makinat bujqesore  

 Online 244 lexues | 13 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,250 Euro Alfa Romeo OKAZION ALFAROMEO LETRAT PER 1 VITI NE SUPER GJENDJE CMIMI 1200EURO......OKAZIOO

Alfa Romeo

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (20:12):Okazion alfaromeo letrat per 1 viti ne super gjendje cmimi 1200euro......okazioooooon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:12):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,100 Euro Benz c class 220 Okazion 
Benz C Class 220 Gjendje shume e mire te gjitha , kilomentra origjinale sherbi

Benz C Class 220 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (20:06): benz c class 220 gjendje shume e mire te gjitha , kilomentra origjinale sherbimet e bera me ndrrim vaj motorri dhe kambio automat , ferrota te reja rrip dinamo te ri te sapo ndrruar . goma te reja. dokumenta ...Lexo detajet..

7,500 Euro Cls 320 cdi te gjitha sherbimet e bera gadi per cdo lloj prove Cls cdi 320 gadi per ta provuar

Cls 320 Cdi Te Gjitha Sherbimet E Bera Gadi Per Cdo Lloj Pro

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:59):Cls cdi 320 gadi per ta provuar...Lexo detajet..

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:58):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

45,000 Leke Ford fiesta 1.2 benzin . makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i ka

Ford Fiesta 1.2 Benzin .

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:58):Makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i kan mbaruar letrat.cmimi i diskudushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

45,000 Leke

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:56):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

3,500 Euro Shes Golf 5 2004 1.9 TDI 3500 e Shes Golf 5 ngjyre te zeze motorr 1.9 nafte manuale shum ekonomik.
Makina eshte

Shes Golf 5 2004 1.9 Tdi 3500 E

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (19:54):Shes golf 5 ngjyre te zeze motorr 1.9 nafte manuale shum ekonomik. makina eshte shum pak e perdorur dhe eshte perdorur nga femer. ne gjendje shume te mire xhenerike. e gatshme per cdo lloj prove. cmimi i di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

6,000 Euro X5 2005 Makina eshte super gjendje Goma te reja auto pilot me sherbime te bera me dokume

X5 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (19:50):Makina eshte super gjendje goma te reja auto pilot me sherbime te bera me dokumenta te prera deri ne dhjetor, cmim pak i diskutueshem 6.000€ shitet per arsye emigrimi, makinen vetem e kam perdor mund ta shiko...Lexo detajet..

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale 
Ne gj

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:48):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 23 qershor cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,700 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee Full Shitet Jeep Grand Cherokee
2.7 Nafte
Krah Anglez
Sedilje me memorie
Baxho
A

Shitet Jeep Grand Cherokee Full

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:36):Shitet jeep grand cherokee 2.7 nafte krah anglez sedilje me memorie baxho automatik dvd+ekran bagazhier 9 cd cruise controll sedilje me fryrje+ngrohje 4+1 letrat i ka der ne 12 janar 2021 ...Lexo detajet..

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (19:21):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:21):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,000 Euro Shes nissan micra Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner

Shes Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:12):Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,790 Euro Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner,

Benz C-class 203 / Cmimi I Disutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (18:34):Automatike. nafte. gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. me kondicioner, mp3 player. me baxho siper. letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Peugeot 307 Makina eshte tener ekonomike.shum e paster.te gjith sherbimet e kryera.Goma te r

Shitet Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (18:34):Makina eshte tener ekonomike.shum e paster.te gjith sherbimet e kryera.goma te raj a bateri e sa po vene e re.me navi te madh.motor tdi.mbyllje qendrore me komand. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

900 Euro Shes volkswagen lupo nafte 1.7 ne gjendje te mire motorike me letra te prera deri ne 30 dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo nafte 1.7 ne gjendje te mire pune me dokumenta te paguara d

Shes Volkswagen Lupo Nafte 1.7 Ne Gjendje Te Mire Motorike M

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (18:30):Shes volkswagen lupo nafte 1.7 ne gjendje te mire pune me dokumenta te paguara deri ne dhjetor te 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (18:28):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Makina Ne shitje Shitet Ford Ka me letra per nje vit. Gomat e reja 
Asnje lloj difekti.. shitet

Makina Ne Shitje

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
70,000 Kilometra

06.06.2020 (18:19):Shitet ford ka me letra per nje vit. gomat e reja asnje lloj difekti.. shitet per arsyje mos perdorimi per shume na kontaktoni...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (18:15):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,450 Euro Volswagen passat Passat 1.6 benzin gaz i 2000 
Me klima 
Bombula gazit ne gomen rezerv 
I shen

Volswagen Passat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (18:13):Passat 1.6 benzin gaz i 2000 me klima bombula gazit ne gomen rezerv i shenuar ne leje te qarkullimit. sherbime te sapo kryera letrat deri ne shkurt 2021 shum e paster si makine e gatshme per cdolloj p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,450 Euro

1,800 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris 
Motorr 1.0
Benzine 
Kambio manuale 
Ne gjendje shume te

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (17:43):Shitet toyota yaris motorr 1.0 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1800 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,800 Euro Mazda 3 Shitet Mazda 3
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Mazda 3

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (17:32):Shitet mazda 3 motorr 1.6 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike sedilje me ngrohje,disqe alumini mazda etj cmimi 2800 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (14:18):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,200 Euro Shitet Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza , viti 2000, 1.4 MPI 8V. Dokumentat e paguara deri Tetor 2020.

Shitet Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (17:31):Shitet seat ibiza , viti 2000, 1.4 mpi 8v. dokumentat e paguara deri tetor 2020. makine familjare ne gjendje te mire mekanike dhe motorike. karburant benzin-gaz....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,300 Euro Op Toyota yaris.ne gjendje shum te mir benzin gaz.letrat der ne gusht.

Op

Pogradec
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (17:26):Toyota yaris.ne gjendje shum te mir benzin gaz.letrat der ne gusht....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas