shes blej nderroj  

 Online 183 lexues | 5 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Shitet Mercedes Ml

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

13.07.2020 (21:12):Shitet ne gjendje perfekte...Lexo detajet..

1,200 Euro Vw polo Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha she

Vw Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (18:08):Shitet polo viti99 benzin gaz ne gjendje shum te mire te sapo bera te gjitha sherbimet letrat e prera per nje vit. me kondicioner 0683336627...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (17:53):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro VW Polo Shitet VW Polo

Viti: 1997
Motorri: 1.0 Benzine
Km: 140.300
Cmimi: 1200€

Vw Polo

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

16.07.2020 (17:53):Shitet vw polo viti: 1997 motorri: 1.0 benzine km: 140.300 cmimi: 1200€ i disk opsione: baxho, power steering, airbag, abs, clima xhami mbrapa me tharje me buton. makina eshte e mbajtur, e vecant ne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,300 Euro Toyota Corolla 3300€ Toyota Corolla /Dogane e paguar / nafte / manual / Cmimi 3300€ Kontakt 068204

Toyota Corolla 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (17:46):Toyota corolla /dogane e paguar / nafte / manual / cmimi 3300€ kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,450 Euro Renault Scenic Shitet Renault Scenic 
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje

Renault Scenic

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (17:44):Shitet renault scenic motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e beta letrat e paguar cmimi 1450 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

2,200 Euro Shitet BMW M3 Shitet Bmw320d e46, seria M3, nafte, motor 2.0., marshet manuale 5+1, prodhuar 1

Shitet Bmw M3

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (17:38):Shitet bmw320d e46, seria m3, nafte, motor 2.0., marshet manuale 5+1, prodhuar 12/2002. km 211.000. gjendja motorike dhe xhenerike shume e mire. vaj, filtra, rrypa, gomat 16~she te sapo nderruara. xhamat elektr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

4,200 Euro Mercedez benz Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj
Mercedez benz c cla

Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

16.07.2020 (17:31):Shitet per arsye mos perdorimi letrat i kan mbaru ka 1 muaj mercedez benz c class i diskutushem +355693022175...Lexo detajet..

2,000 Euro Mercedes Benz E320 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E320 CDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz E320

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (17:27):Shitet mercedes benz motorr e320 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (17:25):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (17:22):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,500 Euro OKAZION S-CLASS 320 BENZIN-GAZ AUTOMATIKE Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me te drejt kontrolli te

Okazion S-class 320 Benzin-gaz Automatike

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

16.07.2020 (17:14):Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me te drejt kontrolli te mekaniku juaj. impjanti gazit esht lovato, nder me cilesoret. eshte full opsion....Lexo detajet..

650,000 Euro Shitet per arsye mos perdorimi Shitet per arsye mos perdorimi

Shitet Per Arsye Mos Perdorimi

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

16.07.2020 (17:14):Shitet per arsye mos perdorimi...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

650,000 Euro

4,700 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 

Motorr Evo C220

Viti 2006

Nafte

187.000 km

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (16:25):Shitet mercedes benz motorr evo c220 viti 2006 nafte 187.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire klima, kondicioner, disqe alumini etj dogana e paguar cmimi 4700 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Shes nissan micra Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner

Shes Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (16:00):Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro E 300 AUTOMAT VITI 1997 Mercedes-Benz E 300 AUTOMAT 
Me letra te PAGUARA Viti 1997 
Ne gjendje shume t

E 300 Automat Viti 1997

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (15:57):Mercedes-benz e 300 automat me letra te paguara viti 1997 ne gjendje shume te mire disqe alumini,goma te reja,kondicioner hapese lart, 2 celesa ...Lexo detajet..

2,000 Euro Smart Automat 0699324799 Smart 700 Benzine Automatike Viti 2005 Me Letra te Paguara Per 1 Vit 
Makina Po

Smart Automat 0699324799

Kavaje
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

16.07.2020 (15:56):Smart 700 benzine automatike viti 2005 me letra te paguara per 1 vit makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh xhama elektrik disqe alumini goma ne gjendje teper te mire kasetofon me disk+radio+usb sallon ...Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Shitet Ford Fiesta 

Motorr 1.4

Viti 2009

Benzine

Ne gjendje shume t

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (15:52):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2009 benzine ne gjendje shume te mire mundesi nderrimi cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

4,800 Euro Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine viti 2010 Toyota Yaris 1.0 Benzine-Gaz 2010 Kontakt 0682040206

Toyota Yaris 1.0 Gas Benzine Viti 2010

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (15:51):Toyota yaris 1.0 benzine-gaz 2010 kontakt 0682040206...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

2,400 Euro Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte shum ekonomike me dogane te paguar

Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (15:50):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte shum ekonomike me dogane te paguar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,000 Euro Ford fiesta 2008 1.4 B/G manual me dogane Ford fiesta 2008 1.4 benzin gaz Kambio manual 
Makina ka xhama te zij origjinal

Ford Fiesta 2008 1.4 B/g Manual Me Dogane

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (15:50):Ford fiesta 2008 1.4 benzin gaz kambio manual makina ka xhama te zij origjinal disqe alumini r16 goma te reja 187 mij km origjinale mund ta kontrolloni tek fordi impianti i gazit montuar ne qershore 2019 ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

16.07.2020 (15:49):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

200,000 Leke Shitet Opel Corsa 1.0 Benzine Shitet Opel Corsa Viti 2003
1.0 Benzine
118 000 km origjinale
Ngjyra blu e ha

Shitet Opel Corsa 1.0 Benzine

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

16.07.2020 (15:38):Shitet opel corsa viti 2003 1.0 benzine 118 000 km origjinale ngjyra blu e hapur makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike. sherbime te kryera te gjitha ne kohe dhe letra deri ne nentor 2020. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

200,000 Leke

1,799 Euro OKAZION SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE 1.8 TDDI INJEKTORE MEKANIK ME GARANCI MOTORRIKE SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANI

Okazion Shitet Ford Focus Super Gjendje 1.8 Tddi Injektore M

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

16.07.2020 (15:18):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1.8 tddi injatore pompe nafte mekanike viti 2002 me sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota bateri e re te 4 gomat e reja me kondicioner xhama elektrik mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,799 Euro

45,000 Euro Shitet Range Rover Sport, Viti 2016 Shitet Range Rover Sport, Viti 2016, 3.0 Diesel, 306 cv, 60.000 Km Ne gjendje s

Shitet Range Rover Sport, Viti 2016

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2016 Viti
70,000 Kilometra

07.07.2020 (11:31):Shitet range rover sport, viti 2016, 3.0 diesel, 306 cv, 60.000 km ne gjendje shume te mire. cmimi: 45.000 euro, i diskutueshem. tel. 069 77 63 141...Lexo detajet..

3,450 Euro  Bmw X5 automat 2003 ngjyre blu 3.0 naft ndrrohettt Bmw X5 automat 2003 ngjyre blu e vecante 3.0 nafte xhama elektrike airbag abs kl

Bmw X5 Automat 2003 Ngjyre Blu 3.0 Naft Ndrrohettt

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

16.07.2020 (15:12):Bmw x5 automat 2003 ngjyre blu e vecante 3.0 nafte xhama elektrike airbag abs klima navi origjinal look brenda 2006 timon 3 butonat ne timon sallon meshine xhama te zinj targa te reja taksa te mbaruara siguraci...Lexo detajet..

9,700 Euro Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive Toyota Rav4 2.2 D-4D Executive, Viti 07/2009 Kamio Automatike, Sallon lekure bez

Toyota Rav4 2.2 D-4d Executive

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

16.07.2020 (14:54):Toyota rav4 2.2 d-4d executive, viti 07/2009 kamio automatike, sallon lekure bezhe shume e paster, kamera parkimi , navigator satelitar, opsione te timoni disqe alumini18 sedile elektrike me ngrohje dhe fryrje...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas