marr dhe jap  

 Online 300 lexues | 0 njoftime ne pritje

8,700 Euro

Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 8,700 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.07.2019 (18:12):Kambio automatike, nafte, motorr 2.0, sensore parkimi prapa, navigator, kompjuter bordi, 6- cd, karte sd, vetem 1 perdorues ne shqiperi...Lexo detajet..

1,800 Euro Okazion okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne q

Okazion

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

20.07.2019 (17:36):Okazion shitet urgjente golf 4 1.9 naft pa te kuqe viti 98 letrat i skadojn ne qershor te 2020 gomat te reja te 4 brigeston vaj filtra te nderuara makina shitet per arsye emigrimi .te int te kont .0692680092...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2019 (17:36):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (17:32):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,850 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Posedon: Kondicioner, abs, srs, a

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (17:24):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 posedon: kondicioner, abs, srs, airbag, mbyllje me pult, sedilje me ngrohje, pasqyre elektrike, xhama elektrike etj. ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera c...Lexo detajet..

4,500 Euro Pasat Shitet pasat 2005-2006 ne gjendje te mire motorike , me letrat te paguara , moto

Pasat

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2019 (17:20):Shitet pasat 2005-2006 ne gjendje te mire motorike , me letrat te paguara , motorr 2 nafte , te intersuar te na kontaktojn ne nr 0672498608...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,400 Euro (OKAZION) Shitet golf 4 Golf 4 viti 2000 >1.9 TDI (I E KUQE)5 DYER NGJYRE GRI NE PERLE, KAMBIO MANUAL

(okazion) Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2019 (17:16):Golf 4 viti 2000 >1.9 tdi (i e kuqe)5 dyer ngjyre gri ne perle, kambio manuale 5 marshe,klima tronik,4 xhama elektrike, pasqyre elektrike,airbeg,fenere mjegulle. shume ekonomike ne gjendje shume te mire .(shite...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (17:15):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (17:32):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (17:14):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 700 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro SUPER OKAZION VW POLO 2007 SUPER OKAZION VW POLO 2007 
Benzin + Gaz Viti 2007 
Kambio manuale Super gjend

Super Okazion Vw Polo 2007

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

20.07.2019 (16:54):Super okazion vw polo 2007 benzin + gaz viti 2007 kambio manuale super gjendje 16900 km origjinale e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar. cmimi 2900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (16:53):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Fiat grande punto benzin gaz super gjendje 2800€ [u]shitet fiat grende punto 
Viti prodhimit 2006 
Motorr 1.3 benzin gaz ne sup

Fiat Grande Punto Benzin Gaz Super Gjendje 2800€

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (16:49):[u]shitet fiat grende punto viti prodhimit 2006 motorr 1.3 benzin gaz ne super gjendje teknike dhe vizuale me letra te paguara kindicioner xhama elektrik pasqyra elektrike me 2 celesa cmim okazion 2800€ p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,800 Euro Mitsubishi colt 2005 Benzin/gaz 2800€ Mitsubishi colt 2005 1.3 benIn/ gaz me impjant te markes BRC montuar ne Itali ne

Mitsubishi Colt 2005 Benzin/gaz 2800€

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (16:48):Mitsubishi colt 2005 1.3 benin/ gaz me impjant te markes brc montuar ne itali ne koncesionar, - pasqyra elektrike,- xhama elektrik - komanda ne timon,-kondicioner super- baxha,-pedali i gazit elektrik maki...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

3,800 Euro ⚫️ AUDI A3 me dogane te Paguar Viti 2006 Audi a 3 viti 2006 me dogan te paguar kamje manuale 200 naft 4×4 kseno origjina

⚫️ Audi A3 Me Dogane Te Paguar Viti 2006

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (16:22):Audi a 3 viti 2006 me dogan te paguar kamje manuale 200 naft 4×4 kseno origjinale disqe 17 4 goma te reja me sherbime te bera ne itali me 191000 kilometra origjinale klima kasetofon origjinal komanda n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (16:17):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault cilo
Motorr 1.2
Viti 2000
Benzine
Xhama elektrike, 2 celesa,

Shitet Renault Clio

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (16:15):Shitet renault cilo motorr 1.2 viti 2000 benzine xhama elektrike, 2 celesa, kondicioner etj ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (17:22):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

80,000 Leke Makine ne shitje Peugeot 106
1.0 benzin
Viti 99'
Me letra te prera deri ne shkurt

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (16:13):Peugeot 106 1.0 benzin viti 99' me letra te prera deri ne shkurt ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

80,000 Leke

5,000 Euro Shitet Okazion

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (16:11):Okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

3,200 Euro Audi A6 2001 Shitet Audi A6 .
Motorri : 2.5 TDI
Mortor V6. 
Sistem frenimi : ABS.
Kamio :

Audi A6 2001

Berati
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

20.07.2019 (16:11):Shitet audi a6 . motorri : 2.5 tdi mortor v6. sistem frenimi : abs. kamio : automatike - tiptronic kondicioner klima. viti prodhimit : dhjetor 2001. quattro (4x4) sensor parkimi vetëm mbrapa. makin...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Makina Mercedez - Benz Aclass Makina ne gjendje shum te mire pune e gateshme per cdo lloj prove te mundeshme.

Shitet Makina Mercedez - Benz Aclass

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (16:11):Makina ne gjendje shum te mire pune e gateshme per cdo lloj prove te mundeshme. e sapokualiduar benzine - gaz...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.4
228.000 km
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Shitet Golf 4

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2019 (16:09):Shitet golf 4 motorr 1.4 228.000 km benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire. siguracioni deri me 31.07.2019 kolaudimi deri me 28.01.2020 taksat deri me 20.09.2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Foristrad 2500 euro Okazion foristrad honday.4here4.letrat i ka deri ne prill 2020.impjanti gazit i

Foristrad 2500 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2019 (16:04):Okazion foristrad honday.4here4.letrat i ka deri ne prill 2020.impjanti gazit i vendosur ne 2018.shitet per arsye shendetesore...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,000 Euro Audi A4 1.9 TDI Shes Audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. Makina esht ne gjendje shum te mire si mekan

Audi A4 1.9 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.07.2019 (16:02):Shes audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. makina esht ne gjendje shum te mire si mekanike ashtu dhe nga pamja e jashtme. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 2002
Benzine
Motorr 1.2 me 8 valvula
Goma te reja, xh

Shitet Fiat Punto

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (15:59):Shitet fiat punto viti 2002 benzine motorr 1.2 me 8 valvula goma te reja, xhama elektrike letra te paguara cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (15:54):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Nafte
Viti 2004-2005
230.000 km
Ne gjendje shume t

Shitet Golf 5

Lushnje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2019 (15:47):Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte viti 2004-2005 230.000 km ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. dogana e paguara gati per letra. cmimi 3600 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Renault Shitet Renault
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Letra te paguara
Cmimi 1500 E

Shitet Renault

Pogradec
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

20.07.2019 (15:44):Shitet renault viti 2005 nafte kambio manuale letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

20.07.2019 (15:40):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Shitet Golf 4. 1.9 TDI. Klima. Shitet Golf 4. Fund 1999. TDI 1.9 nafte. Klima. Me dokumenta te plota deri ne ko

Shitet Golf 4. 1.9 Tdi. Klima.

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

20.07.2019 (15:38):Shitet golf 4. fund 1999. tdi 1.9 nafte. klima. me dokumenta te plota deri ne korrik 2020. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

20.07.2019 (15:38):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

20.07.2019 (15:04):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas