shitet fiat seicento tirane  

 Online 174 lexues | 1 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (11:45):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

7,000 Euro Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4
Viti 2007
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire motorrike

Toyota Rav 4

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:58):Shitet toyota rav 4 viti 2007 benzine-gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. mundesi nderrimi. cmimi 7000 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:46):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:44):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Mercedes-Benz 220 Cdi Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi per arsye emigrimi. Cmimi pak i diskutueshem. Per m

Mercedes-benz 220 Cdi

Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:39):Shitet mercedes-benz 220 cdi per arsye emigrimi. cmimi pak i diskutueshem. per me shume info kontaktoni ne nr e celit. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

9,000 Euro Shite E class Shitet E clas 280 EVO viti 2009 i sapo ardhur nga gjermania letrat per nje vit m

Shite E Class

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet e clas 280 evo viti 2009 i sapo ardhur nga gjermania letrat per nje vit me te gjitha sherbimet e bera si nga ana xhenerike ashtu dhe motorike vetem tel srz...per me shum info ne wp....Lexo detajet..

5,999 Euro -Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorrv2.5
Viti 2011
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gj

-ford Fusion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet ford fusion motorrv2.5 viti 2011 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume e mire klima, sensor parkimi, komanda ne timon, radio,6 cd, baxho, mbyllje me pult etj. letra te paguara cmimi 5999...Lexo detajet..

3,800 Euro Audi A4 Shitet Audi A4
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume e mire
Cmimi 3800 Euro

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet audi a4 viti 2004 nafte ne gjendje shume e mire cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,500 Euro Mercedes Benz ML W163 Shitet Mercedes Benz ML W163
Motorr 350 CDI
Viti 2000
Benzine-Gaz
Kambio aut

Mercedes Benz Ml W163

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet mercedes benz ml w163 motorr 350 cdi viti 2000 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike. me baxha, disqe 17 etj letra e paguara, e kap taksa e luksit. cmimi 35...Lexo detajet..

2,900 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion
Motorr 1.4
Viti 2006-2007
Nafte
159.000 km 
Ne gjendje s

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2006-2007 nafte 159.000 km ne gjendje shume e mire,sherbimet e bera kondicioner, xhama elektrike, pasqyre elektrike, goma te reja, disqe alumini etj letra e paguara c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,700 Euro -Ford Fiesta  Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4
Viti 2006
Nafte
190.000 km
E sapo ardhur nga

-ford Fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2006 nafte 190.000 km e sapo ardhur nga italia ne gjendje shume e mire kondicioner, xhama elektrike, goma te reja. dogana e paguara cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,200 Euro Ford Focus 2004 Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
200.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Focus 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2004 nafte 200.000 km kambio manuale ne gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, kondicioner etj letra e paguara per nje vit. cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,000 Euro Okazion!! Shitet GOLF 4   Shitet Golf 4 Viti 1999 Manual 1.9 Diesel

Okazion!! Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet golf 4 viti 1999 manual 1.9 diesel ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,700 Euro Golf 4 Shitet golf 4 viti 2000 tek dere. 1.6 benzin gaz. Letra te paguara. 1.700euro

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:38):Shitet golf 4 viti 2000 tek dere. 1.6 benzin gaz. letra te paguara. 1.700euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Mitsubishi shogun  Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4X4 , me kamje Automatike, Timoni ne ane te djath

Mitsubishi Shogun

Lezhe
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

21.11.2019 (09:33):Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4x4 , me kamje automatike, timoni ne ane te djathte, e pajisur me me dokumenta te rregullta shqiptare, 95 mij milje gjendja shum e mire....Lexo detajet..

2,500 Euro Golf 4. Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Klima, goma te reja, xhama elektrik

Golf 4.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:32):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2001 nafte klima, goma te reja, xhama elektrike, disqe 16, letra te paguara. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

17,000 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 200 CDI
Viti 2014
215.000 km 
Kambio aut

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz e class motorr 200 cdi viti 2014 215.000 km kambio automatike ne gjendje shume e mire,sherbimet e bera klima, kondicioner, xhama elektrike, pilot automatike, goma te reja,tapiceri le...Lexo detajet..

8,000 Euro Mercedes Benz Citan 111 Shitet Mercedes Benz Citan 111
Motorr 1.5 CDI
Viti 2014
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Citan 111

Durres
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz citan 111 motorr 1.5 cdi viti 2014 nafte kambio manuale e ardhur nga italia ne gjendje shume e mire dogana e paguara cmimi 8000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

5,200 Euro Mercedes Benz C Class 203 Shitet Mercedes Benz C Class 203.
Motorr 220 CDI
Viti 2006
Kambio automatike

Mercedes Benz C Class 203

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz c class 203. motorr 220 cdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra e paguara cmimi 5200 euro...Lexo detajet..

4,199 Euro -Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr E270
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne

-mercedes Benz E Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz e class motorr e270 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume e mire letra e paguara per nje vit cmimi 4199euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,199 Euro

3,000 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Ne gjendje shume e mire
E ardhur nga Italia
Cmi

Ford Focus.

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet ford focus motorr 1.6 ne gjendje shume e mire e ardhur nga italia cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,400 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.6
Viti 2000
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.6 viti 2000 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume e mire letra e paguara per nje vit cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

6,600 Euro Benz në shitje 	Tiranë
Mercedez Benz- Benzie-Gaz Km:193.000 , kambio automatike 7G , disqe al

Benz Në Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25): tiranë mercedez benz- benzie-gaz km:193.000 , kambio automatike 7g , disqe alumini sport 17 , goma te reja, cd player , kondicioner, sendilje lekure me ngrohje,me targa, me taksa te paguara me te gjitha sher...Lexo detajet..

6,500 Euro Mercedes Benz C180  Shitet Mercedes Benz
Motorr 180 CDI
Viti 2006
Benzine-Gaz
170.000 km 
Kambi

Mercedes Benz C180

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet mercedes benz motorr 180 cdi viti 2006 benzine-gaz 170.000 km kambio automatike ne gjendje shume e mire,sherbimet e bera letra e paguara cmimi 6500 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (18:09):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.700 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

5,600 Euro Mercedes Benz  C220  Shitet Mercedes Benz 
Motorr C220 CDI
Viti 2006
Kambio automatike
Ne gjendje

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet mercedes benz motorr c220 cdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume e mire dogana e paguara gati per targa cmimi 5600 euro...Lexo detajet..

5,000 Euro Shitet zetor  Shitet Zetor bashke me korrsen e barit.
Korresja eshte pothuajse e re
Cmimi 50

Shitet Zetor

Durres
Nafte Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet zetor bashke me korrsen e barit. korresja eshte pothuajse e re cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas