opel corsa nafte  

 Online 224 lexues | 1 njoftime ne pritje

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

07.12.2019 (12:08):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

07.12.2019 (11:55):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

1,799 Euro Mercedes Benz S320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr S320
Viti 2001
235.000 km 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz S320

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:53):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2001 235.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. mundesi nderrimi. cmimi 1799 euro...Lexo detajet..

35,000 Leke Mercedes Benz 240 1983 Shitet Mercedes Benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshm

Mercedes Benz 240 1983

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
90,000 Kilometra

07.12.2019 (11:50):Shitet mercedes benz i vitit 1983 me dokumenta te rregullta makina esht e gatshme per cdo lloj prove....Lexo detajet..

Kambio: Manual

35,000 Leke

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (11:48):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (11:48):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (11:39):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,700 Euro S500 GAZ+BENZINE 2001 FULL EXTRA Mercedes S500 GAZ+BENZINE 2001 FULL EXTRA Cmimi:3700 Euro Pak I Diskutueshem 
M

S500 Gaz+benzine 2001 Full Extra

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (11:35):Mercedes s500 gaz+benzine 2001 full extra cmimi:3700 euro pak i diskutueshem makina posedon: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->baxho xhami ->xhama te zinje origjinale ->sistem audio ->fenera me lupa qe kt...Lexo detajet..

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:32):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

5,000 Euro Mercedes Benz E CLAS 220 AVANGARD Super Okazion!
Shitet AVANGARD E CLAS 220 ne gjendje super!!!
🔥Automatik

Mercedes Benz E Clas 220 Avangard

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:30):Super okazion! shitet avangard e clas 220 ne gjendje super!!! 🔥automatik ⚙️ 🔥baxha xhami 🔥avangard 🔥uleset lekure ngjyre te zezë gjendje te paster 🔥taksat qershor 2020 🔥 uleset m...Lexo detajet..

3,500 Euro Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 320 CDI
Viti 2000
Benzine-Gaz
Kambio automati

Mercedes Benz Ml

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (11:24):Shitet mercedes benz ml motorr 320 cdi viti 2000 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me baxho,disqe 17 etj. cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama Elektrike

Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:23):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->kasetofon i markes se njoh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:22):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (11:17):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,450 Euro Makina ne shitje Shitet fiat punto 1.2 benzin 
Viti 2001 
Cmimi 1450€

Makina Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (11:06):Shitet fiat punto 1.2 benzin viti 2001 cmimi 1450€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

1,800 Euro Sprinter Mercedes Benz Shitet sprinter Mercedes Benz
Motorr 2300
Viti 2000
Ne gjendje shume te mire

Sprinter Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (11:00):Shitet sprinter mercedes benz motorr 2300 viti 2000 ne gjendje shume te mire me dokumente, shitet per arsye emigrimi. cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

07.12.2019 (10:54):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,100 Euro okazionnnn Opel zafira 6+1 me letra te rregullta per nje vit deri ne korrik 2020
ne gjendj

Okazionnnn

Puke
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (10:49):Opel zafira 6+1 me letra te rregullta per nje vit deri ne korrik 2020 ne gjendje te mire vaj filtra te nderruara sherbime te sapo bera cmimi i diskutueshem ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

6,850 Euro Citroen c4 2012 Citroen C4 2012
1.6 naft 112 Kuaj fuqi
Automatik
129.000 km
Makina eshte ble

Citroen C4 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

07.12.2019 (10:44):Citroen c4 2012 1.6 naft 112 kuaj fuqi automatik 129.000 km makina eshte blere me 0 km.cdo sherbim i eshte kryer tek koncesionari,shoqerohet me liber sherbimesh.makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme pe...Lexo detajet..

5,800 Euro Shitet Okazion Golf VI 1.6 TDI Golf VI 1.6 TDI
Viti 2010
Me letra deri ne Tetor 2020.
Super gjendje e gatshm

Shitet Okazion Golf Vi 1.6 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (10:38):Golf vi 1.6 tdi viti 2010 me letra deri ne tetor 2020. super gjendje e gatshme per cdo kontroll te mekaniku juaj i besuar. cmimi 5.800€ (pak i negociushem) ose nderrohet me touran automat 2006/2007/2008...Lexo detajet..

1,350 Euro Mercedes Benz 190 Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

07.12.2019 (10:23):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,000 Euro SHES Makine Kam nevoje te shes nje makine Volksvagen Polo, per arsye blerje te nje makine tj

Shes Makine

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

07.12.2019 (10:15):Kam nevoje te shes nje makine volksvagen polo, per arsye blerje te nje makine tjeter. makina eshte ne gjendje te mire. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

950,000 Leke Mercedes Benz Sprinter 413 CDI Shitet furgoni Sprinter me motorr 220 CDI
Tetor i 2005 me frigorifer.

Letra

Mercedes Benz Sprinter 413 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

07.12.2019 (10:14):Shitet furgoni sprinter me motorr 220 cdi tetor i 2005 me frigorifer. letra te paguara deri ne gusht 2020. frigoriferi ne gjendje pune. goma te reja. pasqyrat me komandim me butona. ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

950,000 Leke

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

07.12.2019 (10:09):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

Hyundai 1.6 Nafte, 2015, Automatike, Gjendje Perfekte!

Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
50,000 Kilometra

07.12.2019 (10:09):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

07.12.2019 (10:05):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas