makina vetur ne greqi  

 Online 34 lexues | 2 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

21.10.2019 (18:42):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,200 Euro Okaziooooon!!   Shitet Pezho viti 2001 1.9 naft Shitet pezho viti 2001
Motorr 1.9 naft i thjesht 
Kondicioner, gomat e reja

Okaziooooon!! Shitet Pezho Viti 2001 1.9 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (04:54):Shitet pezho viti 2001 motorr 1.9 naft i thjesht kondicioner, gomat e reja dokumentat deri ne prill 2020 cmimi 1200 euro i padiskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,800 Euro OKAZION!! SHITJE E MERCEDES C-CLASS 220 -Shitet Mercedes C-Class 220 CDI viti i prodhimit 2002.
-Dokumentat e sapoprera

Okazion!! Shitje E Mercedes C-class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (04:22):-shitet mercedes c-class 220 cdi viti i prodhimit 2002. -dokumentat e sapoprera. -kambio automatike. -sherbimet jane kryer vazhdimisht dhe është mirëmbajtur gjithmon. - cmimi 2800 euro - per çdo inform...Lexo detajet..

12,000 Euro Honda CR-V Shitet Honda CR-V
Motorr 2.0
Viti 2009
Benzine-Gaz
106.000 km
Ne gjendje sh

Honda Cr-v

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

22.10.2019 (02:53):Shitet honda cr-v motorr 2.0 viti 2009 benzine-gaz 106.000 km ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje me ngrohje. cmimi 12.000 euro...Lexo detajet..

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (01:02):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

1,000 Euro Mercedes Benz A Class  Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4 CDI
Benzine
185.000 km 
Ne gjendje s

Mercedes Benz A Class

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (00:59):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 cdi benzine 185.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

21,000 Euro E-Class 220 Blueefficiency 2014 Full Extra LooK 2016 E63//AMG Mercedes E-Class 220 Blueefficiency 2014 Full Extra LooK 2016 E63//AMG 
Makina

E-class 220 Blueefficiency 2014 Full Extra Look 2016 E63//am

Shkoder
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (00:48):Mercedes e-class 220 blueefficiency 2014 full extra look 2016 e63//amg makina posedon: ->distronic plus vet frenim kur ka sende metalike perpara ->fenera me shirita led ->170.000 km origjinale ->tavan kam...Lexo detajet..

1,700 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...RENO -SHENIK...VITI 2005...BENXIN-GAZ...ME 5 PORTA...MOTORR 1.6...M

💥💥💥okazion Shes Makin 1700€ Okazion💥💥💥

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.10.2019 (00:48):Shes makin...reno -shenik...viti 2005...benxin-gaz...me 5 porta...motorr 1.6...manuale...me tavan panoramik...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1700€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

7,700 Euro OKAZION VW GOLF VITI2010 MOTOR 1.6TDI FULL OPTION SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2010 MOTOR 1.6 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 190000 ME

Okazion Vw Golf Viti2010 Motor 1.6tdi Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (00:48):Shitet vw golf 6 viti 10/2010 motor 1.6 tdi ne gjendje shum te mire me 190000 me liber sherbimesh. full option ; fener bi xenon origjinal, navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi , sedike kamosh e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,700 Euro

3,200 Euro -Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2002 Look 2005
Nafte
Kambio automat

-mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (00:48):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2002 look 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te sapo paguara cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

8,800 Euro OKAZION BENZ VITI 09/2010 C200 CDI KAMBIO AUTOMAT SHES BENZ C200 CDI VITI 2010 KAMBIO AUTOMAT ME TE GJITHA OPSIONET NE GJENDJE PER

Okazion Benz Viti 09/2010 C200 Cdi Kambio Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shes benz c200 cdi viti 2010 kambio automat me te gjitha opsionet ne gjendje perfekte me liber sherbimesh. me dogane te paguar. cmimi 8800 euro cel 0693326867...Lexo detajet..

6,890 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 VITI 2008 MOTOR 2.2 NAFTE SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 2008 MOTOR 2.2 NAFTE ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA, FENE

Okazion Toyota Rav 4 Viti 2008 Motor 2.2 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shitet toyota rav 4 viti 2008 motor 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima, fener xenon +led, dy celsa, ganxhe rimorkimi, pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,890 Euro

5,400 Euro Okazion !! Skoda Yeti 2011, çmimi 5400 € Shitet Skoda Yeti, viti prodhimit 2011, teper ekonomike me motorr 1.2 benzine. M

Okazion !! Skoda Yeti 2011, çmimi 5400 €

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shitet skoda yeti, viti prodhimit 2011, teper ekonomike me motorr 1.2 benzine. makina eshte ne gjendje teper te mire, e gatshme per cdo lloje prove. Çmimi 5400 euro, pak i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,400 Euro

5,300 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz C Class 203
Motorr 220 CDI
Viti 2006
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shitet mercedes benz c class 203 motorr 220 cdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sherbimet e sapo bera. disqe 17 , pilot automatike, kseno original, navi, tapic...Lexo detajet..

4,500 Euro Ford Transit Shitet Ford Transit
Viti 1996
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri

Ford Transit

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
130,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shitet ford transit viti 1996 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 2020 cmimi 4500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,200 Euro -Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Viti 2002
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara
Cmimi

-ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shitet ford fiesta viti 2002 ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Mercedes Benz 250 Makina shitet per arsye emigrimi .te gjitha sherbimet e bera.e gatshme per cdo p

Mercedes Benz 250

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Makina shitet per arsye emigrimi .te gjitha sherbimet e bera.e gatshme per cdo prove.dekumentat e paguara per nje vit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,800 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1800€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...CITROEN...VITI 2010...BENXIN-GAZ...ME 5 PORTA...MOTORR 1.4...MANUAL

💥💥💥okazion Shes Makin 1800€ Okazion💥💥💥

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

22.10.2019 (00:47):Shes makin...citroen...viti 2010...benxin-gaz...me 5 porta...motorr 1.4...manuale...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1800€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,000 Euro Pezho Shitet peugeot 306 . 1.6 benzin -gaz impjanti i regjistruar ne leje te qarkullim

Pezho

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

22.10.2019 (00:36):Shitet peugeot 306 . 1.6 benzin -gaz impjanti i regjistruar ne leje te qarkullimit.makina esht ne gjendje te mir .dokumentat deri ne dhjetor. shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,600 Euro Shes mercedes Benz  Shes mercedes Benz c clas 220 viti 2002,makina eshte me letra te paguara per nje

Shes Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2019 (23:58):Shes mercedes benz c clas 220 viti 2002,makina eshte me letra te paguara per nje vit,goma te reja,bateri te re vaj filtra dhe sherbime te gjitha te bera,makina eshte e mbajtur per merak e gatshme per cdo prove ...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet GOLF4 TDI Shitet GOLF 4 
TDI me DI te kuqe 
Viti:2000
Km: 186000
Kambio: Manuale me 7

Shitet Golf4 Tdi

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2019 (23:58):Shitet golf 4 tdi me di te kuqe viti:2000 km: 186000 kambio: manuale me 7 marsha bashk me indietron makines i kane mbaruar letrat ne fund te gushtit dhe shitet per arsye emigrimi. kontakti vetem ne what...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,700 Euro Okazion! Shitet Smart ForTwo 2002 Shitet Smart ForTwo, Viti 2002, 600 kubik. Makina shitet per arsye mosperdorimi.

Okazion! Shitet Smart Fortwo 2002

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
90,000 Kilometra

21.10.2019 (23:43):Shitet smart fortwo, viti 2002, 600 kubik. makina shitet per arsye mosperdorimi. ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe vizuale. e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

900 Euro FORD KA OKAZION 🔥Ford Ka 🔥
🔥1.3 benzine (1290cc)🔥
🔥Me kondicioner🔥
🔥Shum

Ford Ka Okazion

Korce
Benzin Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2019 (23:35):🔥ford ka 🔥 🔥1.3 benzine (1290cc)🔥 🔥me kondicioner🔥 🔥shume ekonomike (qytet,jashte)🔥 🔥e sapolyer 🔥 🔥sallon meshin gri 🔥 🔥player aux,usb,kamer parkimi.. 🔥 🔥sher...Lexo detajet..

5,000 Euro Jeep Cherokee Shitet Jeep Cherokee
Motorr 2.8
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cm

Jeep Cherokee

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.10.2019 (23:22):Shitet jeep cherokee motorr 2.8 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

4,999 Euro Suzuki 4X4 Shitet Suzuki 4X4
Motorr 1.6
Viti 2007
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendj

Suzuki 4x4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

21.10.2019 (23:17):Shitet suzuki 4x4 motorr 1.6 viti 2007 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 4999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,999 Euro

1,300 Euro Shes makine Reno clio viti 99 benzine 1.2 super gjendje dokumentet deri me 07 08 2020

Shes Makine

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

21.10.2019 (23:17):Reno clio viti 99 benzine 1.2 super gjendje dokumentet deri me 07 08 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas