makina te aksidentuara  

 Online 363 lexues | 0 njoftime ne pritje

4,500 Euro She’s makin Mitsubishi pajero Shes Mitsubishi pojero ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me letra per n

She’s Makin Mitsubishi Pajero

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (16:04):Shes mitsubishi pojero ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me letra per nje vit ndodhet ne burrel ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,000 Euro Opel Astra 1.7 cdti. Panoramik Opel astra 1.7 cdti. Panoramik VITI 2006 full options. 170’000 km origjinale n

Opel Astra 1.7 Cdti. Panoramik

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

13.11.2019 (16:04):Opel astra 1.7 cdti. panoramik viti 2006 full options. 170’000 km origjinale ne gjendje perfekte jashte dhe brenda. e sapo ardhur me dogane te paguar. goma 80%. xhama elektrik. kompjuter bordi. klima multifun...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti2003
Motor 1.9 TDI (te treja te kuqe )
4 Motion (4x4)
Xham

Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (16:01):Shitet golf 4 viti2003 motor 1.9 tdi (te treja te kuqe ) 4 motion (4x4) xhama ,pasqyra elektrike manual6+1 baxha goma te reja impjant muzike ekran i madh letra deri ne maj pilot automatik klima...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,200 Euro Shes Renault Megane 2003 motorr 1.9DCI shume ekonomike Makina i ka gjithe sherbimet e bera, goma te reja, taksa + siguracion deri ne ma

Shes Renault Megane 2003 Motorr 1.9dci Shume Ekonomike

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

13.11.2019 (16:00):Makina i ka gjithe sherbimet e bera, goma te reja, taksa + siguracion deri ne mars 2020. shitet per shkak se eshte makine e dyte....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,500,000 Leke Mercedes benz ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike Sherbimet te sa po bera letra jan te vleshme deri ne fund te majit

Mercedes Benz Ne Gjendje Perfekte Motorrike Dhe Gjenerike

Tirane
Nafte Karburanti
1993 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (16:00):Sherbimet te sa po bera letra jan te vleshme deri ne fund te majit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500,000 Leke

3,500 Euro Shitet Fiat Bravo 2008 Makine Fiat Bravo e vit prodhimit 2008 ardhur nga Italia. Motorr 1.9 nafte. Bate

Shitet Fiat Bravo 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (15:56):Makine fiat bravo e vit prodhimit 2008 ardhur nga italia. motorr 1.9 nafte. bateri te re e nderruar nje muaj me pare. eshte e mirembajtur dhe vetem dy vjet eshte perdorur ne shqiperi. ka dokumenta te rregullta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

35,000 Leke Mercedes Benz 240 1983 Shitet Mercedes Benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshm

Mercedes Benz 240 1983

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

13.11.2019 (15:53):Shitet mercedes benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

35,000 Leke

1,600 Euro Shitet opel corsa Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mi

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (15:40):Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me sherbimet e sapobera vaj filtra gomina ferrota makina esht ne gjendje super ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,500 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.6
Viti 2003
Benzine-Gaz
186.000 km
Xhama te zi

Opel Meriva

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (15:35):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2003 benzine-gaz 186.000 km xhama te zi original. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Golf 1.4 benzine 150 000 km Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e g

Golf 1.4 Benzine 150 000 Km

Vlore
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (15:27):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letra deri ne vere , e gatshme per prove. 1.4 benzine ekonomke....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,800 Euro Okazion okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne q

Okazion

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

13.11.2019 (15:24):Okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne qershor te 2020 gomat te reja te 4 brigeston vaj filtra te nderuara makina shitet per arsye emigrimi .te int te kont .0692680092...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (15:17):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

13.11.2019 (15:15):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

13.11.2019 (15:15):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

170,000 Leke Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Me timon Anglez
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

13.11.2019 (15:12):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 me timon anglez ne gjendje shume te mire cmimi 170.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (15:10):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama Elektrike

Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (15:08):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->kasetofon i markes se njoh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

13.11.2019 (15:07):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,300 Euro shitet makina shitet makine ne gjendje te mire 1.9 nafte tdi di e kuqe tapiceria shum e paster

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

13.11.2019 (15:05):Shitet makine ne gjendje te mire 1.9 nafte tdi di e kuqe tapiceria shum e paster baxho xhami xhama te zinj llambat led dokumenta der ne qershor 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4 Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

13.11.2019 (15:01):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

3,300 Euro Okazion , Mercedes Benz CLK shitet ose nderohet. Shitet ose nderohet CLK 270 cdi , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerik

Okazion , Mercedes Benz Clk Shitet Ose Nderohet.

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
30,000 Kilometra

13.11.2019 (14:59):Shitet ose nderohet clk 270 cdi , ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike . clima , komanda ne timon , sallon lekure , disqe te vecanta sherbime te kryera ne kohe , letrat deri ne maj 2020 . ...Lexo detajet..

4,150 Euro -Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2006
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

-mercedes Benz C Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

13.11.2019 (14:56):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2006 ne gjendje shume te mire cmimi 4150 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

13.11.2019 (14:54):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

13.11.2019 (14:42):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kondicioner
Ne gjendje shume te mir

Shitet Ford Focus.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

13.11.2019 (14:41):Shitet ford focus motorr 1.8 benzine-gaz kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas