tekst udhezues perdorimi i palestres  

 Online 89 lexues | 0 njoftime ne pritje

3,600 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Shitet Golf 5

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (07:24):Shitet golf 5 motorr 2.0 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 3600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (07:18):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Golf 3 Shitet Golf 3 kabriolet
Motorr 1.8
Viti 1995
Benzine-Gaz 
Kambio manuale
Xh

Golf 3

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1995 Viti
130,000 Kilometra

19.08.2019 (06:45):Shitet golf 3 kabriolet motorr 1.8 viti 1995 benzine-gaz kambio manuale xhama te zi elektrike, radio,cd,aux,mbyllje qendrore, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, letra te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Motorr 2.5
Viti 1998
Kambio automatike
Nafte
Ne gjendje shum

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (06:45):Shitet bmw 525 motorr 2.5 viti 1998 kambio automatike nafte ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, taksat i kan mbaruar ne dhjetor cmimi 1200 euro nr tel 0674921323...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Motorr 2.5
Viti 1998
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje shum

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (06:44):Shitet bmw 525 motorr 2.5 viti 1998 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mir, sherbimet e bera letra te paguara deri ne dhjetor cmimi 1700 euro nr tel 0694991323...Lexo detajet..

1,100 Euro Alfa 166 Shitet Alfa 166
Motorr 2.4
Viti 2003
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi

Alfa 166

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (06:43):Shitet alfa 166 motorr 2.4 viti 2003 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,500 Euro Shitet Mercedes Benz  Shitet Mercedes Benz 
Motorr 250 CDI
Viti 1996
Nafte
Kambio automatike
Cmim

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (06:43):Shitet mercedes benz motorr 250 cdi viti 1996 nafte kambio automatike cmimi 1500 euro ne tel 0698751587...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto
Viti 2002
Benzine
Motorr 1.2 me 8 valvula
Goma te reja, xh

Shitet Fiat Punto

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (06:42):Shitet fiat punto viti 2002 benzine motorr 1.2 me 8 valvula goma te reja, xhama elektrike letra te paguara cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (06:41):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne gusht. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

8,700 Euro SHITET NDERROHET EVO 320 SPORT PAKET FULL SHITET NDERROHET EVO FULL 320 SPORT PAKET KAMIO 7G  marsha me timon F1 navi madh

Shitet Nderrohet Evo 320 Sport Paket Full

Pogradec
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (05:34):Shitet nderrohet evo full 320 sport paket kamio 7g marsha me timon f1 navi madh etj....me nderrim ka cmim tjeter...Lexo detajet..

1,100 Euro Ford Focus 1.8 tdci Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat e paguara deri ne s

Ford Focus 1.8 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (05:03):Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentat e paguara deri ne shkurt 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (04:18):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (04:16):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (03:09):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

19.08.2019 (02:39):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

6,700 Euro Volkswagen Passat • Individual • Automatike •  Volkswagen Passat • Individual • Viti 2006 • Nafte • Kambio Automatike

Volkswagen Passat • Individual • Automatike •

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (02:35):Volkswagen passat • individual • viti 2006 • nafte • kambio automatike • klima automatike • sedile lekure + kamosh • sedile me ngrohje para + mbrapa • navigacion system i madh • bagazhier 6 cd...Lexo detajet..

1,000 Euro Makina ne shitje, Mercedez Benz 190, 2 cope. Ne shitje dy Mercedez Benz 190, me letra te rregullta deri ne janar te 2020-es.

Makina Ne Shitje, Mercedez Benz 190, 2 Cope.

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (02:25):Ne shitje dy mercedez benz 190, me letra te rregullta deri ne janar te 2020-es. cimimi eshte 1000 euro per makine. pranohet te behet edhe nderrim me ndonje kamioncine, shtojme edhe leke. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Shitet makina  makina esht ne gjendje te mire

Shitet Makina

Fier
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (01:42): makina esht ne gjendje te mire ...Lexo detajet..

4,000 Euro Volkswagen Passat. Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Ne g

Volkswagen Passat.

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:16):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dokumente te rregullta cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

13,500 Euro Mercedes Benz Sprinter  Shitet Sprinter Mercedes Benz 
Motorr 413 CDI
Viti 2002-2003
250.000 km
Kamb

Mercedes Benz Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet sprinter mercedes benz motorr 413 cdi viti 2002-2003 250.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire. dopio kondicioner para-mbrapa, 19+1 vende, sedilje me ajer, pasqyre elektrike. letra te pa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

13,500 Euro

10,000 Euro BMW Seria 7 Shitet BMW Seria 7
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nj

Bmw Seria 7

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet bmw seria 7 viti 2007 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 10.000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Mercedes Benz Sllon S300 Shitet Mercedes Benz Sllon
Motorr S300
Viti 1997
Nafte
Kambio automatike
Ne

Mercedes Benz Sllon S300

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet mercedes benz sllon motorr s300 viti 1997 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. disqe 18, baxho, sensor, tapiceri lekure me ngrohje, full opsion. cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Vw Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kondicioner, navi 
Ne gje

Vw Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2007 nafte kondicioner, navi ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,500 Euro Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza
Motorr 1.2
Viti 2006
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sher

Seat Ibiza

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet seat ibiza motorr 1.2 viti 2006 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara deri ne nentor. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (00:28):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas