sida ese shqip  

 Online 177 lexues | 10 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (11:45):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,700 Euro Mercedes-Benz 220 Cdi Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi per arsye emigrimi. Cmimi pak i diskutueshem. Per m

Mercedes-benz 220 Cdi

Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:37):Shitet mercedes-benz 220 cdi per arsye emigrimi. cmimi pak i diskutueshem. per me shume info kontaktoni ne nr e celit. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,000 Euro Mitsubishi shogun Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4X4 , me kamje Automatike, Timoni ne ane te djath

Mitsubishi Shogun

Lezhe
Nafte Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

21.11.2019 (09:33):Mitsubishi shogun, ngjyra blue,4x4 , me kamje automatike, timoni ne ane te djathte, e pajisur me me dokumenta te rregullta shqiptare, 95 mij milje gjendja shum e mire....Lexo detajet..

2,500 Euro Golf 4. Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Klima, goma te reja, xhama elektrik

Golf 4.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:32):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2001 nafte klima, goma te reja, xhama elektrike, disqe 16, letra te paguara. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

17,000 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 200 CDI
Viti 2014
215.000 km 
Kambio aut

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz e class motorr 200 cdi viti 2014 215.000 km kambio automatike ne gjendje shume e mire,sherbimet e bera klima, kondicioner, xhama elektrike, pilot automatike, goma te reja,tapiceri le...Lexo detajet..

8,000 Euro Mercedes Benz Citan 111 Shitet Mercedes Benz Citan 111
Motorr 1.5 CDI
Viti 2014
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz Citan 111

Durres
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz citan 111 motorr 1.5 cdi viti 2014 nafte kambio manuale e ardhur nga italia ne gjendje shume e mire dogana e paguara cmimi 8000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,000 Euro

5,200 Euro Mercedes Benz C Class 203 Shitet Mercedes Benz C Class 203.
Motorr 220 CDI
Viti 2006
Kambio automatike

Mercedes Benz C Class 203

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz c class 203. motorr 220 cdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. letra e paguara cmimi 5200 euro...Lexo detajet..

4,199 Euro -Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr E270
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne

-mercedes Benz E Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet mercedes benz e class motorr e270 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume e mire letra e paguara per nje vit cmimi 4199euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,199 Euro

3,000 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.6
Ne gjendje shume e mire
E ardhur nga Italia
Cmi

Ford Focus.

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet ford focus motorr 1.6 ne gjendje shume e mire e ardhur nga italia cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,400 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.6
Viti 2000
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:31):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.6 viti 2000 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume e mire letra e paguara per nje vit cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

6,600 Euro Benz në shitje 	Tiranë
Mercedez Benz- Benzie-Gaz Km:193.000 , kambio automatike 7G , disqe al

Benz Në Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25): tiranë mercedez benz- benzie-gaz km:193.000 , kambio automatike 7g , disqe alumini sport 17 , goma te reja, cd player , kondicioner, sendilje lekure me ngrohje,me targa, me taksa te paguara me te gjitha sher...Lexo detajet..

6,500 Euro Mercedes Benz C180 Shitet Mercedes Benz
Motorr 180 CDI
Viti 2006
Benzine-Gaz
170.000 km 
Kambi

Mercedes Benz C180

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet mercedes benz motorr 180 cdi viti 2006 benzine-gaz 170.000 km kambio automatike ne gjendje shume e mire,sherbimet e bera letra e paguara cmimi 6500 euro...Lexo detajet..

5,600 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz 
Motorr C220 CDI
Viti 2006
Kambio automatike
Ne gjendje

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet mercedes benz motorr c220 cdi viti 2006 kambio automatike ne gjendje shume e mire dogana e paguara gati per targa cmimi 5600 euro...Lexo detajet..

5,000 Euro Shitet zetor Shitet Zetor bashke me korrsen e barit.
Korresja eshte pothuajse e re
Cmimi 50

Shitet Zetor

Durres
Nafte Karburanti
1990 Viti
30,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet zetor bashke me korrsen e barit. korresja eshte pothuajse e re cmimi 5000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

1,200 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Viti 2002
Benzine
Ne gjendje shume e mire
Let

Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 viti 2002 benzine ne gjendje shume e mire letra e paguara cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (09:25):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (09:10):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500 €MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...BENC A-CLASS...VITI 2005...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...MOTORR

🔥🔥🔥okazion.shes 2500 €makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

21.11.2019 (09:06):Shes makin...benc a-class...viti 2005...me naft...manuale...me 5 porta...motorr 1.9...me tapiceri lËkure...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,200 Euro Nisan almera 1.5dci Nisan almera 1.5 dci i vitit 2005 me 154000 km te vetat ne gjendje te shkelqyer

Nisan Almera 1.5dci

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (08:36):Nisan almera 1.5 dci i vitit 2005 me 154000 km te vetat ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike e gatshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

180,000 Leke Shes nje mercedes benz CDI ,ngjyre jeshile origjinale me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

21.11.2019 (08:19):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

3,700 Euro Mercedes S-Classe 5.0 GAZ+BENZINE Mercedes S-Classe 5.0 GAZ+BENZINE Nje Kombinim Perfekt I Sportit E Luksit Me Nje

Mercedes S-classe 5.0 Gaz+benzine

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

21.11.2019 (07:38):Mercedes s-classe 5.0 gaz+benzine nje kombinim perfekt i sportit e luksit me nje dizajn shum luksoz sendilje me ngrohje+ftohje e me masazh e shume komod sallon lekure ngjyre i zi pasqyra elektrike shumllojshmer...Lexo detajet..

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

21.11.2019 (06:18):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro Makine ne shitje Makina eshte ne gjendje teper te mire ,kabrio ,me kamio mamuale ,me disqe alumin

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

21.11.2019 (01:04):Makina eshte ne gjendje teper te mire ,kabrio ,me kamio mamuale ,me disqe alumini , kondicioner ,letrat e paguara deri ne muajin dhjetor dhe po ashtu makina eshte ne gjendje motorrike dhe xhenerike te mire .cmi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

220,000 Leke Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2000
Nafte
210.000 km
Kambio manuale
Disqe alumini,

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.11.2019 (00:53):Shitet ford focus viti 2000 nafte 210.000 km kambio manuale disqe alumini, kondicioner, airbag,abs etj. ne gjendje shume te mire cmimi 220.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

220,000 Leke

2,700 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

20.11.2019 (18:09):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.700 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

21.11.2019 (00:44):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
L

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.11.2019 (00:01):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas