rulota te perdorura ne shitje  

 Online 190 lexues | 3 njoftime ne pritje

2,100 Euro FIESTA 1.2 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2007
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND πŸ‡¨πŸ‡­ 
ME DOGAN TE

Fiesta 1.2 Benzin 2007 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (16:05):Ford fiesta 1.2 benzin 2007 e sapoardhur nga switzerland πŸ‡¨πŸ‡­ me dogan te paguar gjendje perfekte me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,500 Euro Fiat grande punto 1.3 Shitet per arsye emigrimi me dokumenta te rregullta

Fiat Grande Punto 1.3

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Shitet per arsye emigrimi me dokumenta te rregullta ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,500 Euro Fiat grande puntohitet shitet per arsye emigrimi

Fiat Grande Puntohitet

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,300 Euro A class 2006 manual nafte Okazion 3300 euro Shitet per arsye mos perdorimi per me shum info +355 68 564 0

A Class 2006 Manual Nafte

Kruje
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Okazion 3300 euro shitet per arsye mos perdorimi per me shum info +355 68 564 0327...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,500 Euro Kamioncin vetshkarkuse me kazan alumini Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054

Kamioncin Vetshkarkuse Me Kazan Alumini

Kruje
Nafte Karburanti
1992 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Kamioncin vetshkarkuse me kazan alumini Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054

Kamioncin Vetshkarkuse Me Kazan Alumini

Kruje
Nafte Karburanti
1992 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Kamioncin vetshkarkuse me kazan alumini Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054

Kamioncin Vetshkarkuse Me Kazan Alumini

Kruje
Nafte Karburanti
1992 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Kamioncin e 92 vetshkarkuse me kazan alumini per shum info 0683385054...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,600 Euro Passat 2002 Shitet pasati me letra deri ndhjetor sherbimet e bera nkoh me liber sherbimesh

Passat 2002

Kruje
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Shitet pasati me letra deri ndhjetor sherbimet e bera nkoh me liber sherbimesh garanci per sherbimet info 0683385054 watsap...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,000 Euro shes ose nderoj shes ose nderoj mazda 3 2003 1.6 benzine+gaz dokumenta te paguara deri 25/12/202

Shes Ose Nderoj

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):Shes ose nderoj mazda 3 2003 1.6 benzine+gaz dokumenta te paguara deri 25/12/2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro 🚘Blej makina per pjes kembimi 🚘 πŸš˜πŸ› Blej makina per pjes te demtuara ose ne gjendje te rregullt , makina Sip

🚘blej Makina Per Pjes Kembimi 🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (15:58):πŸš˜πŸ› blej makina per pjes te demtuara ose ne gjendje te rregullt , makina siper vitit 2005 si psh... golf 5 ; golf 6 ; passat 2008 ; caddy , citroen , mercedez etj . ...Lexo detajet..

7,900 Euro Audi a4 09 Audi a4 2009 manual nafte 2mish 110mi km makina esht ngjendje perfekte motorrike

Audi A4 09

Kruje
Nafte Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

07.07.2020 (15:57):Audi a4 2009 manual nafte 2mish 110mi km makina esht ngjendje perfekte motorrike dhe xhenerike luk alroad e sapo hyr nshipri e sapo targuar info 0683385054 watsap...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,900 Euro

2,100 Euro C-CLASSIC Makina i ka letrat e preme 1vjecare
Per 100 km  harxhon 6 litra
Makina eshte

C-classic

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

07.07.2020 (15:54):Makina i ka letrat e preme 1vjecare per 100 km harxhon 6 litra makina eshte e gatshme per cdo prove nuk ka asnje difekt eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,700 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat 

Motorr 1.9

Viti 1998

Nafte

Kambio manuale

Volkswagen Passat

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (15:51):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 1998 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, klima etj. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class

Motorr 220 CDI
 
Viti 1997
 
Nafte

Ne gje

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:50):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (15:50):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,500 Euro Ford Cmax ne shitje Shitet Ford C max, viti 2009 ne gjendje shum te mire, me nafte, kambio manuale.

Ford Cmax Ne Shitje

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (15:49):Shitet ford c max, viti 2009 ne gjendje shum te mire, me nafte, kambio manuale. per me shum informacione me kontaktoni direkte ne celular 0682408071...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro Skoda Shitet Skoda 

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

210.000 km

Kambio manual

Skoda

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:35):Shitet skoda motorr 1.9 viti 2000 nafte 210.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner funksional, xhama elektrike, letra te paguar per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,000 Euro shitet Ka letra deri ne dhjetor
Esh i paster 
Shitet per arsye mosperdorimi

Shitet

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:32):Ka letra deri ne dhjetor esh i paster shitet per arsye mosperdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (15:17):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (15:09):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

18,900 Euro Mercedes Benz CLS Shitet Mercedes Benz CLS 
Motorr 350 CDI
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Tapi

Mercedes Benz Cls

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:07):Shitet mercedes benz cls motorr 350 cdi nafte ne gjendje shume te mire tapiceri vishnje, baxho, vete parkim, ngrohje-ftohje pa taksa luksi cmimi 18.900 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro shitet polo 1.4 nafte 2400 euro i diskutueshem volkswagen polo ,1.4 nafte 2002

Shitet Polo 1.4 Nafte 2400 Euro I Diskutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

07.07.2020 (15:06):Volkswagen polo ,1.4 nafte 2002...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,700 Euro Opel Agila 1.2 Benzin Shitet Opel Agila Motori(CC):1.2L Tipi Karburantit Benzine Viti Prodhimit 2006 T

Opel Agila 1.2 Benzin

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

07.07.2020 (14:56):Shitet opel agila motori(cc):1.2l tipi karburantit benzine viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 190,000 km ngjyra e jashtme e zeze me dogane te paguar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

1,850 Euro Shitet citroen c3 Shitet citroen c3
Viti 2005 
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te mire tekn

Shitet Citroen C3

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

07.07.2020 (14:54):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

700 Euro Polo 700€ Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne Dhjetor.

Polo 700€

Lezhe
Benzin Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

07.07.2020 (14:39):Makine ne gjendje pune, siguracion dhe taksa deri ne dhjetor....Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas