shitblerjemakinash  3858 njoftime

 Online 251 lexues | 0 njoftime ne pritje

12,500 Euro

Ford Fiesta 2018

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2018 Viti
10,000 Kilometra

18.05.2019 (20:26):Shitet makina ford fiesta trend 1.5 tdci- magnetic, me 5 dyer dhe 7 marshe, viti i prodhimit 2017, model 2018. makina shitet per aresye emigrimi, eshte blere nga koncencionari dhe ka 5 vite garanci ose 100000 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

12,500 Euro

12,900 Euro

Mercedez Benz Ml 320

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

16.05.2019 (14:21):Mercedes-benz ml 320, viti prodhimit 2007, 210.000 km, pedana anesore, xhama mbrapa te zinj origjinal, ndricimi led, sensor parkimi para mbrapa origjinal, disqe + pasqyrat + frexhot + stopat jane model 2011...Lexo detajet..

3,500 Euro E class Okazion !!!! Cmimi pak i diskutueshem !! Dogane e paguar Bule Elbasan 0699156161

E Class

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (22:19):Okazion !!!! cmimi pak i diskutueshem !! dogane e paguar bule elbasan 0699156161 ju lutem telefonata serioze ! flm ...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Mercedes Benz C200 Shitet Mercedes Benz C200 
Viti 2002 
Nafte
Disponon: 
Mbyllje qendrore
Xha

Shitet Mercedes Benz C200

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (22:12):Shitet mercedes benz c200 viti 2002 nafte disponon: mbyllje qendrore xhama elektrik esp,abs goma michelin te 4 aktive kroskoti look 2006 me dokumente te rregullta sistemi elektronik origjinal mak...Lexo detajet..

4,800 Euro Shitet Volkswagen caddy Okazion: Shitet Volkswagen caddy
Motor 1.9 CDI
Nafte
Viti 2009
199000 Km
Ç

Shitet Volkswagen Caddy

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (21:57):Okazion: shitet volkswagen caddy motor 1.9 cdi nafte viti 2009 199000 km Çmimi: 4800 euro nr. tel : 0696833117...Lexo detajet..

2,400 Euro Reno Megane secenic 1.9 TDI Reno Megane secenic 
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Viti 2001
Tapiceri lekure
Cd,navi

Reno Megane Secenic 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (21:51):Reno megane secenic motorr 1.9 tdi nafte viti 2001 tapiceri lekure cd,navi, sistem alarmi, set fabrike. 2 celesa 2 baxho panoramike vaj,filtra 2 muaj te nderruara bateri te re ne gjendje motorike dh...Lexo detajet..

5,300 Euro shes Benz c class 220 cdi automat €5300 Shes
 Benz Mercedes 220 CDI viti 06-2005 Model Elegance 
263324 Km e veta me

Shes Benz C Class 220 Cdi Automat €5300

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (21:32):Shes benz mercedes 220 cdi viti 06-2005 model elegance 263324 km e veta me liber sherbimi. automat,clima ,sedilje me ngrohje,esp,sensor shiu,sensor parkimi disqe alumini 16,mjeti esht i paster nga jashtme...Lexo detajet..

4,650 Euro Shitet Mercedes Benz C270 Shitet Mercedes Benz C270 Viti 2003 
C/Class/AVANTGARDE/ Viti 2003 / Nafte 270

Shitet Mercedes Benz C270

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (21:32):Shitet mercedes benz c270 viti 2003 c/class/avantgarde/ viti 2003 / nafte 270 cdi gjendja e mjetit eshte shume e mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera se fundi. e pajisur me letra deri ne nentor 2019. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,650 Euro

3,600 Euro OKAZION! C220 CDI AUTOMAT Shitet Mercedes Benz C Class 220 CDI, Kambio Automatike, Sensor Dritash, Kondici

Okazion! C220 Cdi Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (21:32):Shitet mercedes benz c class 220 cdi, kambio automatike, sensor dritash, kondicioner klima, sedilje elektrike, euro 4, 4 goma te reja. ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe elektrike. cmimi 3600 eur...Lexo detajet..

7,000 Euro Shitet Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr Evo 200 CDI
Viti 2008
230.000 km
Disqe 1

Shitet Mercedes Benz E Class

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (21:27):Shitet mercedes benz e class motorr evo 200 cdi viti 2008 230.000 km disqe 18 letra te paguara deri ne tetor me te gjitha sherbimet e bera cmimi 7000 euro ne tel 0698727279...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.6 Shitet Golf 4 
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Viti 1999
Letra deri ne dhjetor
Çmim

Shitet Golf 4 Motorr 1.6

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

19.05.2019 (21:15):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz viti 1999 letra deri ne dhjetor Çmimi 2000 euro nr tel 0686377814...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

60,000 Leke Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.7
Viti 2000
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Le

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (21:05):Shitet ford fiesta motorr 1.7 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor cmimi 60.000 leke te reja nr tel 0683363121...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

270,000 Leke Shitet mercedes benz Shitet C-CLASS 220CDI. Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhener

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

19.05.2019 (20:54):Shitet c-class 220cdi. makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4 goma te reja, tamburet dhe ferrota te reja, vaj filtra kamje dhe motorri etj. cmimi 2.7 miljon....Lexo detajet..

Kambio: Automatik

270,000 Leke

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf + Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

19.05.2019 (20:26):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

5,900 Euro FORD mondeo 2.0 benzin 2008 Zvicra me dogan full FORD mondeo 2.0 benzin 2008 Zvicra 
full options gjendje perfekte 
Me dogan te

Ford Mondeo 2.0 Benzin 2008 Zvicra Me Dogan Full

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (20:24):Ford mondeo 2.0 benzin 2008 zvicra full options gjendje perfekte me dogan te paguar klima bi zona, komanda ne timon pilot automatic pershtatet 100% ne gaz ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,900 Euro

5,800 Euro Mazda 2010 nafte 2.2 Zvicra me dogan full options Mazda 6 viti 2010 nafte 2.2 Zvicra me dogan te paguar 
Manual 6 marshe 
Kondic

Mazda 2010 Nafte 2.2 Zvicra Me Dogan Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (20:24):Mazda 6 viti 2010 nafte 2.2 zvicra me dogan te paguar manual 6 marshe kondicioner komanda ne timon, pilot automatic kasetofon me bluetooth bagaxhier 6 cd impjant audio bose xhama dhe pasqyra elektrike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

7,800 Euro Shes Benz EClass EVO 320 pa taks luksi € 7800 Mercedes Benz EVO 
320 cdi ( 2987) nuk e kap taksa luksit
km 215000 e ardhur n

Shes Benz Eclass Evo 320 Pa Taks Luksi € 7800

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (20:08):Mercedes benz evo 320 cdi ( 2987) nuk e kap taksa luksit km 215000 e ardhur nga gjermania navigator, sedilje lekure me ngrohje+ ftohje,armortizatore me ajer, gjendja perfekte. te iteresuarit nr0673766737...Lexo detajet..

4,700 Euro Mercedes Benz CLK-270 CDI KAMIO AUTOMATIKE 148.000KM Mercedes Benz CLK-270 CDI
Kamio Automatike viti 2004! Ngjyra: Blu perla - 148.0

Mercedes Benz Clk-270 Cdi Kamio Automatike 148.000km

Rruga Kont Urani, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (03:20):Mercedes benz clk-270 cdi kamio automatike viti 2004! ngjyra: blu perla - 148.000km te kaluara - sedilje lekure - pilot automatik - klima b-zone dixhitale - navigator i madh - cd player - tv - aux - pasqyra te...Lexo detajet..

8,500 Euro shes Benz C Class 200 cdi 2008 € 8500 Benz c class model204 
viti 2008 automat 
motorr 200 cdi 
me targa te paguar

Shes Benz C Class 200 Cdi 2008 € 8500

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (20:08):Benz c class model204 viti 2008 automat motorr 200 cdi me targa te paguara km 167 mije e ardhur nga gjermania shum e paster si jasht dhe brenda.mjeti esht ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (18:37):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,500 Euro Mercedes Benz! Shitet smart 2009 ne gjendje perfekte Opsionet: disje sport,tavan karboni,Bluetooth,aux,ngrohese sendilesh,xenon,Timon

Mercedes Benz! Shitet Smart 2009 Ne Gjendje Perfekte

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

19.05.2019 (18:33):Opsionet: disje sport,tavan karboni,bluetooth,aux,ngrohese sendilesh,xenon,timon elektrik,xhama elektrik vaj filtra te sapo bera e certifikuar nga mercedes benz auto star ....Lexo detajet..

19,000 Euro Land Rover Discover 4 Viti 12/2013 Okazion Nafte⭐️⭐️ Shes landrover discover 4 kamio model i ri 8+1
Konsum 6.5 l makina ka d vjet ne

Land Rover Discover 4 Viti 12/2013 Okazion Nafte⭐️⭐️

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (18:17):Shes landrover discover 4 kamio model i ri 8+1 konsum 6.5 l makina ka d vjet ne shqiper ardh nga gjermani ka vetem 170 mi km origjinale te vetat cmim eshte okazion 19000 euro kush jet interesura mund te shikoj...Lexo detajet..

16,000 Euro Shitet Mercedez Benz Shitet Mercedez Benz E220 naft 2012 tronic 7M cmimi 16.000€ I diskutueshem
Ma

Shitet Mercedez Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

19.05.2019 (18:14):Shitet mercedez benz e220 naft 2012 tronic 7m cmimi 16.000€ i diskutueshem makina ndodhet ne gjendje perfekte e gatshme per cfaredo lloj kontrrolli , me letra deri ne mars te vitit 2020. ...Lexo detajet..

5,800 Euro Shes makinen Shes makinen

Shes Makinen

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (18:14):Shes makinen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

1,400 Euro Shitet Golf IV OKAZION!! Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. Vaj dhe filtra te sapo nderruara

Shitet Golf Iv Okazion!!

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.05.2019 (17:49):Ne gjendje shume te mire me sherbime te kryera. vaj dhe filtra te sapo nderruara. makina eshte vit prodhimit 2001, me motor benzine 1.4 .me letra te prera deri ne shkurt te vitit 2019. eshte e pajisur me siste...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

4,500 Euro Shes BMW seria 5 Shitet BMV seria 5 525 , viti i prodhimit 2005, me dokumenta te rregullta dhe n

Shes Bmw Seria 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

19.05.2019 (17:34):Shitet bmv seria 5 525 , viti i prodhimit 2005, me dokumenta te rregullta dhe ne gjedje shume te mire. kambio automatike, nafte. Çmimi 4500 euro 0676050362...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet veture NISAN MICRA viti 2003, benzine 1.3, kamjo manuale, 180 000 km Shitet per aresye emigrimi, NISAN MICRA viti 2003, benzine 1.3, kamjo manuale, 1

Shitet Veture Nisan Micra Viti 2003, Benzine 1.3, Kamjo Manu

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (17:31):Shitet per aresye emigrimi, nisan micra viti 2003, benzine 1.3, kamjo manuale, 180 000 km ne gjendje shume te mire teknike. ngjyre blu e hapur, me tre dyer.me targa cmimi 1400 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.3 naft 2004 Okazion Shes Opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga Italia me dogan

Opel Corsa 1.3 Naft 2004

Berati
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.05.2019 (17:02):Okazion shes opel corsa 1.3 nafte 2004 makina esht e ardhur nga italia me dogan te paguar dhe letra te paguara per nje vit makina esht shum e paster si jashte ashtu edhe brenda komanda ne timon radio cd si dhe ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas