shit bli makina  

 Online 271 lexues | 1 njoftime ne pritje

6,700 Euro -Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Motorr 2.2
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Dogana e p

-toyota Rav 4

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet toyota rav 4 motorr 2.2 viti 2007 ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 6700 euro...Lexo detajet..

5,490 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2007
160.000 km 
Kambio  automatike
Ne gjendje

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet volkswagen passat viti 2007 160.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 5490 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro -Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 200
Viti 2006
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shum

-audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet audi a3 motorr 200 viti 2006 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4500 euro ...Lexo detajet..

4,000 Euro Shes furgon Ford transit 2500 nafte diesel ne gjendje te shkelqyer Ford transit 2.5 nafte , mjeti ka 200000 km originale shumicen e jetes e ka kalu

Shes Furgon Ford Transit 2500 Nafte Diesel Ne Gjendje Te Shk

Berati
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Ford transit 2.5 nafte , mjeti ka 200000 km originale shumicen e jetes e ka kaluar ne garazh i gatshem per cdo prov te kontaktoj vetem te interesuarit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,300 Euro Mercedes Benz ML Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Ne gjendje shume te

Mercedes Benz Ml

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet mercedes benz ml motorr 270 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire xhama te zi, sedilje me ngrohje, navigator. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro -Ford C-Max Shitet Ford C-Max
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

-ford C-max

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (23:12):Shitet ford c-max motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. kondicioner, komanda ne timon, disqe alumini, goma te reja etj. letra te paguara per nje vit. cmimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,800 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kompj

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (23:05):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio automatike kompjuter bordi, limitatore shpejtesie, radio, cd, xhama elektrike, drita xenon, goma te reja 80% etj. e sapo ardhur nga gjermania do...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet opel corsa Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional  ne gjendje shum te mi

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (23:01):Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me sherbimet e sapobera vaj filtra gomina ferrota makina esht ne gjendje super ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,800 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio automatike
Ne g

Mercedes Benz C Class

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:51):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:18):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:07):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (22:06):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro - Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Kondi

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (22:05):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire kondicioner, goma e reja, xhama elektrike. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,300 Euro Shitet  Sharoni Shitet  Sharoni  1.9 nafte  

Viti 2001

Çmimi 1300 euro

Shitet Sharoni

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
50,000 Kilometra

14.11.2019 (21:51):Shitet sharoni 1.9 nafte viti 2001 Çmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,900 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 1.8 Nafte viti 2000. 

Makina eshte shume ekonomike dhe ne g

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:50):Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2000. makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e kryera rregullisht. makina eshte me letra te paguara per nje vit. cmimi 1900 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:49):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

2,600 Euro Opel Astra Shitet  Opel Astra
Motorr 1.7D
Viti 2006
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (21:48):Shitet opel astra motorr 1.7d viti 2006 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,000 Euro Peugeot 207 viti 2007 1.4 Naft Peugeot i ardhur nga Norvegjia ne gjendje te rregullt  
Vetura gjindet ne Prish

Peugeot 207 Viti 2007 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.11.2019 (21:37):Peugeot i ardhur nga norvegjia ne gjendje te rregullt vetura gjindet ne prishtine ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,000 Euro OKAZION Shitet Audi A4 me cmim te arsyeshem OKAZION
SHITET AUDI A4 ,çmim i arsyeshem

Okazion Shitet Audi A4 Me Cmim Te Arsyeshem

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

14.11.2019 (21:29):Okazion shitet audi a4 ,çmim i arsyeshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

950 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.6
Viti 1995
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Opel

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:55):Shitet opel motorr 1.6 viti 1995 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 950 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:52):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,500 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.1
Viti 2004
Benzine
139.000 km
Kondicioner
Ne

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:44):Shitet toyota yaris motorr 1.1 viti 2004 benzine 139.000 km kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

14.11.2019 (20:41):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.11.2019 (20:36):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

170,000 Leke Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Me timon Anglez
Ne gje

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

14.11.2019 (20:20):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 me timon anglez ne gjendje shume te mire cmimi 170.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas