spritet  

 Online 60 lexues | 3 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

đźš— Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (20:40):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

22.10.2020 (20:39):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

BMW Bmw 540 2002 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Tirane Bmw 540 2002

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (06:45):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Citroen Shitet makine Citroen C2 Viti i prodhimit 2004 Shitet makine autoveture,Citroen C2.Viti i prodhimit 2004.
Cmimi 1200 Euro.

1,200 Euro Tirane Shitet Makine Citroen C2 Viti I Prodhimit 2004

Kambio: Steptronic-Tiptronic
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

28.10.2020 (06:41):Shitet makine autoveture,citroen c2.viti i prodhimit 2004. cmimi 1200 euro....Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (06:38):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E270 Cdi Okazion Shes benz katerfenersh ne gjendje perfekte i mirembajtur me sherbime te bera ne

2,700 Euro Vlore E270 Cdi Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (06:07):Shes benz katerfenersh ne gjendje perfekte i mirembajtur me sherbime te bera ne shtator 2020 letrat te paguara per 1 vite deri ne 25 tetor 2021 shitet per arsye kalim ne makine me te madhe familjare ....Lexo detajet..

Ford Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

1,500 Euro Tirane Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (00:11):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Mazda  MAZDA CX-7,VITI 2011,MANUALE,4X4,MOTORR 2.2 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio manuale 6 m

7,200 Euro Tirane Mazda Cx-7,viti 2011,manuale,4x4,motorr 2.2 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (23:58):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit dhjetor 2011, klima, ngrohje sedilesh, komanda ne timon, pilot automat, kompiuter bordi, mbyllje qendro...Lexo detajet..

BMW Bmw 730 individual Shitet bmw 730 individual full option super gjendje 
Letrat deri ne dhjetor 
2

4,500 Euro Tirane Bmw 730 Individual

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (23:58):Shitet bmw 730 individual full option super gjendje letrat deri ne dhjetor 290 mij kilometra origjinale kambio automate me komanda ne timon te gjitha sherbimet xhenerike te kryera baxho elektrike xhami ...Lexo detajet..

Jeep Shitet Jeep Cherokee Jeep viti i prodhimit 2010.
Motorr me naft 2.8 L
4x4 
112 000 km

11,000 Euro Tirane Shitet Jeep Cherokee

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
110,000 Kilometra

27.10.2020 (23:58):Jeep viti i prodhimit 2010. motorr me naft 2.8 l 4x4 112 000 km ...Lexo detajet..

BMW Shitet BMW 525 shitet makina e porsa ardhur ne gjendje optimale , me liber sherbimesh full opti

6,500 Euro Tirane Shitet Bmw 525

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (23:58):Shitet makina e porsa ardhur ne gjendje optimale , me liber sherbimesh full option cmimi 6500 euro i diskutueshem......Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirane Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (23:57):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Fiat Fiat punto 2010 Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar .
Motorri 1.2 benzin gaz impjanti land

2,600 Euro Durres Fiat Punto 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (23:52):Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar . motorri 1.2 benzin gaz impjanti landi renzo . kondicioner , timon city , shum ekonomike . cmimi : 2600 € tel : 0695128080...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

27.10.2020 (23:48):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Benz A clas Avangard Shitet makin Benz A clas avangard lungo viti 2003.Naft 1.7 me kambio Automatike

2,300 Euro Tirane Shitet Benz A Clas Avangard

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (23:41):Shitet makin benz a clas avangard lungo viti 2003.naft 1.7 me kambio automatike .gjendje te mire sherbime kryera.letra paguara deri gusht 2021.cmimi 2300 euro....Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (23:37):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (23:33):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (23:30):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Lancia Lancia Delta 2012 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

2,850 Euro Tirane Lancia Delta 2012

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

27.10.2020 (22:56):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Peugeot PEUGEOT 307 naft 2.0 me dokumenta DERI 2021 PEUGEOT 307 VITI 2005
MOTOR 2.0 NAFT 
DOKUMENTA OK DERI 2021
ME CLIMA 
XHAMA

1,800 Euro Tirane Peugeot 307 Naft 2.0 Me Dokumenta Deri 2021

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (22:30):Peugeot 307 viti 2005 motor 2.0 naft dokumenta ok deri 2021 me clima xhama dhe pasqyra elektrike drita kseno...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (22:21):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Volkswagen Polo benzin+gaz ne gjendje shum te mir [img][/img]Ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon

1,100 Euro Durres Polo Benzin+gaz Ne Gjendje Shum Te Mir

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

27.10.2020 (22:00):[img][/img]ngjyr e bardh tek der e pershtatshme per cuna te rinj nuk hargjon ...Lexo detajet..

Ford Makine ne shitje. Sherbimet e sapo bera, letrat ne Mars 2021. Motorri ne supergjendje. Disce alumi

2,600 Euro Tirane Makine Ne Shitje.

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.10.2020 (21:00):Sherbimet e sapo bera, letrat ne mars 2021. motorri ne supergjendje. disce alumini, goma te reja, kondicjoner. ...Lexo detajet..

Volkswagen polo 1.4 Nafte polo 1.4 Nafte shum ekonomike te gjitha sherbimet e bera shum e paster nga ana v

1,800 Euro Tirane Polo 1.4 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (21:00):Polo 1.4 nafte shum ekonomike te gjitha sherbimet e bera shum e paster nga ana vizuale...Lexo detajet..

Ford SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTĂ‹ Ford focus 1.6 nafte tdci
(Sport,Standart,Comfort).
Viti:2009
225.000km.
Te

3,850 Euro Tirane Shitet Ford Focus 1.6 NaftË

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (20:56):Ford focus 1.6 nafte tdci (sport,standart,comfort). viti:2009 225.000km. te gjitha sherbimet e bera, vaj dhe filtra te sapo nderruara. goma te reja, rripi motorrit i ri. letrat deri ne gusht 2021. eshte ...Lexo detajet..

Iveco Iveco Daily 65C 2006 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,875 Euro Tirane Iveco Daily 65c 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (20:43):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Iveco Iveco Daily 2012 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

3,000 Euro Tirane Iveco Daily 2012

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilometra

27.10.2020 (20:41):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas