mercedes benz tirana  

 Online 68 lexues | 10 njoftime ne pritje

2,300 Euro OKAZIONE POLO 2005 Shitet Polo viti 2005, Cmimi 2300€ Latrat te paguar per 1 vit, 1.2 Benzine, Ko

Okazione Polo 2005

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

28.01.2020 (07:16):Shitet polo viti 2005, cmimi 2300€ latrat te paguar per 1 vit, 1.2 benzine, konsum ekonomik 4 litra/100km, radio cd, gomat 80% te reja, kondicioner, abs, sherbimet e bera gati per cdo lloj prove dhe testimi m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

28.01.2020 (06:13):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

700 Euro Sharon Shitet Sharon 
Viti 1999
Letra te mbaruara
Cmimi 700 Euro

Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

28.01.2020 (06:05):Shitet sharon viti 1999 letra te mbaruara cmimi 700 euro ...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

28.01.2020 (05:49):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

2,250 Euro Ambasada e Rumanise Shet VW Passat 2005 Ambasada e Rumanise Shet VW Passat viti 2005

Ambasada E Rumanise Shet Vw Passat 2005

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

28.01.2020 (02:25):Ambasada e rumanise shet vw passat viti 2005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,250 Euro

1,300 Euro Ambasada e Rumanise shet Kia Carens Ambasada e Rumanise shet Kia Carens viti 2003

Ambasada E Rumanise Shet Kia Carens

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
90,000 Kilometra

28.01.2020 (02:24):Ambasada e rumanise shet kia carens viti 2003...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,700 Euro Ambasada e Rumanise shet VW Passat 2003 VW Passat viti 2003

Ambasada E Rumanise Shet Vw Passat 2003

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

28.01.2020 (01:46):Vw passat viti 2003...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,800 Euro shitet c class C class 200 naft
Ne gjendje shum te mir
Sallon meshin
Drita xeno
Pasqyra me

Shitet C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.01.2020 (00:48):C class 200 naft ne gjendje shum te mir sallon meshin drita xeno pasqyra me palosje elektrike timon anglez me letra per 12 muj 0685732361 0696453258 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (23:34):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

800 Euro Shitet Ford Focus 1.6 , 2001  Ford fokus benxin 1.6.2001

Me siguracin per nje vit por ne shkurt mbaron taks

Shitet Ford Focus 1.6 , 2001

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

27.01.2020 (23:15):Ford fokus benxin 1.6.2001 me siguracin per nje vit por ne shkurt mbaron taksat dhe kualudimi ....Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

27.01.2020 (22:56):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,900 Euro -Mercedes-Benz A Class Shitet Mercedes-Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2003
Nafte
Kambio automatike

-mercedes-benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

27.01.2020 (22:49):Shitet mercedes-benz a class motorr 1.7 viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit. cmimi 1900 euro per me shum informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (22:46):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

1,400 Euro Mercedes Benz 200 D Shitet Mercedes Benz
Motorr 200D
Viti 1990
Nafte
281.000 km 
Kambio manuale

Mercedes Benz 200 D

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
250,000 Kilometra

27.01.2020 (22:43):Shitet mercedes benz motorr 200d viti 1990 nafte 281.000 km kambio manuale,4 marshe. ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te muajit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (22:43):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,650 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C 3
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
124.000 km
Kambio manuale 
N

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

27.01.2020 (22:33):Shitet citroen c 3 motorr 1.4 viti 2006 nafte 124.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogane e paguar dhe letra te paguar per nje vit. cmimi 1650 euro per me shume informacion, me kontakton...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

3,500 Leke passat  Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur kli

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

27.01.2020 (22:33):Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur klima tronic serdiljet e para me ngrofse ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Leke

1,250 Euro Ford focus Ford focus viti 2005,    100,000km
Benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si

Ford Focus

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

27.01.2020 (22:32):Ford focus viti 2005, 100,000km benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si i ri kosovo, pejë Çmimi 1250...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,300 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Audi A3

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

27.01.2020 (22:28):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

4,100 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Ne gjendje shume te mire
Dogana e paguara
Cmimi

Mercedes Benz B Class

Lushnje
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (22:26):Shitet mercedes benz b class ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 4100 euro per me shume informacion me kontaktoni! ...Lexo detajet..

2,000 Euro OKAZION !! Shitet Makina ! Shitet makina Fiat Punto ,ne shendje shume te mire

Okazion !! Shitet Makina !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (22:25):Shitet makina fiat punto ,ne shendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

13,500 Euro c 300 benzine gaz 2012 c 300 benzine gaz 2012 Avantgarde navi te madh, kamera , baxho, sedilie elektrik

C 300 Benzine Gaz 2012

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

27.01.2020 (22:24):C 300 benzine gaz 2012 avantgarde navi te madh, kamera , baxho, sedilie elektrike, ngrohje look amg irigjinaal i sapo targuar , 133000 km. (mundesi nderrimi) cmimi 13.500 euro nr kontakti :0672662222...Lexo detajet..

4,200 Euro Volkswagen Golf- 5 Shitet Volkswagen
Motorr 1.9 TDI 
Viti 2007
Kambio automatike DSG 
Sensor pa

Volkswagen Golf- 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.01.2020 (22:19):Shitet volkswagen motorr 1.9 tdi viti 2007 kambio automatike dsg sensor parkimi, pasqyra me palosje, komanda ne timon, radio,cd, pilot automatike etj ne gjendje shume te mire cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

27.01.2020 (21:21):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

3,000 Euro SHITET BENZ C220 SHITET BENZ C220 NAFT KAMBIO MANUALE 6+1MARRSHE DOKUMENTAT PER 1 VIT. TAPICERI L

Shitet Benz C220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

27.01.2020 (22:04):Shitet benz c220 naft kambio manuale 6+1marrshe dokumentat per 1 vit. tapiceri lekur, disqe alumini amg. bagazhier. shitet 3000 euro. tel 0692120120 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,300 Euro Shes golf 4 automatik ,2300 Euro  Shitet Golf 4 Portobagazh, vit prodhimi Dhjetor 2002 me Motorr 1.9 Tdi (i e kuqe

Shes Golf 4 Automatik ,2300 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

27.01.2020 (22:03):Shitet golf 4 portobagazh, vit prodhimi dhjetor 2002 me motorr 1.9 tdi (i e kuqe) me kambjo automatike dhe eshte euro 4 .letrat te paguara deri ne 25 shtator 2020. gomat 100 % te reja jane prodhim i prill 2019....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas