mercedes benz 250 lushnje  

 Online 275 lexues | 6 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (12:06):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:09):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (09:19):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Volkswagen Golf 4  Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (19:35):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (19:33):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro ford focus ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike

Ford Focus

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (19:15):Ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike . me letra deri ne 27 dhjetor 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,000 Euro Okazion Ford focus 1.8 tdci Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) OPSIONET- Kambio manuale - komanda ne timo

Okazion Ford Focus 1.8 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (19:12):Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) opsionet- kambio manuale - komanda ne timon - kondicioneri ne gjeneje shum te mire - kasetofon sony original nga fabrika, cd,aux, - 4 xhamat elektrik - kompjuter bordi - ab...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,600 Euro Shitet Opel Corse  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2002
Nafte
Letra te paguara deri ne tetor

Shitet Opel Corse

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (19:04):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2002 nafte letra te paguara deri ne tetor ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Lancia Libra  Shitet Lancia Libra
Motorr  1.8
Benzine-Gaz
Kambio manuale 
Viti 2001
Ne gj

Shitet Lancia Libra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (19:02):Shitet lancia libra motorr 1.8 benzine-gaz kambio manuale viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
166.000 km
Goma te reja,kondi

Peugeot 206

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (19:00):Shitet peugeot 206 motorr 1.6 viti 2006 nafte 166.000 km goma te reja,kondicioner,dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (12:40):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (18:46):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro shitet shitet sprinteri cdi 416 viti 2002 full opshen i kadshem per cdo lloj prove

Shitet

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (18:45):Shitet sprinteri cdi 416 viti 2002 full opshen i kadshem per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

9,900 Euro Passat cc - Viti 2010  Shitet Passat cc Sportline. Super e paster, shume pak e perdorur. Viti 2010. Kam

Passat Cc - Viti 2010

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

18.09.2019 (18:37):Shitet passat cc sportline. super e paster, shume pak e perdorur. viti 2010. kambio automatike-tiptronik. 80,000km. model amerikan. motorri 2000 benzine tsi e pershtatshme per impiamt gazi. xhami me sensor shi...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Fiat punto Shitet fiat punto viti dhjetor i 2002 benzin 1.2 me 8 valvula .makina disponon k

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (18:26):Shitet fiat punto viti dhjetor i 2002 benzin 1.2 me 8 valvula .makina disponon kondicioner timon city xhama elektik 2 celsa me pult hapje-mbyllje me pult sistem alarmi kasetofon me cd mp3.te gjitha sherbimet e ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,900 Euro Shitet Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 1.6
Viti 2004
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume t

Shitet Volkswagen Touran

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (18:19):Shitet volkswagen touran motorr 1.6 viti 2004 benzine-gaz ne gjendje shume te mire. dogana e paguara. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (18:16):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (17:55):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne januar 2020 cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2001
Nafte
189.000 km
Ne g

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (17:55):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2001 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900 € MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...SEAT IBIZA....ME NAFT...5 PORTA...MANUALE...E ZEZ...ME DOGAN TË PA

🔥🔥🔥okazion.shes 1900 € Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2019 (17:53):Shes makin...seat ibiza....me naft...5 porta...manuale...e zez...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

32,000 Euro Vinça kosh Shes dy vinça kosh tè vitit 2011
Nissan cobstar 
Multiitel pagliero
I pari

Vinça Kosh

Shkoder
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

2,100 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Nafte 
Goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elekt

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:36):Shitet ford focus nafte goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kondicioner
Ne gjendje shume te mir

Shitet Ford Focus.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:33):Shitet ford focus motorr 1.8 benzine-gaz kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro chryzler CHryzler voyager 6+1 ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera cmimi i p

Chryzler

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (17:32):Chryzler voyager 6+1 ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera cmimi i padiskutueshem...Lexo detajet..

1,700 Euro Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Kambio manuale
Viti 2005
Ne gjendje shu

Ford Fiesta

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:13):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte kambio manuale viti 2005 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Peugeot 206 sedane Shitet Peugeot 206 sedane me bagazh, viti 2008, airbag + kondicioner, kambio man

Peugeot 206 Sedane

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

18.09.2019 (17:13):Shitet peugeot 206 sedane me bagazh, viti 2008, airbag + kondicioner, kambio manuale, benzine gaz, ngjyre e kuqe, 127000 km. per me shume kontaktoni ne nr 0692052723...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Shitet Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (17:11):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2000 euro ...Lexo detajet..

180,000 Leke shitet golf 4 shitet golf kater ne kushte shume te mira xhenerike dhe mororike 180000 leke let

Shitet Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (17:08):Shitet golf kater ne kushte shume te mira xhenerike dhe mororike 180000 leke letra deri ne nentor ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (17:07):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas