shiten makina breach kamjoqin  

 Online 25 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Euro

Okazion! Shitet Mercedez Ml320 Full Option!

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

23.08.2019 (06:33):Okazion! shitet mercedez ml320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi! automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e tiranes dhe shitet per arsye l...Lexo detajet..

3,300 Euro Super okazion ford focus 2009 me dogan full options Super okazion ford focus 1.6 NAFT 2009 e sapoardhur nga gjermania me dogan te pa

Super Okazion Ford Focus 2009 Me Dogan Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

24.08.2019 (02:35):Super okazion ford focus 1.6 naft 2009 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar gjendje perfekte super ekonomike me navigation clima bi zona komanda ne timon pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,500 Euro Shitet Lancia Ypsilon Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2007
Benzine
E blere ne Itali
Letra te paguara
C

Shitet Lancia Ypsilon

Shkoder
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

24.08.2019 (02:31):Shitet lancia ypsilon viti 2007 benzine e blere ne itali letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

24.08.2019 (02:30):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Golf 2 Shitet Golf 2
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit.
Cmimi 10

Shitet Golf 2

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

24.08.2019 (01:48):Shitet golf 2 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,700 Euro Shitet BMW X5 Okazion vetem 24 ore
Shitet BMW X5
Motorr 3.0
Viti 2002
Nafte
Tapiceri leku

Shitet Bmw X5

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.08.2019 (01:40):Okazion vetem 24 ore shitet bmw x5 motorr 3.0 viti 2002 nafte tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, navigatior 6 cd, aux, dvd, etj ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 20...Lexo detajet..

1,800 Euro SHITET MAKIN FOR FOCUS 1.8 VITI 2002 , NAFTE CMIMI 1800 EURO. SHITET MAKINA FORD FOCUS NAFTE.1.8 TDCI
153000 KILOMETRA ,
MAKINA ESHTE PERD

Shitet Makin For Focus 1.8 Viti 2002 , Nafte Cmimi 1800 Eur

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

24.08.2019 (01:38):Shitet makina ford focus nafte.1.8 tdci 153000 kilometra , makina eshte perdour nga familjare. me disqe alumini ,sistem motorrik shum te mire ,kondicioner, amortizim,me komanda radio ne timon , dy xhamat p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

24.08.2019 (01:16):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

7,800 Euro Nissan X-Trail Shitet Nissan X-Trail 4X4
Motorr 2.0
Viti 2009
Benzine- impjant gazi.
Kambio

Nissan X-trail

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

24.08.2019 (00:52):Shitet nissan x-trail 4x4 motorr 2.0 viti 2009 benzine- impjant gazi. kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. dogana e paguara dhe letra te paguara. shitet per arsye emigrimi....Lexo detajet..

4,600 Euro Shitet Seat Alhambra 1.8 benzin 2006 € 4600 Shes 
Seat Alhambra 
1.8 benzin 
viti 09-2006 
cambio automat 
nr vendeve 6

Shitet Seat Alhambra 1.8 Benzin 2006 € 4600

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

24.08.2019 (00:52):Shes seat alhambra 1.8 benzin viti 09-2006 cambio automat nr vendeve 6+1 dokumenta te paguara deri ne 08-2020 mjeti ardhur nga zvicra ne gusht 2019 me liber sherbimi opsionet full. bateri te re...Lexo detajet..

2,690 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire motor

Opel Meriva

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

24.08.2019 (00:52):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,kondicioner, xhamat e pare elektrike, 2 celesa, hapje-mbyllje me pult, goma te reja etj dogana e paguara gati ...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Benzine-Gaz
Viti 2008
130.000 km
Kondicio

Shitet Polo

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

24.08.2019 (00:20):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine-gaz viti 2008 130.000 km kondicioner, goma te reja, disqe alumini, xhama-pasqyre elektrike, 2 celesa etj. ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia cmimi 350...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Smart Shitet Smart 
Motorr 600
Viti 2001
Benzine
Kambio automatike
Posedon: Kondi

Shitet Smart

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

24.08.2019 (00:16):Shitet smart motorr 600 viti 2001 benzine kambio automatike posedon: kondicioner, panoramike, goma te reja ne gjendje shume te mire. letra te paguara cmimi 1300 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

90,000 Leke Punto 1.1 Punto 1.1 98  4 dyer siguracjon deri gusht vitin tjetr

Punto 1.1

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

24.08.2019 (00:02):Punto 1.1 98 4 dyer siguracjon deri gusht vitin tjetr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

90,000 Leke

3,000 Euro Golf 5 Shitet golf 5 1.9 naft super gjendje letrat te paguar per nj vit makina esht e

Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

24.08.2019 (00:00):Shitet golf 5 1.9 naft super gjendje letrat te paguar per nj vit makina esht e paster si na jasht edhe nga brenda .. makina esht timon anglez prandaj ka kete cmim ... cmimi 3000 euro pak i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,200 Euro Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Shitet Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale Cmimi:1200 Euro I Diskutueshe

Mercedes C220 Nafte Viti 1997 Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

23.08.2019 (23:45):Shitet mercedes c220 nafte viti 1997 kamio manuale cmimi:1200 euro i diskutueshem nr cel:+355685428128 makina posedon: ->klima dixhitale ->sistem audio origjinal ->xhamat elektrik >pasqyra elektrike ->dis...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

699 Euro Shitet Shitwt Alfa Romeo 2001 /benzine 1.6 . Ne gjendje shume te mire me sherbime te sa

Shitet

Korce
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

23.08.2019 (23:32):Shitwt alfa romeo 2001 /benzine 1.6 . ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera. ...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Motorr 2.5
Viti 2000
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shum

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

23.08.2019 (23:10):Shitet bmw 525 motorr 2.5 viti 2000 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara deri ne nentor cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

3,200 Euro Ford focus sw Zvicra 3200 euro me dogan 1.6 benzin Zvicra Ford focus 1.6 benzin 2009
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
gjendje

Ford Focus Sw Zvicra 3200 Euro Me Dogan 1.6 Benzin Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

23.08.2019 (22:47):Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte super okazion vetem 3200 euro me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult motor i thjesht pe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

24,500 Euro Mercedes Benz ML 2013 Shitet Mercedes Benz ML
Motorr 350 CDI
Viti 2013
Look AMG, panoramike,sensor

Mercedes Benz Ml 2013

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet mercedes benz ml motorr 350 cdi viti 2013 look amg, panoramike,sensor parkimi, kondicioner, xhama te zi,kamer 360° etj. ne gjendje shume te mire ka 10 dite qe ka ardhur ne shqiperi e targuar, letra...Lexo detajet..

8,900 Euro Volkswagen Tiguan Shitet Volkswagen Tiguan
Motorr 2.0 
Viti 2009
Nafte
Kambio automatike
Ne g

Volkswagen Tiguan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet volkswagen tiguan motorr 2.0 viti 2009 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire, sensor parkimi, xhama te zi, goma te reja, sistem autoparkim, navigatior, klima digitale etj. cmimi 8900 eu...Lexo detajet..

7,000 Euro Audi A6 S Line Shitet Audi A6 S Line
Motorr 2.7 TDI
Viti 2008
Nafte
214.000 km
Kambio auto

Audi A6 S Line

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet audi a6 s line motorr 2.7 tdi viti 2008 nafte 214.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, sistem ngrohje, navigator, dvd, bagazhier me 6 cd, klima digital bizonale, sensor parkimi, koman...Lexo detajet..

4,800 Euro Mercedes Benz S320 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr S350 CDI
Viti 2002 Look 2005
242.000 km
Kambio

Mercedes Benz S320 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet mercedes benz motorr s350 cdi viti 2002 look 2005 242.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, baxho xhami, sedilje me ngrohje-ftohje, goma michael te reja 750 euro, disqe alumini etj. l...Lexo detajet..

4,800 Euro Audi A4 2007 Shitet Audi A4
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Audi A4 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet audi a4 motorr 1.9 viti 2007 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire, klima bizonale, pilot automatike, pasqyre me mbyllje etj. cmimi 4800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
211.000 km
Kambio m

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte 211.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. mundesi nderrimi. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,000 Euro Tyota aygo Tyota aygo 1000 benzin sa po prer letrat shqiptare me aa... yn cmimi 3 euro

Tyota Aygo

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

23.08.2019 (22:38):Tyota aygo 1000 benzin sa po prer letrat shqiptare me aa... yn cmimi 3 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas