makina te perdorura greqi  

 Online 108 lexues | 4 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

01.06.2020 (10:37):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

7,500 Euro Mercedes Benz cls 320 cdi cls viti 2006 260,000 km 3,2 cdi pa taks lluksi te gjitha sherbimet e Kryera ne

Mercedes Benz Cls 320 Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (11:27):Cls viti 2006 260,000 km 3,2 cdi pa taks lluksi te gjitha sherbimet e kryera ne kohe ,baxho xhami tapiceri shum e paster ne gjendje perfekte per me shum telefon ,mundesi ndrrimi 0695737003 0694033200 cmi...Lexo detajet..

6,200 Euro OKAZION! Shitet Hyundai Sonata 2013 --- vetem Gaz LPG 
•••
Viti i prodhimit: 2013
⛽Karburanti: 2.0 Gaz LPG ( 100% me gaz ng

Okazion! Shitet Hyundai Sonata 2013 --- Vetem Gaz Lpg

Tirane
Tjeter Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20): ••• viti i prodhimit: 2013 ⛽karburanti: 2.0 gaz lpg ( 100% me gaz nga fabrika) ⚙️kambio: automatike 🛣️kilometra: 64.000 km 📱navigator android (porte usb +aux) °°° 🎥kamera park...Lexo detajet..

9,400 Euro SUPER OKAZION! Shitet KIA SPORTAGE (2012) 
Viti i prodhimit: 2012
⛽Karburanti: 2.0 Nafte
⚙️Kambio: Automatike

Super Okazion! Shitet Kia Sportage (2012)

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
50,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20): viti i prodhimit: 2012 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 📱navigator (porte usb +aux) 🔴smartkey start and stop ✅ tavan panoramik °°° 🎥kamera parkimi ➡️sensor parkim...Lexo detajet..

14,200 Euro Shitet Hyundai Santafe ! Super OKAZION! OKAZION! Shitet Hyundai Santafe
•••
Viti i prodhimit: 2013
⛽Karburant

Shitet Hyundai Santafe ! Super Okazion!

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
50,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Okazion! shitet hyundai santafe ••• viti i prodhimit: 2013 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 🛣️kilometra: 41.000 km 📱navigator (aux+usb) 🔴smartkey start and stop °°°...Lexo detajet..

5,000 Euro Golf 5 Shitet golf 5 viti 2008 
1.9 nafte manual 
letra te prera per 1 vit 
makine s

Golf 5

Kruje
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Shitet golf 5 viti 2008 1.9 nafte manual letra te prera per 1 vit makine shume e paster sensor pakimi,pilot automat sedile me ngroheje klima me 2 zona xhama te zi ne leje te qarkullimit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

7,600 Euro MERCEDES-BENZ C 200 CDI AVANTGARDE LOOK AMG VIT2009 Euro4 Mercedes c 200 cdi avantgarde LOOK AMG viti 2009 kambio automat 198.000 kilomet

Mercedes-benz C 200 Cdi Avantgarde Look Amg Vit2009 Euro4

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Mercedes c 200 cdi avantgarde look amg viti 2009 kambio automat 198.000 kilometra karburanti nafte xhamat eletrike pasqyrat me palosje sendiljet eletrike dhe me ngrohje dhe sportive baxho dritat bi-xenon fre...Lexo detajet..

8,600 Euro MERCEDES-BENZ C 200 CDI AVANTGARDE LOOK AMG VIT2010 Euro5 Mercedes c 200 cdi Avantgarde LOOK AMG EURO5 viti 2010 kambio manuale 182,000

Mercedes-benz C 200 Cdi Avantgarde Look Amg Vit2010 Euro5

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Mercedes c 200 cdi avantgarde look amg euro5 viti 2010 kambio manuale 182,000 kilometra tapicer lekure xhamat eletrike sendeljet me ngrohje + eletrike dhe sport limitator shpejtesie dhe pilot automatike kond...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,600 Euro

1,400,000 Leke ‼️ Minibus Mercedes Benz 22+1 • Model 413 CDI
• Ne Gjendje Teknike shume te mire
• Me Frena elektrike

‼️ Minibus Mercedes Benz 22+1

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):• model 413 cdi • ne gjendje teknike shume te mire • me frena elektrike • 4 piston • me klime • sistem ngrohje me sobe nafte • me taksa te paguara cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400,000 Leke

2,200 Euro Citroen c1 super OKAZION Makina e sapo ardhur nga gjermania eshte vetem me dogane te paguar. Motorr 1 mis

Citroen C1 Super Okazion

Durres
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Makina e sapo ardhur nga gjermania eshte vetem me dogane te paguar. motorr 1 mish benzine. kamjo manuale . viti 2007. makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike. makina ska nevoje per asnje lloj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

7,300 Euro Vw golf vl 2010,1.6 naft automat Okazion! Shitet golf 6 ,2010 automat 1.6 naft ne super gjendje shum e shpejt dh

Vw Golf Vl 2010,1.6 Naft Automat

Lushnje
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Okazion! shitet golf 6 ,2010 automat 1.6 naft ne super gjendje shum e shpejt dhe shum ekonomike ,216000 kl orgjinalet,makines i sapo jan prer letrat ,sherbimet total ...vaj filtra motorri,vaj kamjo,tombure dhe...Lexo detajet..

7,200 Euro Scoda Yeti benzin gaz viti 2010 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te bera per qef. ME DOKUMENTA ,

Scoda Yeti Benzin Gaz Viti 2010

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

02.06.2020 (11:20):Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me sherbime te bera per qef. me dokumenta , kamjo manuale, motorr 1.2 benzin gaz shum ekonomike. gati per cdo prove. per me shume informacjon kontaktoni. cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

5,400 Euro BMV Seria 5 2005 Shitet BMW 525 nafte viti fund 2005 kamio automatik, shume i paster ne gjendje s

Bmv Seria 5 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

02.06.2020 (11:09):Shitet bmw 525 nafte viti fund 2005 kamio automatik, shume i paster ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike cmimi 5400 euro i diskutueshem shitet+ndrim ne varesi te makines. vetem ne whats up...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 

Motorr 1.6

Viti 2009

Nafte

Kambio manuale 

Ne

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (10:28):Shitet ford focus motorr 1.6 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro Shitet Mercedes Benz E 250 Shitet Mercedes Benz E 250 ne gjendje shume te mire motorrike, 250 turbo shume i

Shitet Mercedes Benz E 250

Tirane
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (10:21):Shitet mercedes benz e 250 ne gjendje shume te mire motorrike, 250 turbo shume i shpejte. posedon dokumentacion per nje vit (sapo jane prere letrat). nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi sepse i jane bere te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (10:10):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet 'sharan' 7 vendesh, Makina ne gjendje te mire pune. Me letra te paguara eri ne  16 tetor 2020.

Shitet 'sharan' 7 Vendesh,

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

02.06.2020 (10:01):Makina ne gjendje te mire pune. me letra te paguara eri ne 16 tetor 2020. ...Lexo detajet..

29,500 Euro Okazion!BMW X5 VITI 2014 ✔ Marka,Modeli: BMW X5 Xdrive 35d Biturbo
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat

Okazion!bmw X5 Viti 2014

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):✔ marka,modeli: bmw x5 xdrive 35d biturbo ✔ viti: 2014 ✔ kambjo: automatike ✔ lenda djegese: nafte ✔ targa: dogan ✔ km: 201.000 ✔ ngjyra: e zezé ✔ opsionet shtese: full extra, panorama b...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet makina Renault 1.9 nafte kambio manuale viti prodhimit 2000 makina eshte e gatshme per

Shitet Makina

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Renault 1.9 nafte kambio manuale viti prodhimit 2000 makina eshte e gatshme per cdo lloj prove shitet per arsye emigrimu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

8,300 Euro Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011 Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011
Motor 2.0 Diesel EcoTec
Kambio automa

Shitet Opel Insignia Viti Prodhimit 2011

Kavaje
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Shitet opel insignia viti prodhimit 2011 motor 2.0 diesel ecotec kambio automatike + manuale makina eshte e pa perfshire në asnjë aksident. e sapo ardhur nga gjermania me dokumenta te paguara dhe targa s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,300 Euro

4,500 Euro Volsvagen Golf 5 Automat 2 Nafte. Golf 5 automat nafte, gjendje e persosur xhenerike dhe motorrike dhe vizuale,vit

Volsvagen Golf 5 Automat 2 Nafte.

Kruje
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (01:21):Golf 5 automat nafte, gjendje e persosur xhenerike dhe motorrike dhe vizuale,viti 2004,ngjyre e zeze, 260000 km,sensore parkimi,klima,sendile me ngrohje. shume e mirmbajtur ,shitet per arsye mosperdorimi.4500 e...Lexo detajet..

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,300 Euro Polo 1.4 benzin Shitet Polo 1.4 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina esh

Polo 1.4 Benzin

Fier
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet polo 1.4 benzin e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makina eshte ne gjendje perfekte dhe i jane kryer te gjitha sherbimet,cdo gje e makines eshte funksionale.ideale per impjant gazi.gomat e re...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,100 Euro Mercedez-Benz C-class Shitet Mercedez-benz viti 2001 1.8 benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan t

Mercedez-benz C-class

Fier
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet mercedez-benz viti 2001 1.8 benzin,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,gomat e reja,komanda ne timon,computer bord,sediljet me buton,,cdo gje e makines eshte funksionale.makina eshte shum e pa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

4,800 Euro She's mitsubishi goma te reja ejrbeg navigator sendilje meshine makina eshte me Timon ne krah te kun Makina eshte ne krah te kundert 4gomat te reja eshte ne gjendje shume te mire ko

She's Mitsubishi Goma Te Reja Ejrbeg Navigator Sendilje

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Makina eshte ne krah te kundert 4gomat te reja eshte ne gjendje shume te mire konsumi 9litra per 100km 7vende...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

2,500 Euro Opel Astra 1.7 diesel Shitet opel astra 1.7 nafte,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makin

Opel Astra 1.7 Diesel

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (01:10):Shitet opel astra 1.7 nafte,i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar,makines i jane kryer te gjitha sherbimet dhe nuk ka nevoj per asgje,cdo gje tjt eshte funksionale,gomat e reja....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas