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

24.06.2019 (17:14):Okazion shitet per araye emigrimi makina ne gjendje perfekte me sherbime te bera ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2001
Nafte
189.000 km
Ne g

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (17:10):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2001 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 1

Shitet Smart

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

24.06.2019 (17:09):Shitet smart ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2002-2003
Kambio automatike
Xhama te zi
Letra te paguara,

Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:08):Shitet golf 4 viti 2002-2003 kambio automatike xhama te zi letra te paguara, sherbimet e bera. cmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Mercedes Benz A Class viti 2003 Shitet Mercedes Benz A Class 
Viti 2002-2003
Motorr 1.9 CDI
Benzinë-Gaz
Kon

Shitet Mercedes Benz A Class Viti 2003

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (17:06):Shitet mercedes benz a class viti 2002-2003 motorr 1.9 cdi benzinë-gaz kondicioner sedilje lekure-cope letra deri ne shtator me te gjitha shërbimet e bera Çmimi 2000 euro nr tel 0682622390...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Shitet Mercedes Benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

24.06.2019 (17:02):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

4,400 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Dogana e

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (16:57):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara. cmimi 4400 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

24.06.2019 (16:29):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,600 Euro Shitet Golf 4 viti 2001 Shitet Golf 4 
viti 2000-2001
Me letra te paguara
Ne gjendje shume te mira me

Shitet Golf 4 Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.06.2019 (16:25):Shitet golf 4 viti 2000-2001 me letra te paguara ne gjendje shume te mira me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0685269090...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.9
Viti 2009
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Shitet Volkswagen Polo

Tepelene
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (16:20):Shitet volkswagen polo motorr 1.9 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Opel Corsa  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

24.06.2019 (15:54):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

270,000 Leke Shitet mercedes benz  Shitet C-CLASS 220CDI. Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

24.06.2019 (15:36):Shitet c-class 220cdi. makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 goma te reja, tamburet dhe ferrota te reja, vaj filtra kamje dhe motorri etj. cmimi 2.7 miljon....Lexo detajet..

Kambio: Automatik

270,000 Leke

2,800 Euro Ford fusion ne gjendje te shkelqyer !  Shitet ford fusion ne gjendje shum te mir me 185 mij km . Motor 1.4 naft shum te

Ford Fusion Ne Gjendje Te Shkelqyer !

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (15:32):Shitet ford fusion ne gjendje shum te mir me 185 mij km . motor 1.4 naft shum te mbajtur , kondicioner funksional pa as1 lloj problemi dhe konsum shum te ulet . shitet 2.8 mij euro makinen mund ta kontrolloni t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,900 Euro Shitet Makina ne gjendje shume te mire

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.06.2019 (15:26):Makina ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

24.06.2019 (15:19):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Volkswagen passat 2003 me kambio automatike ne shitje me cmim te arsyeshem. Ne gjendje te mire , cmimi i diskutueshem , full options.

Volkswagen Passat 2003 Me Kambio Automatike Ne Shitje Me Cmi

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

24.06.2019 (15:18):Ne gjendje te mire , cmimi i diskutueshem , full options....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas