merrjep makina  

 Online 241 lexues | 4 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (19:34):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

1,700 Euro Renault Cabriolet Shitet Renault Cabriolet
Motorr 1.6
Viti 2003
Benzine-Gaz
170.000 km 
Ne gj

Renault Cabriolet

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (23:56):Shitet renault cabriolet motorr 1.6 viti 2003 benzine-gaz 170.000 km ne gjendje shume te mire, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te sapo paguara cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2 Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

22.08.2019 (23:37):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Peugeout 307 Peugeot 307 / 1.6 nafte
Letrat deri vitin tjeter n Mars ... cmimi shume pak i

Peugeout 307

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (23:36):Peugeot 307 / 1.6 nafte letrat deri vitin tjeter n mars ... cmimi shume pak i diskutushem vetem per pak dit... okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro shitet per makine me te madhe familjare makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj

Shitet Per Makine Me Te Madhe Familjare

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (23:31):Makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Makine ne shitje Shes makine peugeot 206 ..makina ne gjendje shume te mire ..1.4 benzin..me dokum

Makine Ne Shitje

Vlore
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:28):Shes makine peugeot 206 ..makina ne gjendje shume te mire ..1.4 benzin..me dokumente te paguara dhe ekonomike ..shitet per arsye mosperdorimi nga nje shofere grua...cmimi 1500€ i diskutueshem..0694430691...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,500 Euro Golf 4. Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Klima, goma te reja, xhama elektrik

Golf 4.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:26):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2001 nafte klima, goma te reja, xhama elektrike, disqe 16, letra te paguara. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2002
Kambio manuale
Nafte
Kondicioner,

Shitet Renault Clio

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:25):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2002 kambio manuale nafte kondicioner, xhama elektrike, mp3 letra te paguara deri ne 2020 ne gjendje shume te mire cmimi 1450 euro nr tel 0692219255...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

2,400 Euro Shitet Volkswagen Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.9
Viti 2003
Nafte
Kondicioner, Gomat e reja

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (23:24):Shitet volkswagen polo motorr 1.9 viti 2003 nafte kondicioner, gomat e reja letra te paguara per nje vit ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Fiat punto 1.9 nafte Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te p

Fiat Punto 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

22.08.2019 (23:24):Shes fiat punto viti prodh 2002 makina ne gjendje te mir motorrike me letra te paguara per 1 vite ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,200 Euro Shitet Fiat Grand Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2008
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Shitet Fiat Grand Punto

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (23:11):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2008 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,200 Euro Shitet Peugeot 206,2004,1.4 bensine-gaz Shitet makine tip Peugeot 206, me vit prodhimi 2004 dhe motorr 1.4 benzine gaz.K

Shitet Peugeot 206,2004,1.4 Bensine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

22.08.2019 (23:11):Shitet makine tip peugeot 206, me vit prodhimi 2004 dhe motorr 1.4 benzine gaz.kambio automatike. ngjyra eshte e kuqe. me kondicioner. dokumentacioni i makines per vititn 2019 i paguar. cmimi 2200 euro i diskut...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:05):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.4
Benzine
Viti 1999
Siguracioni deri ne Gusht, ta

Shitet Opel Astra

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:05):Shitet opel astra motorr 1.4 benzine viti 1999 siguracioni deri ne gusht, taksa deri ne shkurt 2020, pa kualidimi. ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Golf 3 Motorr: 1.6 benzine-gaz me injeksion
Ka kondicioner, disqe alumini,xhama elektr

Golf 3

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (23:05):Motorr: 1.6 benzine-gaz me injeksion ka kondicioner, disqe alumini,xhama elektrik ne 4 dyer,goma te perdorura 20%. ne gjendje shume te mire xhenerike. siguracion deri ne shkurt 2020 dhe kolaudim deri ne nent...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (23:03):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

650 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.8
Viti 1999
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Le

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (23:02):Shitet ford fiesta motorr 1.8 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 650 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7 CDI
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

22.08.2019 (23:00):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 cdi viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (23:00):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

200,000 Leke Mercedes Benz C Class. Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 1996
Nafte
250.000 km
Ne g

Mercedes Benz C Class.

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

22.08.2019 (22:55):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1996 nafte 250.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

3,900 Euro Okazion Mazda Automatike 4x4 benzin +gaz 2.0 viti 2006 dok ok der 2020 Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4 
Motor 2.0 benzin +gaz me zinxhir 
Gjendje

Okazion Mazda Automatike 4x4 Benzin +gaz 2.0 Viti 2006 Dok O

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

22.08.2019 (22:55):Mazda 6 viti 2006 kamje automat 4x4 motor 2.0 benzin +gaz me zinxhir gjendje perfekte super ekonomike ne gaz me dokumenta te paguara der ne 2020 me clima bi zona komanda ne timon sedilje me ngrohje xha...Lexo detajet..

3,200 Euro Mercedes Benz W210 Shitet Mercedes Benz E210
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz W210

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

22.08.2019 (22:55):Shitet mercedes benz e210 motorr 220 cdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (22:53):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,250 Euro Peugeot Shitet Peugeot
Motorr 1.3
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Peugeot

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (22:52):Shitet peugeot motorr 1.3 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,189 Euro Shitet Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.6
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje shume te m

Shitet Opel Astra

Durres
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (22:50):Shitet opel astra motorr 1.6 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1189 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Shitet Volkswagen
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

22.08.2019 (22:48):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas