proza poetike per pranveren  

 Online 118 lexues | 8 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,600 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2000
Nafte
180.000 km 
Kambio manuale

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (10:39):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2000 nafte 180.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

45,000 Leke Ford fiesta 1.2 benzin . makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i ka

Ford Fiesta 1.2 Benzin .

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (10:37):Makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i kan mbaruar letrat.cmimi i diskudushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

45,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (10:28):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (10:06):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,450 Euro Ford Focus 1.7 Tdci Shitet Ford Focus 1.7 Tdci, diezel, me portabagazh, manuale, konsum 4,5 l / 100

Ford Focus 1.7 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (10:00):Shitet ford focus 1.7 tdci, diezel, me portabagazh, manuale, konsum 4,5 l / 100 km, kolaudim deri ne janar 2021, 163000 km origjinale, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, portapako jepen dhurate, c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,450 Euro

1,500 Euro Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Manual Viti 2003 Reno Clio 1.2 Benzin/Gaz Sekuencial 16 Valvula Manual Viti 2003. Gjendja Motorr

Reno Clio 1.2 Benzin/gaz Manual Viti 2003

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (10:00):Reno clio 1.2 benzin/gaz sekuencial 16 valvula manual viti 2003. gjendja motorrike+xhenerike super gjendje..ana vizuale e paster si brenda dhe jashte...gomat e reja.super ekonomike..dokumentat taksa+kualidim...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

900 Euro okazion shitet Malaguti madison 
150 cc
viti 2002
40 mij km origjinale 
me dokumenta

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
30,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet malaguti madison 150 cc viti 2002 40 mij km origjinale me dokumenta te rregullta...Lexo detajet..

5,000 Euro Fiat Shitet Fiat 

Motorr 500

Viti 2008

Kambio manuale

Ne gjendje shume te

Fiat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet fiat motorr 500 viti 2008 kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbime te bera e ardhur nga zvicra baxho xhami, tapiceri lekure. cmimi 5000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

200,000 Leke Ford Focus Shitet Ford Focus 

Motorr 1.8 TDI

Viti 2002

Nafte

Kambio manuale 5

Ford Focus

Lushnje
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire 4 xhama elektrike, cd, mp3, radio, mbyllje qendrore , injektore mekanike etj cmimi 200.000 l...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

2,200 Euro Citroen C1 Shitet Citroen C1 

Motorr 1.0

Viti 2007

Benzine

Kambio manuale 

N

Citroen C1

Durres
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet citroen c1 motorr 1.0 viti 2007 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire, ska nevoje per asnje sherbim. cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

4,300 Euro Audi A3 Shitet Audi A3 

Motorr 2.0

Viti 2005

Nafte

180.000 km

Kambio auto

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet audi a3 motorr 2.0 viti 2005 nafte 180.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit kondicioner funksional, xhama elektrike cmimi 4300 euro...Lexo detajet..

3,100 Euro Fiat Grande Punto Shitet Fiat Grande Punto 

Motorr 1.4

Viti 2006

Benzine-Gaz 

Kambio m

Fiat Grande Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet fiat grande punto motorr 1.4 viti 2006 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera kondicioner, komanda ne timon, goma te reja dogana e paguar. cmimi 31...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

3,600 Euro OKAZION SKODA OTAVIA 1.9 TDI Shite Skoda Otavia 1.9 TDI. Ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e krye

Okazion Skoda Otavia 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shite skoda otavia 1.9 tdi. ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e kryera. me klima , kamio automatike. shitet per arsye mos perdorimi....Lexo detajet..

4,200 Euro VW Volkswagen CADDY 1.9 SDI Shitet Caddy 1.9 SDI . viti 2007. Me klima. Ne gjendje shume te mire, me te gjit

Vw Volkswagen Caddy 1.9 Sdi

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet caddy 1.9 sdi . viti 2007. me klima. ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera. makine pune shume ekonomike 1.9 sdi. me te gjitha dokumentet e paguara deri ne maj 2021....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,500 Euro shitet furgoni shitet furgon ford transit

Shitet Furgoni

Elbasan
Nafte Karburanti
1995 Viti
300,000 Kilometra

06.06.2020 (09:14):Shitet furgon ford transit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,400 Euro Mercedes-Benz A Class Shitet Mercedes-Benz A Class

Motorr 170 CDI

Viti 2004

168.000 km

Kam

Mercedes-benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:58):Shitet mercedes-benz a class motorr 170 cdi viti 2004 168.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes opel astra Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shes Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (20:55):Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,600 Euro SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA DERI NE MARS 2021 SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1753cc NAFTE TDDI KONSUM 4.5L PER 10

Shitet Ford Focus 1.8 Tddi Injatore Pompe Nafte Mekanike Let

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:46):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1753cc nafte tddi konsum 4.5l per 100km sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota te 4 gomat e reja bateri e re me kondicioner xhama pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (20:44):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,000 Euro Shitet Shitet toyota yaris 1.4 nafte , me xhama te zinj me leje te certifikuar , makina

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:29):Shitet toyota yaris 1.4 nafte , me xhama te zinj me leje te certifikuar , makina ne gjendje shume te mir gjenerike dhe paster...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro Okazion!Wolksvagen Polo 1.4 benzin viti 2003 1700€ SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW.Golf Polo
✔ Viti: 2003
✔ Kambjo: Manua

Okazion!wolksvagen Polo 1.4 Benzin Viti 2003 1700€

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

05.06.2020 (20:28):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: vw.golf polo ✔ viti: 2003 ✔ kambjo: manuale ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan ✔ km: 172.000 km ✔ ngjyra: e zeze ✔ opsionet shtese: motor 1.4 benzin, 5 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,700 Euro Shitet mercedes benz E class 270 Makina eshte ne gjendje shume te mire .

Shitet Mercedes Benz E Class 270

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

05.06.2020 (20:27):Makina eshte ne gjendje shume te mire ....Lexo detajet..

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:27):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

250,000 Leke Shitet Touran Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit Por eshte pa letra ka 1 vit  Cmimi 2500 Lek Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit P

Shitet Touran Touran Tdi 6+1 Viti 2005 Makina Eshte Ne Gjend

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2020 (20:25):Touran tdi 6+1 viti 2005 makina eshte ne gjendje perfekte ne pjeset e kembimit por eshte pa letra ka 1 vit cmimi 2500 lek ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

05.06.2020 (20:18):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas