mini cooper merrjep  

 Online 256 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (20:19):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,200 Euro Passat 1.9 auto  per arsye emigrimi

Passat 1.9 Auto

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Per arsye emigrimi...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet makine mazda 2 me nafte 1.2 viti prodhimit 2003 me letra te paguara gjendja prefekte kamjo ma Shitet makine mazda2 me nafte motor 1.4 viti prodhimit 2003 me dokumenta te pors

Shitet Makine Mazda 2 Me Nafte 1.2 Viti Prodhimit 2003 Me Le

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Shitet makine mazda2 me nafte motor 1.4 viti prodhimit 2003 me dokumenta te porsa prera gjendje prefekte dhe shume ekonomike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 4 benzin gaz 1.6 ose ndrohet me makin nafte  Shitet Golf 4 benzin gaz 1.6 ose ndrohet me makin nafte makina esht ne gjendje s

Shitet Golf 4 Benzin Gaz 1.6 Ose Ndrohet Me Makin Nafte

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Shitet golf 4 benzin gaz 1.6 ose ndrohet me makin nafte makina esht ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e kryera letrat te paguara deri ne dhjetor te 2020 e gatshme per cdo lloj kontrolli ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

20,000 Euro Shitet benz cls Shitet benz cls 350 model amg ngjyre e zeze me dokumenta re rregullta.

Shitet Benz Cls

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Shitet benz cls 350 model amg ngjyre e zeze me dokumenta re rregullta....Lexo detajet..

6,000 Euro Toyota land cruiser Shitet toyota land cruiser 3.0 nafte nuk e kap takse luksit eshte 2987cc makina

Toyota Land Cruiser

Berati
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Shitet toyota land cruiser 3.0 nafte nuk e kap takse luksit eshte 2987cc makina esht 4x4 me dy pozicione te shpejt dhe te ngadalt full opsion me baxha elektrike ,sendilje lekure me ngrohje me fryrje levizje ele...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

1,200 Euro Ford Focus 2001 Nafte 1.7 Shitet Ford Focus.
Vit prodhimi ne fund 2001
Kilometra 139.000
Motorr Nafte,

Ford Focus 2001 Nafte 1.7

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Shitet ford focus. vit prodhimi ne fund 2001 kilometra 139.000 motorr nafte, 1.7 kambio manuale. letra te paguara deri ne fund te shtatorit. makina gjendje ok....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,700 Euro Shitet golf 4 benzin gaz Golf 4 benzin gaz 1.6 sr viti 2000 gazi ne lejen e qarkullimit

Shitet Golf 4 Benzin Gaz

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (22:40):Golf 4 benzin gaz 1.6 sr viti 2000 gazi ne lejen e qarkullimit...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,900 Euro BWM Shitet BMW ne gjendje shume te mire, nafte motor 2.0, 155.000 km, me letra te pa

Bwm

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (22:33):Shitet bmw ne gjendje shume te mire, nafte motor 2.0, 155.000 km, me letra te paguara deri ne korrik 2020. cmimi 3900 euro. 0682884392 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike OKAZION 3000€ Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike,v 2005 dale n

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (22:13):Okazion 3000€ mercedes benz a class a160 nafte ,kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 dogane te paguar , kamio automatike, xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne t...Lexo detajet..

3,500 Leke passat  Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur kli

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

24.02.2020 (21:54):Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur klima tronic serdiljet e para me ngrofse ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Leke

2,300 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio automatike
Ne gjend

Volkswagen Golf 4

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:51):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

4,900 Euro Vw golf 1.9 NAFT 2006 AUTOMAT FULL OPTIONS GJERMANIA  Vw golf 1.9 NAFT viti 2006 
E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar 
Ful

Vw Golf 1.9 Naft 2006 Automat Full Options Gjermania

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:51):Vw golf 1.9 naft viti 2006 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar full options kamje automat dsg, marshe ne timon me pilot automatic, komanda ne timon bluetooth per telephone, clima bi zona, se...Lexo detajet..

2,200 Euro Chevrolet Kalos  Shitet Chevrolet Kalos 1.4 benzine/gas viti i prodhimit 2005. Impianti origjinal

Chevrolet Kalos

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:50):Shitet chevrolet kalos 1.4 benzine/gas viti i prodhimit 2005. impianti origjinal sic ka ardhur nga gjermania. makina eshte ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e bera. gomat e dimrit jane te reja. per ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4- Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjen

Volkswagen Golf 4-

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:49):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (21:44):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,800 Euro Opel Corsa  Shitet Opel Corsa 
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Kambio automatike 
Ne gjend

Opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (21:36):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2003 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet VW Polo 1.4 benzin-gaz . Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. Kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderua

Shitet Vw Polo 1.4 Benzin-gaz .

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:36):Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderuara vaj filtra. letrat deri me fund maji....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Alfa 147 Shitet Alfa 147
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Alfa 147

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:32):Shitet alfa 147 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,000 Euro Sprinter 208 ne gjendje shum te mir pune letrrat te gjitha te paguara  Cmimi i diskutueshem

Sprinter 208 Ne Gjendje Shum Te Mir Pune Letrrat Te Gjitha T

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:27):Cmimi i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,300 Euro shitet Opel Meriva 2004 Shitet Opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telef

Shitet Opel Meriva 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:19):Shitet opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telefononi ne nr me poshte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Renault Clio 1.5 diesel 2003 Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te

Renault Clio 1.5 Diesel 2003

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

24.02.2020 (21:18):Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te paguara deri ne maj 2020. Çmimi esht i bisedueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:17):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Mercedez benz E class 220  Makina eshte Ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspekte

Mercedez Benz E Class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

24.02.2020 (21:14):Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspektet... per me shum info ose foto kontaktoni nmr perkates. ...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

23.02.2020 (15:46):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,600 Euro Per arsye emigrimi Makima asht me gjendje shum te mir motorike

Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:12):Makima asht me gjendje shum te mir motorike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro Shes Golf 5 , 1.9 nafte, kambio manuale Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Xhama e

Shes Golf 5 , 1.9 Nafte, Kambio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:08):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe xhama elektrike, 2 celesa me cip, abs, airbag, radio am/fm, cd, lidhje me bluetooth me celularin. ne gjendje shume te mire letra te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas