opel zafira e vitit 2006  

 Online 282 lexues | 0 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (17:20):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (09:49):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:42):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2005
Nafte
117.000 km
Kondicioner, xhama,

Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2019 (18:41):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2005 nafte 117.000 km kondicioner, xhama,pasqyre elektrike. ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:40):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (18:37):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

18,000 Euro MERCEDES BENZ S 320 SHITET mercedes benz s class 320 (nuk e kap tax e luksit) i vitit 2007 por me lo

Mercedes Benz S 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (18:36):Shitet mercedes benz s class 320 (nuk e kap tax e luksit) i vitit 2007 por me look 2013 ,ne kushte shum te mira nji pronar ne shqiperi ,kamer para mbrapa ,serdiljet me grohje ,dritat sipas kthese ,xhama te zinj...Lexo detajet..

2,000 Euro Okazion!! Shitet GOLF 4; 2000 Euro Shitet Golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. Cmimi i padiskutu

Okazion!! Shitet Golf 4; 2000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (18:27):Shitet golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. cmimi i padiskutueshem! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:23):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

3,400 Euro Toyota Shitet Toyota
Motorr 1.4
Viti 2010
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Toyota

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (18:27):Shitet toyota motorr 1.4 viti 2010 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia, pa dogane. cmimi 3400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

1,500 Euro Shitet Lancia Libra Shitet Lancia Libra
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kambio manuale 
Viti 2001
Ne gj

Shitet Lancia Libra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:14):Shitet lancia libra motorr 1.8 benzine-gaz kambio manuale viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,350 Euro Shes Fiat Punto Shes fiat punto 1.9jtd . Gjendja shume e mire

Shes Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (18:08):Shes fiat punto 1.9jtd . gjendja shume e mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

4,300 Euro Volvo- Okazion- me Dok dhe Siguracion te paguara-korrik 2020 Volvo S60 – 2005- 2.5 Turbo. AWD- 4X4, Benzin, Kambio Automatike, Tapeceri Lek

Volvo- Okazion- Me Dok Dhe Siguracion Te Paguara-korrik 202

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2019 (17:59):Volvo s60 – 2005- 2.5 turbo. awd- 4x4, benzin, kambio automatike, tapeceri lekure, km 137000 milje- ne gjendje perfekte. e gateshme per cdo lloje prove. me dokumentet dhe sigurazion te paguare deri me 08/07/2...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz 270 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Letra te paguara per n

Shitet Mercedes Benz 270 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:49):Shitet mercedes benz motorr 270 cdi kambio automatike letra te paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Smart For For Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2019 (17:46):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Toyota Aygo Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.0
Viti 2006 
134.000 km
Kambio automatike
Ne gj

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2019 (17:42):Shitet toyota aygo motorr 1.0 viti 2006 134.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara kondicioner, goma te reja cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Ford focus Shitet focus..viti 2004...targa shqiptare dokumenta deri ne shkurt 2020...gjendj

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:41):Shitet focus..viti 2004...targa shqiptare dokumenta deri ne shkurt 2020...gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe estetike...sherbimet te bera se fundmi dhe goma 80% te reja...makina nuk ka nevoj per as nj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

11,000 Euro shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ pa dogane shitet 
Mercedez-Benz 
E Class 350 
4 Matic Benzin 
nga USA
motorri 3490 cc

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (17:20):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:13):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

4,400 Euro Ford titan 1.6 benzin 2009 zvicra me dogan Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar gjendje pe

Ford Titan 1.6 Benzin 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:10):Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth motor i thjesht pershtatet 1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

3,600 Euro Passat 2.0 NAFT 2007 me dogan Volkswagen pasat 2.0 NAFT viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar 
Kamje manu

Passat 2.0 Naft 2007 Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:10):Volkswagen pasat 2.0 naft viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar kamje manual 6 marshe, clima bi zona pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sedilje elektrike, 2 celsa g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,600 Euro Ford 1.6 zetec 2007 Zvicra me dogan Ford focus 1.6 benzin 2007 Zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pa

Ford 1.6 Zetec 2007 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:09):Ford focus 1.6 benzin 2007 zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb telephone motor i thjesht pershtatet 100%ne gaz gati per t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

5,200 Euro Audi A3, 2005 Shes Audi A3, viti 2005, nafte 2.0 TDI, 197,000 km, kambio automatike (tronic),

Audi A3, 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Shes audi a3, viti 2005, nafte 2.0 tdi, 197,000 km, kambio automatike (tronic), air klima, 5 porta, me targa, dokumetat e paguara deri me shkurt 2020, e sapo dal nga servisi, ne gjendje shume te mire motorike d...Lexo detajet..

4,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 FORD FIESTA 1.4 NAFTE KAMIO MANUALE ESP ABS AIRBAG ME DOGANE LETRA PER NJE VITE

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009

Berati
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Ford fiesta 1.4 nafte kamio manuale esp abs airbag me dogane letra per nje vite ne gjendje shume te mir! e iportuar nga zvicra cmimi 4500 euro i disk cel 0697995532...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,000 Euro Mercedes B CLASS 180 CDI 2006 Shitet Mercedes-Benz B CLASS MANUAL 180 CDI 1.8 NAFTE super gjendje super ekonom

Mercedes B Class 180 Cdi 2006

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Shitet mercedes-benz b class manual 180 cdi 1.8 nafte super gjendje super ekonomik 4 litra per 100km targa aa letra deri ne gushte 2020 ne gjendje shume te mire... abs esp srsliminator shpejtesie xhama elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

6,000 Euro TOYOTA RAV 4 >>2.2 diesel D-CAT 4X4 MANUAL SUPER SHIRA SHITET - TOYOTA. RAV 4. >> 2.2 DIESEL D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE -

Toyota Rav 4 >>2.2 Diesel D-cat 4x4 Manual Super Shira

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (16:43):Shitet - toyota. rav 4. >> 2.2 diesel d-cat me d jeshile super ekonomike - 189 000 km te garantuara - me liber servisi viti 06-07 -kambio manuale - 4×4 aktiv komanda ne timon -hapje me shenjen e gishtit - sta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (16:40):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas