opel zafira gjermani  

 Online 38 lexues | 8 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

💥shitet E Class W212💥

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

📂motorri 👉 350 benzine (pershtatet 100% me gaz) 📂viti prodhimit 👉 08/2011 📂lloji kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 205,400 📂salloni 👉 lekure bezhe 📂dogana 👉 po 📂pershkrim 👉 makina eshte ne gjendje shu
14.04.2021 (15:07)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet C250 V6 2010

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilometra

💥shitet benz c250 v6 💥 📂motorri 👉 250 benzine-gas () 📂viti i prodhimit👉 11/2010 📂lloji i kambios 👉 automatik 7g 📂kilometra 👉 110000 📂salloni 👉 lekure e zeze 📂dogana 👉 e targuar 📂pershkrimi 👉 maki
17.04.2021 (15:58)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

💥2010 E550 Amg Line💥 Okazion

Yzberisht, Albania | Tirane Auto King
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas ) ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me leje para dhembrapa ➖amor
20.04.2021 (22:06)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes 211 E200 okazion ✅ sensore parkimi
✅ sensore shiu
✅ drita automatike me sensore
✅ sedi

3,900 Euro Tirane Mercedes 211 E200 Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

✅ sensore parkimi ✅ sensore shiu ✅ drita automatike me sensore ✅ sedilje elektrike ✅ pasqyra elektrike ✅ mbyllje qendrore ( 2 celesa ) ✅ komando ne timon ✅ navigator ✅ goma 80% te reja toyo
20.04.2021 (23:56)...Lexo detajet..

BMW 🔴OKAZION🔴BMW 330D 🔴okazion🔴shitet bmw 330d
🔴ne gjendje te mir motorrike dhe estetike

5,000 Euro Fier 🔴okazion🔴bmw 330d

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

🔴okazion🔴shitet bmw 330d 🔴ne gjendje te mir motorrike dhe estetike 🔴xhama te zinje orgjinal 🔴letra te paguara 🔴3000- mishe naft 🔴kamjo automat 🔴pa tax luksi 🔴cmimi okazion per me teper cel:0697589090
20.04.2021 (23:51)...Lexo detajet..

Opel Opel corsa 2006 Opel corsa 1.2 benzine
viti prodhimit : 2006
transmetuesi : automatik
ne gjen

2,100 Euro Durres Opel Corsa 2006

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

Opel corsa 1.2 benzine viti prodhimit : 2006 transmetuesi : automatik ne gjendje shume te mire edhe shume ekonomike nr tel 0699407430 cmimi 2100€
20.04.2021 (22:38)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz 💥2010 E550 AMG LINE💥 Okazion 💥2010 e550 amg line💥
➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas

16,200 Euro Tirane 💥2010 E550 Amg Line💥 Okazion

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

💥2010 e550 amg line💥 ➖shitet e class 5.5 benzin👌 (behet 100% me gas ) ➖amg package ➖kambio automatike 7g dhe timon f1 ➖210.000 km origjinale ➖targuar per here te pare ne 11/2020 ➖xhama te zi me leje para dhembrapa ➖amor
20.04.2021 (22:06)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw GOLF 6 1.6 Naftë Manuale viti 2010 🇮🇹volswagen golf 6📁viti prodhimit 2010📁motorr 1.6 naftë📁manuale

5,350 Euro Tirane Vw Golf 6 1.6 Naftë Manuale Viti 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

🇮🇹volswagen golf 6📁viti prodhimit 2010📁motorr 1.6 naftë📁manuale 5+1📁152 mij km/gjendje perfekte💶cmim okazion 5350€
20.04.2021 (21:42)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Shitet mercedes benz c klas w203 220 nafte makina eshte ne super gjendje mund ta

3,500 Euro Tirane Shitet

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilometra

Shitet mercedes benz c klas w203 220 nafte makina eshte ne super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni kambio dhe motorr super kontakt ne what cap per arsye se nuk ndodhem ne shqiperi cmimi i diskutueshem
20.04.2021 (21:42)...Lexo detajet..

Skoda OKAZION | 2,700 euro | Skoda Fabia | 1.2 Benzinë Shitet për arsye mospërdorimi, makina është shumë ekonomike dhe e përdorur

2,700 Euro Tirane Okazion | 2,700 Euro | Skoda Fabia | 1.2 Benzinë

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Shitet për arsye mospërdorimi, makina është shumë ekonomike dhe e përdorur vetëm në tiranë. gjendje shumë e mirë gjenerike dhe mekanike. skoda fabia: 1.2 benzinë/e përshtatshme për gaz. viti: 2007 km : 160,000 km kamio : manual Çm
20.04.2021 (21:02)...Lexo detajet..

Tjeter Shitet motorr Shitet motorr dajan 

kosh dhurate

100 kubik

2000 km

Shitet Motorr

Tiranë, Albania | Tirane NjoftimeFalas.com
Benzin Karburanti
2020 Viti
10,000 Kilometra

13.04.2021 (09:45):Shitet motorr dajan kosh dhurate 100 kubik 2000 km ...Lexo detajet..

Ford ford focus Ford focus 1.8 nafte ekonomik
ne gjendje shume te mbajtur
1250 euro i padiskut

1,250 Euro Tirane Ford Focus

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Ford focus 1.8 nafte ekonomik ne gjendje shume te mbajtur 1250 euro i padiskutueshem
20.04.2021 (20:50)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015 -shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi.
-viti 2015
-kambio manuale
-kilo

12,499 Euro Berati Shitet Mercedes Benz Sprinter 2015

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilometra

-shitet mercedes benz sprinter 2015 313 cdi. -viti 2015 -kambio manuale -kilometra: 105.000 km -karburanti: diesel -vende: 8+1 vende baxha + klima te fuqishme mjeti eshte ne gjendje shume te mire, sapo jane nderruar vaj dhe filtra dhe jane p
20.04.2021 (20:42)...Lexo detajet..

Toyota  TOYOTA YARIS, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, vi

4,000 Euro Tirane Toyota Yaris, Viti 2006, Manuale, Motorr 1.4 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, viti prodhimit dhjetor 2006, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa (key less), liber sherbimi toyota etj
20.04.2021 (20:24)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet fugoni Shitet benz sprinter 313
220 naft 
kamio manuale 
makina esht ne gjendje shum

500,000 Leke Fier Shitet Fugoni

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

Shitet benz sprinter 313 220 naft kamio manuale makina esht ne gjendje shume te mire pune per vetem 5000000 lek
20.04.2021 (20:22)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2002 Manuale Shitet vw golf 4 1.9 nafte viti 2002 manuale 
makina posedon keto opsione:
-&a

2,000 Euro Kavaje Shitet Vw Golf 4 1.9 Nafte Viti 2002 Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Shitet vw golf 4 1.9 nafte viti 2002 manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elketrike ->pasqyra elektrike antiverbuese ->hapje mbyllje qendrore ->timon me 3 hapje ->kompjuter bordi ->klima tronike ->disqe alumini ->sallon cope ->
20.04.2021 (20:21)...Lexo detajet..

Opel Opel Meriva 1.3 Nafte Manuale 2006 Kamio Manuale Okazion 2000 euro opel meriva 1.3 nafte manuale 2006 kamio manuale makina posedo

2,000 Euro Kavaje Opel Meriva 1.3 Nafte Manuale 2006 Kamio Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Okazion 2000 euro opel meriva 1.3 nafte manuale 2006 kamio manuale makina posedon keto opsione komanda ne timon klima dixhitale tronike hapje mbyllje qendrore me pult sistem audio i amplifikuar kompjuter bordi kasetofon me disk+radio origjinale fabri
20.04.2021 (20:17)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Passat i vitit 2002 , cmimi 2300 € Shitet passat i vitit 2002 ,cmimi 2300€ , shitet per arsye mosperdorimi, eshte

2,300 Euro Tirane Shitet Passat I Vitit 2002 , Cmimi 2300 €

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

Shitet passat i vitit 2002 ,cmimi 2300€ , shitet per arsye mosperdorimi, eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike
20.04.2021 (20:09)...Lexo detajet..

Mazda Mazda 5 Benzin -Gaz, 1.8 motorr me zinxhir Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenenerike dhe vizuale . makin

3,700 Euro Tirane Mazda 5 Benzin -gaz, 1.8 Motorr Me Zinxhir

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenenerike dhe vizuale . makina eshte me 7 vende por ne leje mundet te dali me 5 , sipas deshires se personit. e pershtatshme per familjare
20.04.2021 (19:52)...Lexo detajet..

Audi TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe

Tirane,okazion Audi A4 2.0t Benzine/ Gaz(prins) Viti 2010

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

20.04.2021 (17:57):Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi! makina ka nje impiant gasi full automatik te markes boterore prins dhe punon 100% me gas. makina ka o...Lexo detajet..

Ford Ford Focus 1.6 nafte Manuale Makina eshte se sapo importuar ne shqiperi . ne gjendje shume te mire, me sherbi

2,500 Euro Tirane Ford Focus 1.6 Nafte Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte se sapo importuar ne shqiperi . ne gjendje shume te mire, me sherbime te bera. shume e paster dhe e mirembajtur. me dogane te paguar , gati per tu targuar. makina eshte shume ekonomike dhe familjare . gomat e reja.
20.04.2021 (19:52)...Lexo detajet..

Jeep Jeep Grand cheroke Vit prodhimi 2005
3.0 disel 
km226.000
limited-crd.4×4, baxha
xhama të zin

4,900 Euro Tirane Jeep Grand Cheroke

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

Vit prodhimi 2005 3.0 disel km226.000 limited-crd.4×4, baxha xhama të zinj origjinalë sedile lëkurë elektrike letrat deri në korrik Çmimi 4900euro (i diskutueshem)
20.04.2021 (19:45)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz C-Class C180 CDI Avantgarde aut Viti model: 2012
kilometrazhi: 96,000
kutia e marsheve: automatik
karburanti:

6,000 Euro Tirane Mercedes-benz C-class C180 Cdi Avantgarde Aut

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

Viti model: 2012 kilometrazhi: 96,000 kutia e marsheve: automatik karburanti: naftë diesel
20.04.2021 (19:37)...Lexo detajet..

Fiat Shes makine Shes fiat croma letrat taksat tetor siguracioni muaji 2 2022 2.700€ pak i disk

2,700 Euro Tirane Shes Makine

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

Shes fiat croma letrat taksat tetor siguracioni muaji 2 2022 2.700€ pak i diskutushem
20.04.2021 (19:10)...Lexo detajet..

Renault Renault laguna OKAZION 1.9 nafte Renault laguna full ne llojin e vet bacho sedile me ngrohje start stop makina

1,900 Euro Kruje Renault Laguna Okazion 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Renault laguna full ne llojin e vet bacho sedile me ngrohje start stop makina esht manuale super gjendje per me teper info 0685384098 cmimi i negociushem
20.04.2021 (18:28)...Lexo detajet..

Volkswagen Wolwagen passat 1.9 tDI Shitet per arsy familjare makina ka tgjitha sherbimet mund ta kontrolloni dhe t

2,499 Euro Kruje Wolwagen Passat 1.9 Tdi

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

Shitet per arsy familjare makina ka tgjitha sherbimet mund ta kontrolloni dhe te volwagen info 0685384098
20.04.2021 (18:21)...Lexo detajet..

Audi TIRANE,OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010 Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe

8,500 Euro Tirane Tirane,okazion Audi A4 2.0t Benzine/ Gaz(prins) Viti 2010

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet audi a4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi! makina ka nje impiant gasi full automatik te markes boterore prins dhe punon 100% me gas. makina ka opsione te ndryshme si tavan xhami, sedil
20.04.2021 (17:57)...Lexo detajet..

Toyota Toyota yaris 1.3 nafte automat Shes makinen ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. makina shitet pe

3,200 Euro Tirane Toyota Yaris 1.3 Nafte Automat

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Shes makinen ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. makina shitet per shkak te blerjes se nje makine me te madhe familjare . eshte me kambio automatike. mund te behet cdo lloj prove per te verifikur gjendjen e saj.
20.04.2021 (17:26)...Lexo detajet..

Fiat Shitet Fiat Punto Shitet fiat punto 

viti i prodhimit 2007

1.9 diesel

letrat te paguara p

Shitet Fiat Punto

Durres NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.04.2021 (21:21):Shitet fiat punto viti i prodhimit 2007 1.9 diesel letrat te paguara per nje vit 💸 pagesa 3700€ ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes-Benz E 220 prodhim i vitit 2004 Mercedes-benz e class 220 , nafte viti i prodhimit 2004 , makina eshte ne gjend

3,700 Euro Tirane Mercedes-benz E 220 Prodhim I Vitit 2004

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes-benz e class 220 , nafte viti i prodhimit 2004 , makina eshte ne gjendje te prefekte motorrike dhe xhenerike , letra deri ne fund te 2021 makina ka 156496 milje afersisht 245000 km , makina eshte me krah anglez shitet per arsye sepse
20.04.2021 (17:07)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion Shitet Mercedes-Benz C220 Automatik Mercedes-benz c220 cdi,2.2 nafte,automat,
viti 2003 model 2004
disqe amg 17 or

3,500 Euro Tirane Okazion Shitet Mercedes-benz C220 Automatik

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes-benz c220 cdi,2.2 nafte,automat, viti 2003 model 2004 disqe amg 17 origjinale klima bizonale komanda ne timon radio-cd drita auto pilot automatik limitator shpejtesie sedilje elektrike baxho me hapje xhama dhe pasqyra elektrik ar
20.04.2021 (17:02)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas