motorra ne shitje  

 Online 145 lexues | 11 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,300 Euro Shes Lancia lybra 1.9 jtd Shitet Lancia Lybra 1.9 jtd
Vit prodhmi 2001 nafte
Kambio manuale 
Hapie qend

Shes Lancia Lybra 1.9 Jtd

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (12:19):Shitet lancia lybra 1.9 jtd vit prodhmi 2001 nafte kambio manuale hapie qendrore me pult rrip faze te sapoven (ina) bateri te re 100a (akoma me nje vit garanci) goma te reja vaj+filtra te bera 187000km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

7,500 Euro Jeep Shitet Jeep Patriot
Viti 2010
Benzine-Gaz 
Kambio automatike 
Ne gjendje shu

Jeep

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (12:13):Shitet jeep patriot viti 2010 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, bagazhier, aux, komanda ne timon, pilot automatike, xhama te zi origjinale, sensor parkimi, drita l...Lexo detajet..

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (11:58):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

30.05.2020 (11:50):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,300 Euro Shitet Opel Astra H, viti 2008 Shitet Opel Astra H, Viti 2008, 1.4 Benzine, Kambio manuale, Dokumenta deri Shku

Shitet Opel Astra H, Viti 2008

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

30.05.2020 (10:22):Shitet opel astra h, viti 2008, 1.4 benzine, kambio manuale, dokumenta deri shkurt 2021. cmimi 3300 euro (i diskutueshem). ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

4,200 Euro -Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 270 CDI
Viti 2005
Kambio automatike 
Ne gjend

-mercedes Benz Ml

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (10:22):Shitet mercedes benz ml motorr 270 cdi viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4200 euro ...Lexo detajet..

11,500 Euro Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Classs 
Viti 2012
Kambio automatike 
Ne gjendje shume

Mercedes Benz B Class

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (10:22):Shitet mercedes benz b classs viti 2012 kambio automatike ne gjendje shume te mire. letra te paguara per nje vit cmimi 11.500 euro ...Lexo detajet..

12,500 Euro Mercedes Benz ML- Shitet ose nderrohet Mercedes Benz ML 
Motorr 3.5
Viti 2010
Nafte
Ne gjendje

Mercedes Benz Ml-

Elbasan
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (10:22):Shitet ose nderrohet mercedes benz ml motorr 3.5 viti 2010 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 12.500 euro ...Lexo detajet..

200,000 Leke Alfa Romeo 147 Shes Alfa Romeo 147 TI SPORT 1.9 naft makina eshte prur nga Italia edhe perdoret

Alfa Romeo 147

Vlore
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (10:22):Shes alfa romeo 147 ti sport 1.9 naft makina eshte prur nga italia edhe perdoret vetm 15 dit ne vit e shes vetm per arsye mos perdorimi se jetoj ne itali. lek 2.000.00 do ulemi per me shume informazion me shkr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

3,600 Euro A Class Okazion shume ekonomike kamjonautomatik 7g

A Class Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (10:12):Shume ekonomike kamjonautomatik 7g...Lexo detajet..

4,000 Euro Mercedes benc E 270 Shitet mercedes benc E 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne

Mercedes Benc E 270

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

30.05.2020 (10:12):Shitet mercedes benc e 270 kambio automatike nafte viti 2004 ...makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove...cmimi 4000 euro ...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Benzin/GAZ Ford Fiesta 2010
1.4 Benzin Gaz me impiant fabrike BRC. 
Letrata e paguara der

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (10:12):Ford fiesta 2010 1.4 benzin gaz me impiant fabrike brc. letrata e paguara deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,300 Euro Mazda Shitet mazda demiri 1.3 benzinë me letra deri mars 2021 makina eshte ne g

Mazda

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (10:01):Shitet mazda demiri 1.3 benzinë me letra deri mars 2021 makina eshte ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

60,000 Euro kerkoj makine per nderrim me toke ne Vore shiten prona ne Vore si toke per ndertime te ndryshme industriale,toke per ndert

Kerkoj Makine Per Nderrim Me Toke Ne Vore

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:56):Shiten prona ne vore si toke per ndertime te ndryshme industriale,toke per ndertim shtepie/vile,ullishte ,,mundesi nderrimi me dyqane /apartamente ne tirane ,makina..................ne maminas shitet toke me si...Lexo detajet..

4,500 Euro Okazion Ford Ganger Shitet ford ganger e viti 2002.motor 2.5 naft 4x4 ne gjendje prefekte sherbimet

Okazion Ford Ganger

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (09:15):Shitet ford ganger e viti 2002.motor 2.5 naft 4x4 ne gjendje prefekte sherbimet te bera nuk imungon asnje gje letrat te paguara deri ne 21.05.2021 vlera 4500€.makina ndodhet ne roskovec numr tel 0697386060 g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,700 Euro Okazion Golf Plus Shitet Golf Plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. S

Okazion Golf Plus

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,000 Euro okazion Nissan micra 2001
tek dere
1.0 benzin gaz
autimatike
kondicioner
opsion spo

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (00:46):Nissan micra 2001 tek dere 1.0 benzin gaz autimatike kondicioner opsion sport ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike shitet per pjes ose komplet makina esh pa letra ...Lexo detajet..

4,000 Euro BENZ A KLAS A200 AVANTGARD AUTOMATIK VITI 2005 A200 cdi Avantgarde

Kambio Automatike
Larje fenerash
Sensor parkimi para dh

Benz A Klas A200 Avantgard Automatik Viti 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (23:45):A200 cdi avantgarde kambio automatike larje fenerash sensor parkimi para dhe mbrapa. sendilje gjysem lekur, me ngrohje dhe levizje elektrike kasetofon me bagazhier me 6 cd komanda ne timon 4 xhamat ele...Lexo detajet..

4,300 Euro TOYOTA YARIS, 2007, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manule, vit

Toyota Yaris, 2007, Manuale, Motorr 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

29.05.2020 (23:45):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manule, viti prodhimit 10/2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

4,200 Euro SHES MERCEDES-BENZ AVANTGARDE ! Shes Mercedes-Benz Avantgarde te vitit 2001.
Modeli C-Class benzine-gaz me 255m

Shes Mercedes-benz Avantgarde !

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (23:45):Shes mercedes-benz avantgarde te vitit 2001. modeli c-class benzine-gaz me 255mije kilometra. makina ka transmetues manual dhe ndodhet ne nje gjendje gati perfekte. dokumentacioni dhe letrat e nevojshme jane ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

3,800 Euro OPEL CORSA, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 nafte (ecoTec), kambio ma

Opel Corsa, Viti 2007, Manuale, Motorr 1.3 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (23:45):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.3 nafte (ecotec), kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa etj kam edhe 9...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,600 Euro Shes makine Volkswagen Golf4 vitit Dhjetor 1999,motor 1.6 Benzine,1600Euro Shes Makine Volkswagen Golf 4,motor 1.6 Benzine,vitit Dhjetor 1999.Dokumentat e

Shes Makine Volkswagen Golf4 Vitit Dhjetor 1999,motor 1.6 Be

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (23:45):Shes makine volkswagen golf 4,motor 1.6 benzine,vitit dhjetor 1999.dokumentat e paguara per 1 vit,200,000 km.me kondicioner.makina eshte ne gjendje shume te mire,te gjitha sherbimet jane kryer....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Shitet opel astra viti 2005 nafte 1.7 Shitet opel astra viti 2005 nafte 1.7 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te pa

Shitet Opel Astra Viti 2005 Nafte 1.7

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (23:41):Shitet opel astra viti 2005 nafte 1.7 i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar.makina ka 274 mij km origjinale. gomat e reja. cdo gje e makines eshte funksionale, kondicioneri, me ngrohje, deri ne 5 mars...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

5,999 Euro Mercedez Benz E Class EVO. Cmimi i zbritur per pak dite. Mercedez Benz 220 EVO. Ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime t

Mercedez Benz E Class Evo. Cmimi I Zbritur Per Pak Dite.

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (21:38):Mercedez benz 220 evo. ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime te bera rregullisht. me te gjitha opsionet funksionale dhe dokumenta te paguara. Çmimi eshte okazion vetem per disa dite per arsye...Lexo detajet..

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:52):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas