makina ne shitje ne angli  

 Online 62 lexues | 8 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Ml 350 Benz Ne Gjendeje Perfekete

Kombinat, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

21.10.2020 (20:14):Shitet benz ml 350 full opsion ne gjendje perfekte me 120000 km e bler ne konqesionar te benzi ne tirane me 0 km dhe e perdorur nga nje person. makina eshte ne gjendje perfekte te interesuarit te telefonojn. ...Lexo detajet..

Volvo

🔈 Okazion ! Shitet Volvo Xc90

Porcelan | Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

22.10.2020 (10:50):🔹 shitet volvo xc90. 🚘[i]karakteristikat e makines :[/i] - 2.4 nafte - viti 2006 - kambio automatike - sensor parkimi dhe sensor shiu - 228.000 kilometra - pasqyrat me palosje - ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

22.10.2020 (20:39):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Audi ✅Audi a6, 2.0 TDI, 2007, Atomat, letrat e paguara per 1 vit ✅vaj filtra te nderuara
✅kit faze e nderuar + pompe uji marka INA
✅tambu

Tirane ✅audi A6, 2.0 Tdi, 2007, Atomat, Letrat E Paguara Per 1 Vi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

23.10.2020 (09:51):✅vaj filtra te nderuara ✅kit faze e nderuar + pompe uji marka ina ✅tamburet + ferrota te nderuara ✅gomat e reja 4 cop marka sportiva continental ✅bateria e re varta me xhel 100 amper ✅navigato...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass automat 170 Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera

Tirane Okazion Aclass Automat 170

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (08:50):Aclass automat 170 nafte ,ne gjendje shume te mire t gjitha sherbimet te bera...Lexo detajet..

Volkswagen Touran Gaz ▪️Marka:VW Touran
▫️Forca motorrike:1.4 
▪️Lloji i kambjos:Manual

Tirane Touran Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2020 (08:50):▪️marka:vw touran ▫️forca motorrike:1.4 ▪️lloji i kambjos:manual ▫️karburanti:benzin-gaz ▪️viti i prodhimit:2008 ▫️kilometrat:148.000 ▪️nr i kontaktit:0699720034 ▫️pershk...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Merceses E 280 CDI, viti 2005, 4000 Euro Shitet Mercedes E 280 CDI, Avantgarde, viti 2005. Kambio automatik, 350 mije klm

Tirane Shitet Merceses E 280 Cdi, Viti 2005, 4000 Euro

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

23.10.2020 (06:20):Shitet mercedes e 280 cdi, avantgarde, viti 2005. kambio automatik, 350 mije klm. ne gjendje shume te mire teknike, xhenerike dhe estetike. 4000 eur. tel. 0682013007...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf 5 1.6 benzine Fsi me cmim okazion 2500 euro 
Shitet Golf 5, 1.6 benzine Fsi me dogane te paguar me cmim 2500 euro! Makina e

Lushnje Shitet Golf 5 1.6 Benzine Fsi Me Cmim Okazion 2500 Euro

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

23.10.2020 (06:17): shitet golf 5, 1.6 benzine fsi me dogane te paguar me cmim 2500 euro! makina eshte ne gjendje shume te mire. ju lutem mos merni ne celular per cmim tjeter sepse nuk ka. makinen e mer kush jep 2500 euro! ...Lexo detajet..

Volvo Okazion!!!  Shitet volvo 1.6  nafte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike!!! Super

Tirane Okazion!!!

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (02:38):Shitet volvo 1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike!!! super ekonomike!! vetem whatsup!!!...Lexo detajet..

Renault Reno Clio automat Clio automat 1999

Elbasan Reno Clio Automat

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

23.10.2020 (00:51):Clio automat 1999...Lexo detajet..

Citroen ulie çmimi ulie çmimi .per shitje e kamionçines

Kavaje Ulie çmimi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:23):Ulie çmimi .per shitje e kamionçines...Lexo detajet..

Audi SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0 TDI VITI 2007 FULL SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 11/2007 MOTOR 2.0 TDI.
FULL OPTION

Tirane Shitet Audi A3 Sportback Kambio Automat Motor 2.0 Tdi Viti 2

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (00:23):Shitet audi a3 sportback kambio automat viti 11/2007 motor 2.0 tdi. full option; marshe ne timon, klima, 2celsa , fener xenon, disqe 17 etj. ne gjendje shum te mire me dogane te paguar cmimi 5800 euro cel 06...Lexo detajet..

BMW Bmw OKAZION 
Shitet bwm ne gjendje shum te mire 
Me letra te paguara deri ne qersh

Tirane Bmw

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

23.10.2020 (00:23):Okazion shitet bwm ne gjendje shum te mire me letra te paguara deri ne qershore shitet per arsyje emigrimi Çmimi 4000mij euro i padiskutushem per me shum informacion kontaktoni 0697777147 vetem wh...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Motorr Piaggio Beverly 250s Shitet Motorri ne gjendje super te mire. Letrat i kane mbaruar ne tetor.

Tirane Shitet Motorr Piaggio Beverly 250s

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
30,000 Kilometra

23.10.2020 (00:23):Shitet motorri ne gjendje super te mire. letrat i kane mbaruar ne tetor....Lexo detajet..

Volkswagen   VOLKSWAGEN GOLF 5, VITI 2007, MANUALE, 1.9 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 m

Tirane Volkswagen Golf 5, Viti 2007, Manuale, 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (00:23):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, sallon lekure, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra elektrike, ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion , Shes Makine Mercedez benz Okazion , Shes Makine Mercedez benz per arsye mos perdorimi  , Makina ne gjendje

Tirane Okazion , Shes Makine Mercedez Benz

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.10.2020 (00:19):Okazion , shes makine mercedez benz per arsye mos perdorimi , makina ne gjendje shume te mire ....Lexo detajet..

Volkswagen 🔴 Shitet Golf 5+ i vitit 2006 Shitet Golf 5+ i vitit 2006

Tirane 🔴 Shitet Golf 5+ I Vitit 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:09):Shitet golf 5+ i vitit 2006...Lexo detajet..

Volkswagen Volkswagen Golf 6 • Individual • Automatike ☎️☎️☎️ 0699369189
VOLKSWAGEN GOLF 6 * INDIVIDUAL * SUPER FULL 

V

Tirane Volkswagen Golf 6 • Individual • Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):☎️☎️☎️ 0699369189 volkswagen golf 6 * individual * super full volkswagen golf 6 model /// individual \ viti 2009 motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe tip tronic marshe ne tim...Lexo detajet..

Renault   RENAULT KOLEOS, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

Tirane Renault Koleos, Viti 2008, Automatike, 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2008, 4x4, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel, xhama+...Lexo detajet..

Mercedes-Benz SHITET E CLASS Shitet: E 220 Bluetec 2015 FULL OPTIONS
Marka: Mercedes Benz E-class
Motorri:

Shkoder Shitet E Class

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Shitet: e 220 bluetec 2015 full options marka: mercedes benz e-class motorri: 220 nafte viti: 2015 pershkrimi: makina esht e sapo ardhur nga gjermanija me dogane te paguar gati per letra, gjendje perfekte...Lexo detajet..

SsangYong   SSANGYONG KYRON, VITI 2008, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

Tirane Ssangyong Kyron, Viti 2008, Automatike, 2.0 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2008, 4x4, sallon lekure, klima, komanda+marshe ne timon, pasqyra me palosje, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, a...Lexo detajet..

Mini   MINI COOPER D, VITI 2008, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 hdi nafte, kambio automat

Tirane Mini Cooper D, Viti 2008, Automatike, 1.6 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 hdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2008, komanda+marshe ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, asc, radio cd+tel, xhama+pasqyra eklektrike, dy c...Lexo detajet..

Ford SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTË  Ford focus 1.6 nafte tdci
(Sport,Standart,Comfort).
Viti:2009
225.000km.
Te

Tirane Shitet Ford Focus 1.6 NaftË

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Ford focus 1.6 nafte tdci (sport,standart,comfort). viti:2009 225.000km. te gjitha sherbimet e bera, vaj dhe filtra te sapo nderruara. goma te reja, rripi motorrit i ri. letrat deri ne gusht 2021. eshte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes ML 350 CDI, Viti 2014, 148'000km, 23'000 Eur Shitet Mercedes ML 350 CDI, viti 2014 148'000 km, i sapo targuar, dokumenta

Tirane Mercedes Ml 350 Cdi, Viti 2014, 148'000km, 23'000

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Shitet mercedes ml 350 cdi, viti 2014 148'000 km, i sapo targuar, dokumenta dhe siguracion te paguar per 1 vit, goma te reja, full option: - kamera 360 grade - autoparking (gjen parkim dhe parkon vete) - sed...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford C-Max 1.6 Nafte i vitit 2007 Shitet Ford C-MAX 1.6 nafte viti 2007
4 xhama elektrike 
Mbyllje qendrore 
2

Lushnje Shitet Ford C-max 1.6 Nafte I Vitit 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.10.2020 (00:03):Shitet ford c-max 1.6 nafte viti 2007 4 xhama elektrike mbyllje qendrore 2 celsa autoradio originale cd mp3 marreshe 5 +1 6 airbag disqe alumini goma gati 70% gom rezerve dhe kriko ajer te cond...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir  [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

22.10.2020 (23:13):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2020 (23:12):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

Toyota Shes Toyota Auris 1.4 D4D nafte automatike Shitet Toyota Auris 1.4 nafte automatike me marshe tek timoni +/- F1, viti 2007.

Tirane Shes Toyota Auris 1.4 D4d Nafte Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2020 (22:37):Shitet toyota auris 1.4 nafte automatike me marshe tek timoni +/- f1, viti 2007. makina eshte ne gjendje optimale, shitet per arsye mosperdorimi. ne makine nuk eshte pire duhan. cmimi 5000€ i diskutueshem...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas