makina te perdorura ne belgjik  

 Online 48 lexues | 4 njoftime ne pritje

4,500 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Viti 2009-2010
177.000 km
E ardhur nga Zvi

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (05:58):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2009-2010 177.000 km e ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire letra te pa paguara per nje vit cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

7,200 Euro Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options  Shitet Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options 
Makina Posedon

Vw Golf 6 Kamio Automatike 1.4 Benzine 2008 Full Options

Elbasan
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

15.11.2019 (05:45):Shitet vw golf 6 kamio automatike 1.4 benzine 2008 full options makina posedon keto opsione: ->navi te madh me keto formate cd,mp3,aux, ->bagazhier me 6//cd ->klima tronike bizonale para mbrapa ->sistem a...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.11.2019 (02:45):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro SHES Makine Kam nevoje te shes nje makine Volksvagen Polo, per arsye blerje te nje makine tj

Shes Makine

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (01:51):Kam nevoje te shes nje makine volksvagen polo, per arsye blerje te nje makine tjeter. makina eshte ne gjendje te mire. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne gjendje shume te mire motor

Shitet Makina Fiat Stilo , Motor 1.2 , Viti 2003. Ne Gjendje

Korce
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (01:46):Shitet makina fiat stilo , motor 1.2 , viti 2003. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,100 Euro Fiat shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.11.2019 (01:43):Shitet fiat punto ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo prov cmimi 1100€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

2,000 Euro Mercedes Benz Mercedes Benz E300

Mercedes Benz

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (00:34):Mercedes benz e300 ...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet audi a4 b6 ( timon anglez ) Shitet Audi a4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Viti i prodhimit

Shitet Audi A4 B6 ( Timon Anglez )

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

15.11.2019 (00:33):Shitet audi a4 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. viti i prodhimit 2003 . 1.9 tdi me 6 marsha . te gjitha sherbimet e kryera. dokumenta deri gusht 2020. timon anglez .kontakt : 069 82 83 225...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,200 Euro Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz full options  BMW 320 ci Super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 M3 look 100% Komand ne timo

Bmw 320 Ci Super Gjendje Benzin-gaz Full Options

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:55):Bmw 320 ci super gjendje benzin-gaz 2000cc viti 2002 m3 look 100% komand ne timon sedilje me ngrohje lekur100% clima tronike bizonale kompjuter bordi radjo audjo cd originale sistem alarmi impjant sekuencjal di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

5,700 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale 6+1 
Ne gjendje sh

Audi A3

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:42):Shitet audi a3 motorr 2.0 viti 2007 nafte kambio manuale 6+1 ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. komanda ne timon, xhama elektrike, kompjuter bordi, sedilje ne ngrohje,drita kseno bikseno, goma t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,700 Euro

4,000 Euro -Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Kambio automatike
Ne gjendje shum

-mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (23:42):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire sensor drita, shiu,pasqyre, drita kseno, baxho xhami, abs, esp, sedilje elektrike etj. cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

50,000 Euro 2015 PORSCHE CAYENNE NAFTE PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFTE. VITPRODHIMI FUND 2015.  Kilometra:114000   CMIMI:5000

2015 Porsche Cayenne Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

14.11.2019 (23:41):Porsche cayenne 3.0 nafte. vitprodhimi fund 2015. kilometra:114000 cmimi:50000€ i diskutueshem opsione: driving asistance, self brake pad. nr.kontakt: 0693200057...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet  Sharoni Shitet  Sharoni  1.9 nafte  

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

14.11.2019 (23:30):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

6,700 Euro -Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Motorr 2.2
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Dogana e p

-toyota Rav 4

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet toyota rav 4 motorr 2.2 viti 2007 ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 6700 euro...Lexo detajet..

5,490 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2007
160.000 km 
Kambio  automatike
Ne gjendje

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet volkswagen passat viti 2007 160.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 5490 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro -Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 200
Viti 2006
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shum

-audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet audi a3 motorr 200 viti 2006 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4500 euro ...Lexo detajet..

4,000 Euro Shes furgon Ford transit 2500 nafte diesel ne gjendje te shkelqyer Ford transit 2.5 nafte , mjeti ka 200000 km originale shumicen e jetes e ka kalu

Shes Furgon Ford Transit 2500 Nafte Diesel Ne Gjendje Te Shk

Berati
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Ford transit 2.5 nafte , mjeti ka 200000 km originale shumicen e jetes e ka kaluar ne garazh i gatshem per cdo prov te kontaktoj vetem te interesuarit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,300 Euro Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz Ml

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet mercedes benz ml motorr 270 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire xhama te zi, sedilje me ngrohje, navigator. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro -Ford C-Max Shitet Ford C-Max
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

-ford C-max

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet ford c-max motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, komanda ne timon, disqe alumini, goma te reja etj. letra te paguara per nje vit. cmimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,800 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kompj

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:05):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio automatike kompjuter bordi, limitatore shpejtesie, radio, cd, xhama elektrike, drita xenon, goma te reja 80% etj. e sapo ardhur nga gjermania do...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet opel corsa Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional  ne gjendje shum te mi

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (23:01):Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me sherbimet e sapobera vaj filtra gomina ferrota makina esht ne gjendje super ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:51):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:18):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:07):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (22:06):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas