toyota land cruiser ne shitje  

 Online 312 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (22:29):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

10,000 Euro Volkswagen jetta 2015 Shitet Volkswagen jeta e sapo ardhur nga USA. Me motor 2000 nafte. Me dogan te p

Volkswagen Jetta 2015

Pogradec
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (22:24):Shitet volkswagen jeta e sapo ardhur nga usa. me motor 2000 nafte. me dogan te paguar gati per dokumenta. me vit prodhimi 2015.xhama elektrik. sedilje me ngrohje dhe ftohje elektrik. kamio tiptronik. sensor shi...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (22:21):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera.
Goma te reja 1

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (22:17):Shitet mercedes benz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. goma te reja 100%, bateri e re, vaj-filtra te nderruara. letra te paguara deri ne gusht cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,200 Euro BMW E46 320d Ne gjendje te mire
Whatsapp per info

Bmw E46 320d

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (22:12):Ne gjendje te mire whatsapp per info...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,900 Euro Shitet Golf 4 1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

11.12.2019 (22:11):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

4,500 Euro Okazion toyota yaris AUTOMAT 1.4 NAFTE Shitet toyota yaris 1.4 D-4D 
E sapo ardhur me dogane te paguar
Ne gjendje shu

Okazion Toyota Yaris Automat 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
90,000 Kilometra

11.12.2019 (22:09):Shitet toyota yaris 1.4 d-4d e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike komanda ne timon xhama elektrik e gacme per cdo lloj prove gjendja 10/10 goma pothuajse te r...Lexo detajet..

1,300 Euro Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:52):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford fiesta 1.4 nafte Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:48):Shitet ford fiesta 1.4 nafte me dokumenta per 1 vit ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,500 Euro C clas 220 cdi e vitit 2000 Letrat der ne mars cdo gje perfeckte 
Shitet per arsye emigrimi 
2.5 euro 0695

C Clas 220 Cdi E Vitit 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (21:48):Letrat der ne mars cdo gje perfeckte shitet per arsye emigrimi 2.5 euro 0695121341 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

11.12.2019 (21:43):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (21:33):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,500 Euro BMW 320 Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (21:28):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Opel Vecra Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (21:20):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

11.12.2019 (21:09):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

2,200 Euro Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Ne gjendje shume e mire
Cmimi 2000 Euro

Mercedes Benz E250

Pogradec
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (21:07):Shitet mercedes benz motorr e250 ne gjendje shume e mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,700 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2000
Ne gjendje shume te mi

Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (21:03):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2000 ne gjendje shume te mire cmimi 2700 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz avantgard E220 CDI viti 2002 Makina eshte ne gjendje shume te mire. Kolaudimi zgjat deri ne 20/11/2020, ka ed

Mercedes Benz Avantgard E220 Cdi Viti 2002

Korce
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

11.12.2019 (20:55):Makina eshte ne gjendje shume te mire. kolaudimi zgjat deri ne 20/11/2020, ka edhe siguracion te jashtem. perfshihen 4 goma te reja, kualiteti i makines eshte shume i mire. cmimi eshte i duiskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,800 Euro -Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 2.5 CDI
Viti 1998
Nafte
142.000 km 
Kam

-mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (20:48):Shitet mercedes benz c class motorr 2.5 cdi viti 1998 nafte 142.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. timon ne krahun e djathte, ngjyra vishnje, kl...Lexo detajet..

1,450 Euro Mercedes-Benz 190 nafte automatike viti i prodhimit 1993 ne gjendje shum te mire goma te reja  Mercedes-Benz 190 nafte automatike viti i prodhimit 1993 ne gjendje shum te mire

Mercedes-benz 190 Nafte Automatike Viti I Prodhimit 1993 Ne

Lezhe
Nafte Karburanti
1993 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (20:34):Mercedes-benz 190 nafte automatike viti i prodhimit 1993 ne gjendje shum te mire goma te reja letrat e paguara deri ne qeshor 2020 shitet per arsye emigrimi ...Lexo detajet..

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (20:34):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbi

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (20:33):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 2.0
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (20:29):Shitet volkswagen passat motorr 2.0 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire xhama elektrike, pasqyre elektrike, klima bizonale, pilot automatike. dogana e paguara cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

2,200 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 200 CDI
Viti 1997- look 2002
Nafte 
Kamb

Mercedes Benz E Class

Sarande
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (20:26):Shitet mercedes benz e class motorr 200 cdi viti 1997- look 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (20:19):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas