makina ne shitje shqiperi nisan pikap  

 Online 278 lexues | 13 njoftime ne pritje

3,000 Euro

Shitet Nissan Primera, Viti 2004, Kambio Manuale,

Tiranë, Albania | Tirane Elite Properties
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (19:08):Shitet nissan primera, viti 2004, kambio manuale, targa shqiptare, nafte 1.9, ngjyre gri, 220.000 km, gjendja perfekte. te gjitha serviset e bera. te interesuarit mund te kontaktojne ne: +355 67 662 0066 c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,500 Euro Ford focus  Shes makine ford focus nafte

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (22:34):Shes makine ford focus nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shes fiat punto 1.2 sporting Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe

Shes Fiat Punto 1.2 Sporting

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (22:28):Shitet fiat punto 1.2 benzin+gaz,6 marsha version sporting, shume ekonomike dhe e mbajtur mire.motori ne gjendje shum te mire,letrat deri ne korik 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (22:21):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (22:19):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

5,500 Euro SHITET LAND ROVER FRILANDER 2.0 AUTOMAT ShITET LAND ROVER FRILANDER 2.0 AUTOMAT E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPE

Shitet Land Rover Frilander 2.0 Automat

Shkoder
Tjeter Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (22:08):Shitet land rover frilander 2.0 automat e sapoardhur me dogane te paguar ne super gjendje kamjo automatike full opsion viti 2004...Lexo detajet..

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

15.12.2019 (22:04):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (22:00):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

14,900 Euro C CLASS 2012 LUK AMG OKAZION 
SHITET -MERCEDES-BENZ C CLAS 2.2 CDI Me garanci super mjet i ardhur nga Belgji

C Class 2012 Luk Amg Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:58): shitet -mercedes-benz c clas 2.2 cdi me garanci super mjet i ardhur nga belgjika viti 2012 avangard >blue efficiency- amg line nga fabrika . origjinale ne cdo detaj kambio automatike 7g marsha ne timon f1 ...Lexo detajet..

4,300 Euro SEAT ALTEA Automatik TDI ▶️ Seat Altea (Njesoj GOLF PLUS).
▶️ Kamio Automat+tronik
▶️ Motor

Seat Altea Automatik Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:51):▶️ seat altea (njesoj golf plus). ▶️ kamio automat+tronik ▶️ motorr 2.0 nafte ▶️ klima dicitale ▶️ 4 xhama elektrike ▶️ pasqyra elektrike ▶️ pilot automatik. ▶️ radio cd ...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (21:51):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:38):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:38):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:35):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford Fusion viti 2010 motor 1.4 nafte gjendje prefekte  Ford fusion viti 2010 motor 1.4 nafte gjendje prefekte nga te gjitha anet si e r

Ford Fusion Viti 2010 Motor 1.4 Nafte Gjendje Prefekte

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (21:29):Ford fusion viti 2010 motor 1.4 nafte gjendje prefekte nga te gjitha anet si e re shum e mirmbajtur dhe e paster me 125mi kilometra me liber sherbimi cdo sherbim i kryer ne itali makina ska nevoj per asnje sher...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (21:28):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

2,200 Euro Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200 Audi A3 TDI 1.9 viti 2007 Targa Angleze C€2200

Audi A3 Tdi 1.9 Viti 2007 Targa Angleze C€2200

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

15.12.2019 (21:28):Audi a3 tdi 1.9 viti 2007 targa angleze c€2200...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

15.12.2019 (21:23):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

4,200 Euro shitet audi a3 Shitet makina e sapo ardhu me dogan te paguar makina eshte me kambio automat me

Shitet Audi A3

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (21:18):Shitet makina e sapo ardhu me dogan te paguar makina eshte me kambio automat me motorr 2.0 nafte viti 2005-2006 me 190 mi km makina eshte ne gjendje shum te mire makina disponon si kompjuter bordi , klima troni...Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI  Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:09):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

3,700 Euro Golf 5 0695867031
Golf 5 1.9 tdi
Viti 2006
Kambio manuale 5+R
Dokumenta deri ne kor

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

15.12.2019 (21:08):0695867031 golf 5 1.9 tdi viti 2006 kambio manuale 5+r dokumenta deri ne korrik 2020 ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,750 Euro shitet golf5 Golf 5 1.9 tdi kamio manual viti 2005 limitator shpejtesie pasqyre elektrike sen

Shitet Golf5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:07):Golf 5 1.9 tdi kamio manual viti 2005 limitator shpejtesie pasqyre elektrike sensor shiu drita automat disje alomini goma 90% te reja ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike shum e paster sapo ardhur me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,750 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

15.12.2019 (20:27):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

3,600 Euro -Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2009
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

-volkswagen Polo

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

15.12.2019 (21:06):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,800 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2008
Nafte
160.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fusion

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

15.12.2019 (21:04):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2008 nafte 160.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. disqe alumini, goma te reja, xhama elektrike, pasqyre elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas